1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויות מהענבר השחור

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏2/2/17.

1. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    הסבר קצר אך קולע. תודה ;)

2. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תודה על התשובה

3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אני רק רוצה לציין משהו
    אני רואה שאתה מתבאס מהמצב הזה,שאפילו הבלאק אמבר לא מתקרב לLSD וששולגין ציין שהחומר הזה לא השפיע עליו טובה.אני מאמין שכל חוויה פסיכדלית יכולה לעשות שינוי,הכל תלוי בך ובאיך אתה לוקח אותה.כמו ששולגין ציין ,הוא צריך המון LSD בחייו,ולLSD יש את ההשפעות שלו,שכל חומר כמעט מתגמד לעומתו,בייחוד החומרים מודרניים.אבל לא ניסית את הLSD,אתה לא יודע מה זה,אז תפיק את המיטב מהבלאק אמבר.אל תתבאס מזה שאין לך LSD,כי לאף אחד אין,פשוט תפיק את המיטב ממה שיש אחי.נכון שהאמת כואבת,אבל יש לה כמה צדדים פחות מכוערים.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  4. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    לא ידידי, איני מתבאס חלילה, אני פשוט ובכנות הבעתי את הערכת תודתי על התשובה שהוענקה לי. מצטער אם זה השתמע אחרת. אני אכן אסיר תודה על כך שיצא לי לנסות את הבלאק-אמבר ומקווה שבעתיד יצא לי לחוות LSD-25. :) תודה על ההתעניינות בכל אופן, הכל בסדר, ידידי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!