1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חולה עם קנאביס רפואי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י amitazulay, ‏15/9/17.

1. amitazulay

amitazulay חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,

אחותי בת 20 מטופלת כשנתיים בקנאביס רפואי, חולה במחלת קרוהן פעילה עם פיסורות מרובות, פיתחה אלרגיות לכל הטיפולים הביולוגיים, פיתחה אלרגיה להידרוקורטיזון, כל טיפול קונבנציונלי כשל.
    פנינו בסוף אפריל להארכת רישיון שהתפוגה שלו 3/8/17.
    בסוף מאי נאמר לנו שהטפסים נשלחו מוקדם ולכן הושלכו לפח.
    פנינו שוב באמצע יוני וב18/7/17 נאמר לנו שהמסמכים לא התקבלו ולכן שלחנו באותו היום.
    אחרי כשבוע התקשרנו ונאמר לנו שהמסמכים לא התקבלו.
    ב26/7/17 אמא שלי פנתה לחבר בעמותה לקנאביס רפואי ושלחתי לו את כל המסמכים כולל המסמכים שלי (הרישיון שלי עמד לפוג בסוף ספטמבר). הוא פנה לח"כ שרן השכל והיא הוציאה דרישה להתייחס קודם לרישיון של אחותי בגלל שהוא עומד לפוג.
    אחרי שבוע אישרו לי את הרישיון אך הרישיון של אחותי לא אושר וכל פעם נעננו כי זה בטיפול. ב15/8/17 החבר עמותה הצליח לברר כי הרישיון אושר ב13/8/17, בנוסף נאמר לו שהטיפול בנושא חידוש הרישיון של אחותי התחיל ב18/7/17 כשנאמר לנו שהמסמכים לא הגיעו.

ומאז ועד היום הרישיון לא הודפס, פנינו לספק שלנו בטר והם אמרו שכל שני וחמישי הם נוסעים ליקר לבקש את הרישיון ונאמר להם שהרישיון עדיין לא הודפס.
    הלשכה של שרן השכל פנו ליקר ונאמר להם שהרישיון הודפס ב13/8/17.
    כל פעם שאני מתקשרת נאמר לי שלא הודפס ככה שמדובר בשקר.
    אחותי ללא טיפול וללא תרופה מסוף יולי, שכן גם הגדלת מינון התבקשה בחידוש הרישיון ואין מושיע.
    האם יש כאן מישהו שיכול לעזור לנו?

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,160

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!