1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוות דעת על הצמח שלישי, נכנס לחודש שלישי, מה אתם אומרים??

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dani571, ‏9/6/14.

1. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    אהלן ח'ברה, יש לי 2 צמחים, שניהם בערך באותו הגודל ובאותו מצב אז צילמתי אחד מהם כדי לקבל ממכם חוות דעת..
    אז הנה הצמח, בן 9 שבועות (חודשיים ושבוע).

מה אתם אומרים, הוא לקראת פריחה? כמה זמן לדעתכם יש לו עד הפריחה? האם הוא בריא?
    הגובה שלו הוא 150 ס"מ.
    משתמש בערכת הדשנים הבסיסים של BioBizz.

זן Northern Light - במחיאות כפיים - קבלו אותו D:

2. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    לצערי לפי מה שאני רואה אין שום סימנים לתחילת פריחה.. ואני לא ממש רוצה שהוא ימשיך לגדול כי הוא כבר יוצא מהמרפסת ואם להתמקד אז מי שעובר ברחוב יכול לראות אותו...

3. nightmare

nightmare קנאביסט

לייקים:
    0
  4. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אתה מגדל אותו בגידול חוץ? ניראה מדהים ויפה

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הצמחים נראים מצויין!

כדאי אולי להעביר אותם לעציצים יותר גדולים (מעל 25 ליטר!) לפני שהם יכנסו לפריחה.
    אם מדובר בגידול חוץ, הם כנראה יתחילו לפרוח בספטמבר.

המון הצלחה חבר!

6. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    כמו שאמר פה אגרונום הצמחים נראים יפים,
    הגובה לא נראה לי כמו 1.5 מ"ר (אם לוקחים בחשבון שהדלת מאחורה מחולקת ל-2 ובדרך כלל החלוקה מתבצעת בגובה 1.1 מטר, ואם נוריד את גובה העציץ עצמו הרי שמדובר בכ-80-90 ס"מ) אבל הוא כרגע זה נראה כמו צמיחה (שמתי לב שיש לך עלים עם 9 להבים) כשמספר הלהבים יתחיל להצטמצם תדע שהצמח מתחיל לעבור לפריחה, זה סימן פשוט יותר מחיפוש השערות, והרבה יותר בולט. ככלל מחזור הצמיחה והפריחה מבחינת הלהבים של העלים נראה כך (מימין לשמאל) - 1 3 5 (7 9 ) 5 3 1 כך שאתה יכול לקבל אינדיקציה לגבי מתי לחפש את סימני המין של הצמח.
    קח בחשבון שגובה רב וריבוי להבים תוך מיעוט ענפים הם לא פעם סימנים מקדימים לזכרים (לא ממש מדעי אבל לפחות מניסיון אישי על עשרות ומאות צמחים).
    מקווה בשבילך שלא.
    סבלנות של כמה שבועות ותדע הכל.
    הישמע להמלצות של אגרונום מבחינת הדלי, זה משמעותי מאד.
    בהצלחה.

7. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    תודה רבה על התגובות!
    אז רגע רגע.. אתם אומרים שכדאי לי להעביר לעציץ מעל 25 ליטר...? ועוד דאגה.. אגרונום, אמרת שהפריחה תתחיל רק.. בספטמבר?!?!
    ברצינות? איך זה הגיוני? אני לא יודע אם אני יכול להרשות לעצמי לתת לצמח להמשיך לגדול עוד 3 חודשים.. בכול זאת הוא נמצא במרפסת והוא יגיע לגובה מפחיד אם הוא ייגדל עוד 3 חודשים..
    אני כמובן יעביר אותו לעציץ גדול יותר, אולי אפילו מחר, אבל אני מאוד מקווה שזה לא באמת הולך לגדול במשך עוד 3 חודשים..

ואני לא חושב שזה זכר, זה זרעים שהזמנתי באינטרנט, הם הרי דואגים לזה שהם יהיו נקבות לא?

8. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    אהה ואגב drflower אתה צודק הרגע מדדתי אותו על מדמטר והוא בידיוק 100 ס"מ (בלי העציץ עצמו..).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!