1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוות דעת...

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י אוסקר, ‏10/7/16.

1. אוסקר

אוסקר חבר חדש

לייקים:
    5
  2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    נראה טוב, הייתי ממליץ לתמוך בענפים הם ארוכים מידי הם יפלו כשהפרחים יוסיפו משקל וחבל אל תחכה לרגע הזה שאתה מגיע לבקר אחרי יום של רוחות חזקות ומגלה שחצי עציץ על הרצפה

עם מה אתה מדשן? חסר לו קצת צבע הוא חיוור

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    הענפים לא יפלו. גם אני חשבתי ככה.
    כשהענפים לא מסוגלים לתמוך בפרחים - הפרחים פשוט יהיו קטנים יותר וישקלו פחות.

בכללי בגידול חוץ מניסיון אישי, רוח לא תעשה כלום לצמח. במיוחד בקיץ שהרוח הכי חזקה זה 20 קמ"ש.
    גם 50 קמ"ש לא יעשה כלום לצמח כזה.
    להפך. רוח חלשה למשך זמן מחזקת את הענפים.

4. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    יפלו יפלו , תגיד לי מה אני נראה לך ממציא את הדברים האלה מהראש שלי?
    גם לי יש לא מעט ניסיון בגידולי חוץ , ראיתי לא מעט מקרים שהענפים קורסים במיוחד בזן מלא עלים כמו במקרה הזה

אני לא יודע כמה קשר יש תמיכה בתפרחת לבין הגודל של הפרחים עצמם אני מתאר לעצמי שיש קשר אבל זה לא שראיתי איזה מחקר שתומך בדעה הזאת

לגבי מהירות הרוח , אני לא מתיימר להיות דני רופ אני רק יודע שלפעמים הרוח מפתיעה אותך בגלל זה אני דואג לעגן את העציצים לקירות

ואין לי עניין לייצר ענפים עבים יותר וזאת עוד סיבה טובה לא לתת להם להתנדנד ברוח

5. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    @Moshe Edri איך אתה ממליץ לתמוך בענפים ?

כמה אתם מהמרים שיצא לו בקציר ?

6. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אתה צריך מקלות במבוק לתמיכה , בחנויות ההידרו הם עולים שקל לאחד, תתקע אותם באדמה ותקשור אותם עם חתיכת חוט חשמל נחושת או גומייה או שקית ניילון מגולגלת (אם תקשור בחוט יש סיכוי שעם הזמן הענף יגדל מסביבו מה שיהפוך את החוט למקור זיהום שיפגע בענף)

מקלות במבוק עמידים למים , הם חזקים גמישים ודקים, כל חומר אחר עלול לפתח עובש למשל שיפוד עץ

אגב , יש מלא בתים שמשתמשים במקלות במבוק כמין גדר לחצר הבית וכאלה, כל גדר עשויה מעשרות מקלות כאלה אף אחד לא ירגיש אם כמה יעלמו :)

עוד שיטה ממש מגניבה לתמיכה בפריחה זה מתקן של דוד שמש , אתה שם את העציץ בתוך העיגול המיועד לדוד ואז הענפים גם חופשיים יחסית וגם מקבלים תמיכה

לגבי הכמות שיכולה לצאת....

אני רואה צמח בריא על פניו אבל היחס של גודל העציץ עצמו לגובה הצמח לא מסתדר לי בעין יש מצב לנעילת שורשים אם לא עכשיו אז בהמשך הפריחה

לפי התמונות אתה רק בתחילת הפריחה ככה שיש לו עוד הרבה צמיחה שהוא יכול לעשות אבל בשביל זה כדאי אולי להעביר אותו לעציץ יותר גדול, גודל העציץ בהחלט יכול להגביל את כמות התוצרת במיוחד אם הוא יגרום לנעילת שורשים

אם תשאיר אותו ככה עד הפריחה , במקרה הכי אופטימי 180 גרם

תעביר אותו לעציץ של 60 ליטר, תוכל להגיע גם לחצי קילו

איך שלא יהיה אתה צריך להיות מרוצה, מדובר בגידול מאוד מוצלח בשביל מתחיל

7. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    אחי אם מה דישנתה ומה הגודל של העציץ?

8. אוסקר

אוסקר חבר חדש

לייקים:
    5
    אז ככה הקשבתי לחברה פה והעברתי ל65 ליטר וזה מתחיל להראות לי כמו עץ חג המולד...
    ובקשר לאם יפול או לא אני אתן לזמן לעשות את שלו ואם אני אראה שזה בכיוון אני אתן לו את המקלות במבוק ...
    ושאלה קטנה כמה זמן בערך יש לפריחה לדעתכם?
    ולא עניתם לי לגבי אפשריות שאפשרות לעשות עם הפרחים?
    ובנוסוף למי ששאל הצמח לא חיוור אולי נראה ככה בתמונה.. ועד לא מזמן לא דישנתי התחלתי עם ביו ביז אבל לפי דעתי סתם יקר ונגמר בטיל עם הכמות שהצמח הזה שותה, כרגע משתמש בפרפקט ...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!