1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוות דעת..

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י moaha, ‏5/7/17.

1. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    ומה אתה עושה עם הענפים הנמוכים יותר שיוצאים מהפיצול של הפיצול? כל הלבלובים החגדים שיוצים מענפים תחתונים? אין לך לאן לכופף אותם..נותן להן לגדול פריסטייל? ומה יוצא לך מהם? כמה מהם מצהיבים מחווירים?

2. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    מן הסתם שהם לא נראים כמו הפרחים המדהימים למעלה! אבל אני מניח שאתה רוצה לדעת אם אני מוריד אותם או לא. אז התשובה היא לא.
    פעם אחת עשיתי את זה ואז כמו שהחלטת להמשיך, אני החלטתי להפסיק עם זה.
    אתה בחיים לא תוכל בגידול שלך בבית להוכיח לי שזה עדיף. גם אני לא. אבל אני כן יודע מה התפקיד של עלים ומה תרומתם (מעבר לפוטוסינטזה) ושהפופקורן הוא עדיין פרח :) אם הם לקחו משהו מהמשקל הכולל של הייבול? האם הפרחים למעלה משמעותית יותר גדולים עם חומרים פעילים אחרים, כך שזה משתלם? אני יודע שאתה לא יכול לתת לי תשובה חד- משמעית בעניין (אולי כןo_O?) ובגלל זה נסכים לא להסכים בינתיים
    נ.ב: כל גידול בינתיים מופתע מחדש מהענפים שהגיעו למעלה ואלו שאיכזבו.. לפעמים במעבר לפריחה, ענפים שחשבתי שהם סתם מעפנים הפכו לפרחים יפים והפוך..

3. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    בלי קשר, רוצה לציין שממש אחלה לדבר איתך בלי התלהמויות ובלגנים ואגו וכו..

hydrotony אוהב/ת את זה.
  4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אין לי עינין בלהוכיח כלום, ולראיה אתה יכול לעבור על הפרופיל שלי ולראות שלא העליתי לפה אפילו תמונה אחת של שום גידול שלי.. אני פה בשביל ללמוד כמו כולם ואם אפשר אז גם קצת לעזור;):)

קואלה אוהב/ת את זה.
  5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    גם אני אוהב אותך מתוק:rolleyes:
    ;)

6. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    מה שנכון...