1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חווית ה-DMT השנייה שלי

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י kingstar, ‏17/6/17.

1. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לפני חודש חוויתי בפעם הראשונה DMT והיה מאוד מאוד נחמד, היום הלכתי עם אותם 2 חברים (שעה 2 בלילה בערך) שעשיתי אתם בפעם הראשונה לפארק בישוב שהוא דיי פסטורלי ויפה מבחינת עצים, צמחייה וכו'. התיישבנו עשיתי בערך 40-45 מ"ג בפייפ בצורת סנדוויץ'. שסיימתי לקחת את השכטה זה כבר התחיל לעלות לי, סגרתי את העניים (כי אמרו לי שהשיא דווקא בעניים עצומות) והיה נחמד וכל מיני צבעים צבעוניים שנפתחים ונסגרים, פתאום כל התמונה כחולה שוב שחורה עם צבעים, פתאום שחור לבן כל מיני ספירלות, בתכלס זה היה נחמד ולא יותר אמרתי טוב יאללה אני אפתח עניים באסה וזה, איך שפתחתי את העניים הייתי בשוק, ראיתי את כל העצים והאזור נהיים בתבניות גאומטריות כאלה והכל השטח היה נראה כאילו יש עוד ממדים באותה סביבה שבה אני נמצא, אחת מעל השנייה, מפה זה רק הלך ונהיה יותר קסום, איך אומרים על LSD זה כמו ציור / טריפ / טיול וכו' (מה שלא ממש חוויתי מהטריפים שעשיתי - אולי כי לא צרכתי את החומר המתאים ואת זה אבדוק בשבוע הבא עם הליקוויד), אז הכל נהיה פשוט ציור מדהים של כל מה שהיה במציאות עצמה, אבל כל הצבעים והתמונה בכלל לא היו "מציאותיים" כאילו הכל היה השיקוף של ההילות שיש בכל אובייקט ואובייקט בטבע או יותר נכון סובייקט, הכל היה פשוט מדהים, הצבעים היו אומנם צבעים שניתן להגיד כחול, ירוק, ורוד וכו' אבל זה פשוט היה כל כך יפה שלא באמת ראיתי צבעים כאלה מדהימים בחיי. הכל היה פשוט מרהיב, אני לא אחד שמתלהב בקלות וגם בפעם הקודמת היה נחמד אבל אפילו לא כתבתי על זה טריפ רפורט ראשי, הפעם הזאת אני עד עכשיו יושב ואומר WOWWW איזה כיף איזה יופי, איך אנשים לא רוצים לראות דבר כזה לפחות פעם אחת בחיים שלהם. אני מרגיש כל כך מסופק מזה (ובכללית שגם נפל לי לאחרונה משהו שחיפשתי כל כך הרבה זמן :) ) שזה פשוט מושלם, הכל מושלם. היה ממש כיף, חוויה אדירה אני אנסה בטוח שוב ואעלה במינון. עוד 5-10 מ"ג ככה בקטנות עד שאראה מה הכי מתאים לי.

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    להעביר ליומן מסע אם אפשר סורי

3. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    איזה כיף לשמוע שהייתה לך חוויה נעימה ומאירת עיניים. הלוואי שהחוויה שלך עם הופמן תהיה מצוינת לא פחות :)

kingstar אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!