1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויות ממעבר ספק?

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י בן אדם, ‏23/4/16.

1. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    היי

רציתי לדעת אם מישהו\מישהי לאחרונה עבר ספק? ואם כן, איך הלך?

2. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    מצטרף לשאלה, אני גם מתכוון בקרוב מאוד לצאת למסע הבירוקרטי הזה.

3. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    ניראה כאילו אחד מאתינו יצטרך להרים את הכפפה חח

אני אגיד לך למה שוב חשבתי על מעבר, נתקלתי בזן של חברת "בטר" הכוש הפרסי שלהם, וזה בידיוק מה שאנשים אומרים. האיכות הייתה ממש גבוהה ברמת הייבוש ומראה\טעם הפרח. ברמה כזאת שלא הייתי צריך גריינדר.

בקטע של ההשפעה, הוא אינדיקה וזה מורגש. הבאז היה כל כך הרמוני וכיפיי ממש צמר גפן מתוק :)
    אז החלטתי גם לאכול חצי גרם מימנו, וזה היה פשוט חתיכת מסע.

ממש התאהבתי בו, ואם זה היה פשוט הייתי עובר לבטר בלי לחשוב יותר מידיי.

4. ADHD

ADHD חבר חדש

לייקים:
    0
    אחרי קרוב לשנה עם חברת שיח ושירות ההזמנות והאספקה של חברת בזלת קיבלתי החלטה לעבור ספק באופן מיידי!! לא מסוגלת לעשן את הקנאביס שלהם. לא משנה איזה זן, נראה לי משהו בתהליך הייבוש לא נכון וכל שאיפה צורבת, שורפת וגורמת לשיעול. ועכשיו אחרי שהם מתעכבים באספקה בארבעה ימים אחרי המועד שלי בגלל שלטענתם "היה להם לחץ לפני פסח" תירוץ מגוחך וכמובן שלא מקובל החלטתי שאני רוצה לעבור לחברה שאחראית על האספקה ולא משתמשת בחברה חיצונית.
    חשבתי ללכת על בטוח ולעבור לתיקון עולם.
    יש למישהו מה לומר בנוגע לתיקון עולם? האם יש סיבה שלא לעבור אליהם?

5. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    אני שם כבר כמה שנים. הקטע של לבוא לתל אביב ולקחת, ואפשרות 3 ימים לפני המועד שלך, העובדה שהם עונים בטלפון, ומעדכנים את האתר שלהם הם פלוס ענק. יש שלהם גם חנות אביזרים צמודה עם הנחנה למטופולים.

לגבי הזנים שלהם, יש להם חודשים מעולים ויש פחות, זה עדיין תוצרת חקלאית.
    זה ניראה שהם ממש משקעים באלסקה שלהם שהוא די כדור אנרגיה ומחסה את רוב התחומים, ומידייניט
    שהוא מעולה לכל מה שקשור למערכת העיקול.

את האינדיקות שלהם אני פחות אוהב. זוהר די מחשמל ושירה דומה לאלסקה רק עם יותר רוגע (באחת השקיות הראשונות של שירה בטעות היה על המדבקה את מקור הזן og kush tahoe למקרה שזה מעניין אותך).
    הם גם די מכניסים זנים חדשים מידי פעם.

למעשה אלסקה והשירות הם די הסיבות שאני שוקל את כל העניין בנוסף לפחד בירוקרטי חח

6. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    בדיוק אני רוצה לעבור לשיח...ביאסת אותי
    איך השירות שלהם חוץ מזה שלא הייתה הספקה לפני פסח?
    את מעשנת נקי? זה מה שקורה לי כשאני מעשן נקי (מכל הזנים שניסיתי, גם כאלה שעברו יישון וארומה).

7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52

אח יקר, אין מצב בעולם ששירה זה og kush tahoe . ההשפעה קלילה בהרבה.. שירה לא כזאת "אינדיקה". מעניין למה בכלל הופיע שם זן מקורי על האריזה.
    זוהר מחשמל? דווקא אחד המוצלחים של תיקון..הוא באמת חזק אבל לא מצליח להבין את המחשמל..
    לגבי הכוש פרסי של בטר, דעתי האישית שלאחר תקופה של שבוע שימוש בו הוא כבר ממש אבל ממש לא מה שהיה.
    בתחילה הוא זן אדיר. חזק מאוד, מספק במנות קטנות, מוצלח לאללה מבחינת ייבוש, קיורינג, טרפינים. אבל משהו בהשפעה שלו לאחר שימוש ארוך מאבד את האפקט.(יותר מזנים אחרים בשימוש ארוך). הוא עדין חזק, אבל פחות מהנה בצורה מורגשת.
    מה שכן לבטר יש עוד המון זנים טובים ככה ש...
    ואם כבר נחזור לנושא עצמו, מעבר ספק כיום זה דבר דיי פשוט לעומת פעם.
    ממליץ לבקש את מעבר הספק יום לאחר קבלת האספקה החודשית מתיקון , למנוע מצב שתחכה איזה שבוע מיותר.

8. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    כן זה מה שהיה כתוב על השקית של שירה. לא ניסיתי את המקור אז אני לא יודע להשוות. אבל מבחינת העובדה שהוא דומה לאינדיקה, הוא די משפיע על הגוף, ולפעמיים שהפרח ניראה ממש טוב הוא ממש ממש משפיע על הגוף. השפעה קלילה זה הדבר האחרון שאפשר להגיד על שירה (עוד פעם שהפרח טוב).

וכן זוהר "מחשמל" בתור אחד עם כאבי שרירים אני יכול לרוץ אחר כך. אולי ההגדרה שלך לחשמול שונה משלי חח
    ולא יצא לי להיות תקופה עם הפרסי, אבל כנראה שזה לא שונה מכל זן שמתרגלים אליו. מה שכן, "החשמל" שלו
    פשוט הרמוני ומענג. בזנים של תיקון לא מצאתי משהו דומה. הזכיר לי אפגני.

וטוב לשמוע שזה לא כזה נורא לעבור ספק :)

9. Rapper

Rapper חבר חדש

לייקים:
    6
    אזרוק גם את הפני שלי..
    אני בתיקון עולם חצי שנה בערך, בדרכ יש להם מבחר גדול ואחלה של פרחים. חודש האחרון היה על הפנים, לא היה שירה(מת על שירה, לא מבין מאיפה הבאתם שהיא אינדיקה, אבל מילא) ולא מידנייט(הפייבוריט שלי) ורק אלסקה ומנגו ליום..
    במענה הטלפוני היו מגעילים.
    חוץ מזה, ממש מרוצה מהם. אחלה זנים, אחלה פרחים, השפעה טובה והכי נוח לי פעם בחודש לעשות סיבוב בתל אביב...

10. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    לא אמרנו שזה אינדיקה, אני פשוט ציינתי שכאשר הפרח במיטבו הוא מספק לי את אותה תחושת גוף כמו זני אינדיקה.
    אגב מיידנייט, אם כמה שהוא טוב אני סולד מימנו. גורם לי לצרוך הרבה ואף פעם לא מרגיש לי כאליו קיבלתי את מה שרציתי. אבל בזמנים של חולי באמת הוא אחד הטובים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!