1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוות דעת סקרוג וויד וידו

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י momo1, ‏28/10/16.

1. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    סליחה אחי הלכתי לאיבוד שניה חח
    מה אני ילך לקנות מה אני צריך להגיד לו בידיוק מה עוד חסר לי ואיזה מינון אני יתן והאם לערבב הכל ביחד כל הדשנים והתוספים ?

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    המלצה שלי: לך לחנות הידרו הקרובה או הרחוקה לביתך, תקנה תוסף קלמג (יש הרבה מותגים כמעט לכל חברת דישון) אני ממליץ על sensi cal-mag xtra של advenced nutrient במינון של 1-2 מ''ל לליטר מים, בנוסף לדשנים שאתה נותן כרגע בהמלצת הטבלה של ביונובה.
    קומפוסט אתה יכול לקנות גם בכל משתלה לא חייב חנות הידרו באמת..

momo1 אוהב/ת את זה.
  3. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    סבבה אחי תודה גבר מעריך אותך מחר אני הולך לקנות מה שאמרתה לי ואני יעדכן אותך במהלך הימים הקרובים בהתקדמות של הצמח :);)
    ..

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
  5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    בהצלחה אח תעדכן

momo1 אוהב/ת את זה.
  6. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    לי דווקא נראה שההצהבה בקולה למעלה נובעת מתאורה שהייתה קרובה לקולה . אם ההצהבה לא מתפשטת למטה או בעוד עלווה חדשה אז הוא יכול להמשיך עם מה שעשה עד עכשיו .

momo1 אוהב/ת את זה.
  7. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    צודק מאה אחוז בקשר להצהבה למעלה זה המנורה היתה קרובה יותר מדי אז הרמתי את זה .וזה פוטר עכשיו בקשר למטה זה היה חוסר במגניזיום ולא יודע מה אז קניתי את הדשן של sensi cal-mag xtra advenced שהציע לי hydrotony .שמתי מינון של 2 לליטר .. איפה שקניתי הציעו לי לדשן פעם בשבוע כדי לתקן תקלות ניראה איך זה ישתפר .. אני יעדכן בעוד יומים שלוש מקווא שההצהבה למטה לא תתפשט. תודה לכל מי שעזר לי מודה לכם חברה ..:)

8. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    לי זה לא נראה כמו מחסור במגנזיום , אלה עלה ישן שכבר הגיע יומו או לחלופין בגלל שלא מקבל אור . בכל מיקרה תעשה מה שאתה חושב לנכון,אחלה של צמחים יש לך שם!!! בריאים ומאושרים;)

momo1 אוהב/ת את זה.
  9. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    תודה אח שלי על התגובה .. בקשר לעלים יש גם עלים שהם חדשים וקטנים שניהיו צהובים בכל מקרה אני יעדכן אם זה מפסיק .. טוב לדעת ממה זה יכול להיות בכל מקרה לומדים מטעויות .

#49 momo1, ‏8/11/16
    נערך לאחרונה ב: ‏8/11/16
    סוטולבוטול אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!