1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויה עדינה יותר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רק להירגע מהחיים, ‏22/2/19.

1. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    הי, שאלת מתעניין.
    רציתי לברר אם אידוי במכשיר (וואפורייזר) של תפרחת עלול להיות חזק יותר או עדין יותר?
    האם בד״כ מוסיפים במכשיר אידוי טבק כדי ״לעדן״ את החוזק כמו בג'וינט?
    במקרה מדובר בתפרחת cbd אבל עדיין אני רוצה להיות בטוח שהחוויה שלי תהיה עדינה יותר.

2. aviel5990

aviel5990 חבר חדש

לייקים:
    1
    לא הייתי אומר חזק יותר יש סטלה שונה, הסטלה יותר סטלה מהראש מאשר מהגוף, כשאני משתמש במכשיר האידוי אני יותר מרגיש את הסטלה בראש ואני עדיין יכול לתפקד רגיל אם אני רוצה גם אני לא משתמש בcbd אבל בעישון זה יותר נועל את הגוף ויש כבדות קשה ויותר קשה להתנהל ולעשות דברים.
    לא מוסיפים טבק למכשיר אידוי לא משנה מה זה נותן טעם רע ומש לא כדי, זה לא שזה לא אפשרי זה פשוט לא מומלץ כי זה רע ובכללי מוסיפים טבק לגוינט כדי לשמור על חומר וכדי יותר להרגיש את הסטלה שאתה מרגיש בהתחלה כי גם הטבק נותן סטלה אם תנסה לעשן גוינט נקי אתה תראה שזה קצת שונה.
    מה שבטוח כדי לך לעשות תחקיר ולראות איזה מכשיר אידוי כדי לך וממש לא כדי להתקמצן על זה אם אתה רוצה אני אשמח לעזור לך לבחור מכשיר אידוי ולהזמין כי אני כבר עברתי את ה"סיוט" הזה

3. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    תודה כבר קניתי את ה Crafty .

4. aviel5990

aviel5990 חבר חדש

לייקים:
    1
    אחלה בחירה מכשיר אחד מהכי טובים אבל מחיר יקררררר אבל על איכות משלמים

5. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    נכון רק שאין לו מסך תצוגה, הכל נעשה דרך אפליקציה, שם יש הכל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!