1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויה מאתמול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י י.מ., ‏2/3/16.

1. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    אתמול הייתי במועדון בתל אביב, ועישנתי ג'וינט אחד... בהתחלה לא הרגשתי אבל אחרי 10 דקות בערך, התחלתי להרגיש את ההרגשה של ה"בועה" של הקנאביס... היו לי הרבה מחשבות, יכולתי להסתכל בפלאפון ולדמיין שאני במקום אחר, מנותק לגמרי, הזיות היו לי הרבה, אבל בקטע טוב ונעים, הרגשתי גם הרגשת חולשה ("סמרטוטיות") שאני מעדיף לשבת איפה שהוא ולהתנתק... השרירים היו ממש רפויים.. בדיעבד אני חושב שזה לא היה חכם לעשן במועדון כי זו לא הסביבה המתאימה ל"סטלה"... השאלה שלי, האם זו אינדיקציה לכך שעישנתי "אינדיקה" אתמול? אתם מכירים את זה שנתקעים על איזה מחשבה או איזה מילה, אז בראש כל הזמן הרצתי לעצמי אוטומטית : "עישנתי אינדיקה ממש חזקה" חחחח כי ההרגשה הייתה של רגיעה ושלווה. הייתי יכול להסתכל על אנשים בעיניים בלי לחשוש יותר מדי, להתרכז בדברים שונים מבלי לחשוש מה יגידו או אם מסתכלים (אבל בראש הרגשתי במקביל מחשבות "שווא" של "אני ניראה סמרטוטי בטח, ואני הולך כמו שיכור"... מחשבות פרנואידיות כאלה, שיכול להיות שהם באמת נכונות, ואני באמת רקדתי והלכתי עקום, אין לדעת... ) ולא יודע אולי זו הייתה סטיבה בכלל, אבל למיטב הבנתי סטיבה היא יותר ממריצה מה שלא היה בולט בחוויה... כמו כן הרגשתי יותר "יצירתי", ו "כל יכול" (אם כי שוב פעם, הייתי מודע לסביבה שאני נמצא בה, ונמנעתי מלהתבזות ולעשות שטויות)... אז אחרי השיתוף, אני אחזור לשאלה העיקרית שלי: האם זו אינדיקציה לכך שזו הייתה אינדיקה חזקה? והאם סטיבה באמת יותר "ממריצה"? תודה :)

#1 י.מ., ‏2/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏2/3/16
  2. jessy-khalifa

jessy-khalifa קנאביסט

לייקים:
    12
    או אינדיקה או אינדיקה משולבת עם מעט סאטיבה

3. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    לפי מה שאתה מתאר הרצת הרבה מחשבות וידוע שסאטיבה מביאה סטלה שפועלת על הראש לעומת אינדיקה שמרגישים אותה יותר בגוף.
    יש סיכוי טוב שזה היה זן הייבריד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!