1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוקי גידול אחרי האי הפללה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י באבוטו, ‏30/1/17.

1. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    צודקת בעיקרון,
    אבל אני לא אומר לא לעשן בבית או לא לגדל בבית, אני אומר שבמצב שבו אני מעוניין לגדל בבית לפרסם פתאום וולוגים, וסיקורים של ציוד גידול ביוטיוב יהיה מאוד מאוד חסר אחריות.
    אני מאוד בעד גידול ביתי ואין שום סיבה שיפרצו לי לבית אם אני שומר על כללי זהירות נוקשים.
    אני מסכים איתך בנוגע להשקעה בתרבות הקנאביס אבל מכאן ועד פרסום של ציוד גידול פרטי באינטרנט הפתוח, סרטוני עישון, באנגים וVAPORIZERS יש דרך ארוכה.

2. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    ם אני פותוח בלוג ברוסית נגיד ( אני לא יודע אנגלית) אני צובר מהר מאוד ים אנשים יםם.
    כי אין בלוגרים רוסים בתחום הזה

3. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    קיצר אם זה יה אפשרי בלי שיעשו בעיות על זה. אפשר יהיה לשבת כל היום בבית לידפוק בנגים ולקבל יל זה כסף

4. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    כל זה טוב ויפה אם היית במדינה אם מדיניות אי הפללה אמיתית\מדיניות קנאביס פתוחה ולא המדיניות המצחיקה שארדן נותן לנו.
    לא משנה איזה באיזה שפה הבלוג וכמה אנשים אתה צובר, משנה שאתה מעשן קנאביס, מצלם את זה ואתה גר במדינת ישראל.

5. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אני לא אקלקל לך את החלום אבל בכדי לעשות כסף אמיתי ביוטיוב אתה צריך כמות גדולה של אנשים ולחתום עם חברת PARTNERSHIP (חברה שמתווכת בינך לבין גוגל) או עם GOOGLE עצמם על הפרסומות שמהם תעשה כסף והיה ואתה עושה משהו לא חוקי אתה מפר את מדיניות השימוש ביוטיוב ואתה מאוד חשוף לתביעה מצד החברה המתווכת.

אני עובד בתחום הפרסום כעבודה שניה,
    חברות הPARTNERSHIP יקחו לך אחוזים, וגוגל לא יאשרו אותך בלי כמות מספיקה של צופים קבועים.

6. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

ידוע אח שלי :) לוקח זמן לפעמים גם הרבה מאוד זמן תלוי בתוכן

7. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אם תיראה פעם בלוגר רוסי דופק בנגים של אלוורה אם חולצה של סוף מסלול. שים לייק :)

Stella אוהב/ת את זה.
  8. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    קראתי את התגובות, המון השארות באוויר.
    כל מי שחושב שהוא יודע מה נוסח הצעת החוק שתוגש ע"י ארדן (אני עדיין בטוח שחלקכם חושבים ששרן השכל מגישה את ההצעה) טועה.
    על "אכיפה בבית 1000 ש"ח ובחוץ 1500 ש"ח" - גובל בטמטום להגיד דברים כאלה - ואני אומר את זה כי כשתצא הצעת החוק ותעבור/לא תעבור ביחד עם כל השינויים שיהיו בתוכה אתה באמת תצא מטומטם בדיעבד.
    למען גילוי נאות אני פה באנונימיות אבל בהחלט מאורע עמוק בעניינים בנושא - הנוסח המוקדם של הצעת החוק עומד מאחורי עקרון ביתו של אדם מבצרו.
    אין נוסח ברור עדיין כי יש המון משרדי ממשלה שצריכים לאשר את החלק שלהם ב"עסקה".
    @vvasili - אתה כן תוכל לעשות בלוג מצולם עם הפנים שלך כל עוד תהיה אזהרה בפירוט למטה שאתה לא מעודד ולא ממליץ על עישון ושהעישון מסוכן ובלה בלה בלה כפי שמוכר בחוק.
    אם יש לך עוד שאלות חוקתיות מוזמן לשאול בפרטי.

Shlomoi111, vvasili, Xxx85 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אחלה של תשובה אחי תודה :))

Shlomoi111 ו-Amitos אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!