1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדש כאן!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י BULBASAUR, ‏31/5/16.

1. BULBASAUR

BULBASAUR חבר חדש

לייקים:
    2
    מה קורה חברים אני חדש יש לי כמה שאלות שאשמח אם תענו לי וגם אני רוצה לספר לכם משהו

א. איך בדיוק האתר הזה מתנהל הרי בינינו הוא לא אנונימי אני לא מבין הכי גדול אבל אם המשטרה תרצה לעלות עליכם ע''י ביקוש איי פיי ממנהל האתר או ממנהלי הפורומים שרשום אצלם הכתובת הוא יהיה חייב לתת להם? מה אתם רוצים להגיד לי שכולכם משתמשים בפרוקסי?

ב. לגבי דארק נט וכו'.. אני רוצה לבדוק מה הולך שם אבל אני צריך מדריך שלא יעמיס עלי כמו שראיתי פה (בלי להעליב כן<? הבעיה בי שאין לי כוח כ''כ לקרוא הרבה ובמיוחד שאני לא מנוסה...) גם הבנתי שהאקרים לפעמים פורצים לחשבונות של פייפאל וביטקויין לא יודע עד כמה זה בטוח...ובכלל האם שווה להסתכן בשביל כמה גרמים של עשב ולהזמין משם או שעדיף שלא להיכנס לזה אם זה רק בשביל זה...

ג. לפני חצי שנה תפסו חבר שלי עם ג'ויינט ונתנו לו אזהרה והוא לא קטין!!
    לפני כמה ימים תפסו 2 חברים שלי עם קססה ולא עשו להם כלום והם לא קטינים!
    עכשיו איך זה יכול להיות כי יש לי 2 חברים לפני 10 שנים שתפסו אותם עם אצבע פתחו להם תיק ושפטו אותם ?? והם היו קטינים !!
    אני לא יודע מה נחשב לכמות של סחר ומה לא אולי זה ההבדל ... ?

ד. אדם שיש לו חרדות חברתיות קנאביס יועיל לו?

ה. אני חדש בכל העניין הזה אבל תמיד התעניינתי רק לאחרונה נחשפתי לכך שכל חיי גדלתי על שקרים
    הגדרתי את המעשנים כטמבלים חסרי חיים או כעבריינים
    ראיתי סרטים על התועלת של הקאנאביס ועל כל השקר של התרופות וכו'

2. stammm

stammm חבר חדש

לייקים:
    1
    אענה ל-ד' בינתיים:

קנאביס פועל שונה על כל אדם ואדם ויש אנשים שהוא יכול לעורר אצלהם מחלת נפש נסתרת.
    קנאביס יכול לגרום לחרדות, לכן יש מצב שזה לא יעזור עם חרדה חברתית - אבל מאידך זהו סם חברתי ומרגיע, אז יש מצב שיועיל... (נראה לי שכלל אצבע הוא שעדיף לא להיות בחברת סאחים בעת השימוש כדי להמנע מהחרדה)

אני אישית פגשתי בתאילנד בחור שוויצרי שהתאשפז כתוצאה מיותר מידי שימוש בקנאביס. למשך חודש וחצי הוא לא ידע מי הוא בכלל והיו צריכים לאשפז אותו, אבל זה לאחר תקופת שימוש ארוכה (בערך שנתיים) ושימוש אינטנסיבי ממש... הוא אמר שלו הסבירו שזה קורה ל- 0.01% מהאנשים לפי הרפואה, זה תלוי בסטייס אוף מיינד שאתה נמצא בו בשלב בחיים שאתה עובר ואם "הפסדת" בלוטו הגנטי שיכול לגרום למחלה נפשית כזו או אחרת.

הדעה האישית שלי זה שבכל סם (כולל אלכוהול) מתבצעת הקצנה למצב הנתון שלך - אם אתה שמח, אתה תהיה מאוד שמח. אם אתה חרד ומפחד - אתה נמצא בסכנה להגביר את הפחד והחרדה...

תשתמש באחריות. זה נכון לא רק לקנאביס, אלכוהול או כל סם אחר, אפשר לקחת את זה כקונטרה אפילו לפחמימות ושומנים :)

נ.ב. - לכל התגובות שאני הולך לקבל כאן - אני אישית חוויתי חרדה בעת שימוש בקנאביס מגבהים. ולי - אין פחד גבהים. שעשיתי צניחה חופשית השתעממתי. מהמקרה הזה למדתי שצריך להשתמש רק במקום והזמן המתאימים :)
    פשוט חשוב לדעת את הסיטואציה שנמצאים בה. וקנאביס מתאים רק לחלק מהסיטואציות שאתה נתקל בהם ביום יום...

3. BULBASAUR

BULBASAUR חבר חדש

לייקים:
    2
    שמעתי על זה אחי ולכן אני גם לא המלצתי למי ששאל אותי את זה אבל הוא אמר לי שהוא רוצה לקחת קצת וגם שאין לו חרדות ברמה גבוהה כמו רעידות וזיעה (אבל יש לו סימפטומים אחרים של חרדות חברתיות כמו אי נוחות פחד מהתקהלות רצונות להיות מבודד וכן') כמו שהבנתי זה גנטי אצלו (משני הצדדים ... כאשר לצד אחד במשפחה יש חרדות באופן קיצוני של רעידות) יש מהם (בעלי החרדות) שנוטים לשתות אלכוהול מסיבה שזה משחרר אותם אבל הוא רוצה לנסות קנאביס ...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!