1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויות רעות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Roni_, ‏5/3/14.

1. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    קרה לכם פעם? עם כן מאיזה חומר?
    -
    לי לא הייתה חוויה שאני יכול להגדיר אותה כסיוט ביינתים ומקווה שגם לא תיהיה!:coke-sniff:

2. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    קרה לי לפני כ3 שנים בערך , תקופת יובש אז זה היה נייס לצערי :/ אבל זאת לא הבעייה פה
    החברה ניסו לעשות איזה דאחקה על חשבוני והחליטו למתוח אותי קצת , ישבנו אצל חבר בבית השעה בערך 11 וחצי בלילה לפי מה שזכור לי ולפתע חבר מוציא מכשיר עם קססה כבר מוכנה ופתאום שלושתם מתחילים ללחוץ עלי לעשן (משהו שאף פעם לא קורה ) "תעשן ,זה משהו שבחיים שלך לא עישנת" "מבטיח שזה יפיל אותך" וכו וכו' ..ואני בשיא תמימותי שואל "מה ההתלהבות ? "מה כבר יש שם ? " ..הם עונים: "ירוק מטופטף במשהו טוב " ..לרגע נלחצתי כי מעולם לא נגעתי בדברים האלה אבל בכל זאת החלטתי לעשות ראש ..אז עשיתי לי גלידה יפה והפלתי אותה כמו גדול !! ..פתאום דממה בחדר שלושת מבטים מופנים אלי בפרצופים המומים שכאלה וכעבור 10 שניות לערך הם התחילו לצחוק .."כמה דקות זה יעלה לך ,אתה תהיה בעולם אחר "
    הם עשו אחרי כל אחד ראש נחמד וארבעתנו יצאנו לכיוון הסודוך לדפוק לנו איזה טוסט נקניק
    בעודי הולך בכייף שלי פתאום נפלה עלי סטלה שבחיים שלי לא הרגשתי ואני חייב לציין שאני בנאדם די חסין בדברים האלה ..בכל זאת רזומה של 10 שנים בתחום d:
    הייתי בסוג של חלום רע כזה : כל פעם שעברתי תחת מנורת רחוב המצב רוח התרומם לי ונהייתי שלוו , וכל פעם שעברנו את מנורת הרחוב והגיע החושך איתו גם הגיעה חרדה מאיימת , וככה עוד מנורה ועוד מנורה בערך איזה 40 מנורות שהיו נראות כמו נצח !
    הגענו לסודוך ופשוט לא יכלתי לתקשר !!! ביקשתי מהם שיקנו לי כי ממש לא הייתי במצב להסביר למוכר מה לשים לי בפאקינג טוסט d:
    אז הטוסטים מוכנים ויצאנו חזרה לדרך , ושוב אותו תסביך עם מנורות הרחוב ,אבל הפעם זה בתוספת של רעשים שכנראה רק אני שומע ופרנויות הזויות לגמרי !! בקיצור סרט רע
    עכשיו הקטע היפה שכנראה מה שגרם לי לכל זה היה בסה''כ סיבה פסיכולוגית , עד יום למחרת אני בכלל חשבתי שזה באמת ירוק מטופטף באיזה משהו ,(האמתי שגם היה לזה טעם מוזר , טעם וריח של תרופה כזו ) אבל רק למחרת הם גילו לי שזה היה נייס ועד היום הם צוחקים עלי בקטע הזה חח :)

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    יצא לי להכנס לדיכאון בגלל פטריות, זה כמו תחושה של ריקנות כזאת, ואתה בעצם מייסר את הנפש שלך וזה ממש לא כיף.
    אבל גם זה תהליך שעוזר לך לפתור דברים מהעבר, להתבגר ולהתמודד.
    וזה לא משהו שלעשות שתי ראשים של גאראס לא יכל לסדר :)

4. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    eliran נייס גאי זה באמת חרא חח, הזכרונות שלי מימנו זה פשוט סטלות מגעילות ויש הבדל שמיים וארץ בין זה לבין ירוק אמיתי.
    ganjaboll הדיכאון בא לך אחרי טריפ מהנה שפתאום הרגשת דיכאון או שגם הטריפ עצמו היה רע?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!