1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוסרים ושאר ירקות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י grower420, ‏16/7/16.

1. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    שלום לכולם.
    מגדל חוץ, זרעי קססה.
    דישון : פרפקט של אקוגן (5.3.8) היה 2.5 מ"ל לליטר כל השקיה כעת 3 מ"ל לליטר כל השקייה שנייה.
    משקה כל יום (תודה לך שמש ארץ ישראלית).
    שני צמחים בני אותו הגיל כנראה גם מאותה הקססה אותם תנאים אחד מראה חוסרים/עודפים השני בסדר גמור.
    המחסור בחנקן הוא ברור לי הערכים של הדשן מתאימים לתקופת הפריחה ואני עדיין בצמיחה, העונה תכף מתחלפת אז לא טרחתי לרכוש דשן עשיר בחנקן. המחסור בתמונה נראה לי כחוסר בזרחן, במידה ואני צודק איך אוכל לתקן זאת ?

שאלה שנייה היא האם העציץ לא קטן מידי לצמח הענק שיצא לי (25 ליטר אך כמו טירון לא מלאתי עד הסוף אני מאמין שבפועל יש 20-21 ליטר) ואם הענפים יחזיקו את המשקל של הפרחים בלי בעיה ?
    2016-07-16 14.10.07.jpg 2016-07-16 14.13.02.jpg

בתמונות זה לא אותו הצמח.
    תודה לעוזרים :)

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הדשן שלך מתאים גם לצמיחה וגם לפריחה.
    הצמחים שלך נראים מצויין. כדאי לך לשקול לדשן כל השקיה.

3. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    טוב לשמוע את זה ממך. אך בכל זאת הצמח השני נראה פחות טוב צילמתי רק עלה אחד ממנו על מנת לזהות חוסר שאהיה בבית אצלם את כולו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!