1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוסר מתמיד בזני CBD אצל הספק

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Midnight, ‏2/6/19.

1. Midnight

Midnight חבר חדש

לייקים:
    0
    אני פוסט טראומטית ונוטה להתקפי חרדה, סיוטים, ודריכות
    THC מחמיר את המצב שלי ללא יוצא מן הכלל, לא משנה איזה זנים אני מנסה, ולא משנה באיזו הדרגתיות אני מנסה, כולל זנים מעורבים (=מאוזנים, ידוע לי שבכל סוג יש גם וגם)
    הגעתי למסקנה שאני לא רוצה להיות יותר שפן נסיונות והבנתי שCBD זה הדבר היחידי שעוזר לי.
    הספק שלי, שמתוך כבוד אליהם לא אגיד את שמם, לוקים בחוסר קבוע כשמדובר בזני CBD וממש לפני כמה ימים חברת המשלוחים אמרו שהם יכולים לספק לי רק חצי מהכמות שמגיעה לי בגלל חוסר. מכיוון שאין לי אופציה לסרב ומדובר בתרופה שאני צורכת אני נאלצת לקבל 50% מהתרופה שלי ולשלם את אותו המחיר.

יש פה מישהו שיכול להמליץ לי על חברה שלא חווה בעיות כאלה קשות כשמדובר בזני CBD?

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא ממליץ, כל החברות על הפנים.
    אם תרצי, אני יכול לארגן כמה זרעים עם cbd גבוה מאוד, בסביבות ה 14 אחוז, עם thc שואף לאפס עם 0.2 אחוז.
    אבל תגדלי בעצמך.

3. fog

fog חבר חדש

לייקים:
    6
    למה לא להזמין CBD טהור מחו"ל אם זה עוזר לך?

4. Midnight

Midnight חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התשובות
    זה חוקי לעשות את שני הדברים האלה בלי חברה שמוצמדת לי? מן הסתם אני עם רישיון ואם זה אפשרי אני מעדיפה לא להיות תלויה באף חברה

5. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא חוקי לגדל, כמו שלא חוקי להזמין מחו"ל, לא cbd טהור ולא מעורבב.
    אם תופסים על גידול לשימוש עצמי, העונש הוא הרבה יותר קטן מבחינת החוק, מאשר להיות מואשם בהברחת סמים מחו"ל.
    אלפי מטופלים עם אישור, שלא מספיק להם מה שמקבלים, גם איכותית וגם כמותית, מגדלים להנאתם ולהשלמת החסר.
    אם הבריאות שלך חשובה לך יותר מהחוק, אני מעודד אותך לעבור עליו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!