1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויה ראשונה מקנאביס :) (16)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קנאבי0, ‏15/7/14.

1. קנאבי0

קנאבי0 חבר חדש

לייקים:
    0
    ככה,עד אתמול לקחתי כמה פעמים שחטות בודדות מקנאביס,שחטה פה,שחטה שם,לא באמת לקחתי כמה שחטות רצופות והחזקתי בריאות כמו שבאמת צריך.
    אתמול עישנתי עם ידידה ג'וינט נקי (מריחואנה) כמעט(ממש טיפה טבק).
    שכבר סיימנו את הסיגריה התחלתי להרגיש את הראש כבד כזה,הרגשה כיפית וקלילה כזאת..לא הפסקתי לחייך ולצחוק,הרגשתי זרמים נעימים כאלה בגוף ותחושה כזאת כאילו הכל בסדר,שיש שלום בעולם וששום דבר בעולם לא מטריד אותי עכשיו..לא הפסקתי לדבר וראיתי טיפה מטושטש כזה אם התרכזתי במשהוא..הדבר היחידי שטיפה עצבן אותי זה שנקטע לי קצת רצף המחשבה כאילו לא יכלתי לחשוב רגיל כזה אבל כמובן שזה חלק מהכיף :)
    הפה שלי היה יבש כמו מדבר כל העיניים שלי היו אדומות והתחלתי לטרוף כמו מטורף חחח באמת אכלתי כל מה שבא לי ליד ואז נרגעתי ופשוט הייתי בסטלה כייפית כזאת שלא הרגשתי עד היום,לא מגעילה כמו של אלכוהול..
    אני יודע ששום דבר ממה שרשמתי פה מחדש לכם משהו פשוט הייתי חייב לשתף אתזה עם מישהו כי אני שמח שהכרתי את הצמח המדהים הזה :)

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    ברוך הבא.
    רק תשתדל לקרוא לצמח בשמו - קנאביס.
    מריחואנה זה שם תעמולתי עם קונוטציות שליליות...

3. loolon

loolon חבר חדש

לייקים:
    0
    הפעם הראשונה זה לגמרי הסטלה הכי מדהימה שיש
    ברוך הבא :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!