1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חושב על להתחיל לגדל כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י deleted5, ‏18/8/14.

1. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    נראלי אני יתחיל לגדל גם בגלל שכבר נמאס לי מהזנים של תיקון עולם (אין לי אישור רפואי)
    באלי קצת לגוון עם זנים מעיפים וגם כסףף נמאס להוציא 100 שקל על גרם זה מטורף וזה גם לא מספיק לי בכמות
    נמאס כבר לעשן עם טבק שחונק אותי ועושה ריח מסריח..

קיצור חשבתי אז לגדל דבר ראשון יש לי כמה שאלות
    1. יש לי גינה גדולה מוקפת חומות שאני יכול לגדל שם אבל אני לא רוצה שכולם יראו זה הבעיה באים אלינו אורחים וזה חברים אחותי הגדולה
    לא באלי שאף אחד יראה אני מתכוון לגדל את זה לבד ולא לספר על זה לאף אחד אני לא מתכוון למכור אפילו רבע גרם מזה הכל לשימוש עצמי
    אז יש אפשרות לגדל אולי בארן בחדר ? זה תאמת הכי נוח לי אף אחד לא יראה יש לי ארון קיר כזה גדול

2. זרעים..זה קצת בעיה אני רוצה זנים שממש קל לגדל ולוקחים קצת זמן אין לי כוח לחכוץת עכשיו חצי שנה בשביל לעשן באלי זנים מהירים כאלה
    אבל לא באלי להזמין באינטרנט אני לא סומך על זה וגם אין לי כלכך איך להזמין אני גר עם אבא שלי והוא זה שיראה את זה בדואר
    יש אפשרות להשיג פה זרעים או שאני יהיה חייב להזמין ?

3.כמה יעלה לי כל זה ? אני רואה פה כל מני אשכולות של אנשים שמגדלים ויש להם כל מיני דברים מכונות וכאלה שינוי טמפרטורה מכונות לחות כל מני שטויות כאלה וזה נראה לי קצת מיתור ויקר זה צמח ובסה''כ זה כמו לגדל עגבניות (היה לי משהוא כמו 10 מטר שיח עגבניות בגינה) אני צריך את כל השטויות האלה או שמספיק בדשן טוב מנורה ועציץ ?

4.נאי מתכוון לגדל משהוא כמו 2-3 שתילים כל זרע זה כאילו שתיל אחד נכון ? וכמה מקום צריך בשביל 3 שתילים ?

מצטער על החפירה תודה למי שיעזור

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. לך על הארון.

2. אני לא חושב שאתה יכול ,למצוא" זרעים ספציפים בלי להזמין אותם באינטרנט.

3. ההשקעה הגדולה ביותר היא בנורתת הגידול אם אתה מגדל בגידול פנים. אני מאמין שסה"כ כל ההשקעה הבסיסית תהיה איפשהוא בסביבות אלף שקל.
    הכל תלוי בנורה שאתה רוצה לקנות.

4. 3 עציצים אפשר לגדל על בערך חצי מטר רבוע.

השאלה הכי גדולה שאתה רוצה לשאול את עצמך היא עד כמה כדאי לך לגדל בבית שהוא לא שלך.
    מה קורה אם מגיעה משטרה? האם רק אתה אשם או שהאשמה נופלת על כל דיירי הבית?
    התשובה היא לפי המוסר הפנימי שלך, אך באמת כדאי שתחשוב על זה.

ומחקתי את השירשור השני שפתחת בטעות.

3. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    1. מסכים עם אגרונום. לך עם האינטואיציה שלך ותגדל בארון (מה גם שזו לא העונה לגדל בחוץ) - ראה הערות בסוף.
    2. כנ"ל. או שתגדל זרע מפרח ולא יהיה לך מושג מה הולך לצמוח או שתזמין זרעים. אתה יכול להזמין על השם שלך (אבא שלך יפתח את זה?).
    3. בגלל שכבר יש לך ארון אז אתה חייב נורה ואוורור. בהתאם למידת האוורור שאתה יכול ליישם תוכל לדעת איזו מנורה מתאימה לך. נניח אם אין לך אין לעשות אוורור מסיבי אז נורות לחץ זו לא ממש אפשרות מבחינתך (לפחות לא בחודשיים הקרובים).
    קח בחשבון שהאוורור עושה רעש. האוורור צריך לעבוד מסביב לשעון.
    ממליץ לשקול האם אתה באמת יכול להסתיר את הדבר הזה מדיירי הבית - אחרת יצא שהשקעת כסף, לא קיבלת יבול, ואולי גם נכנסת לטאקל קטן עם המשפחה.
    4. כל זרע זה שתיל. ניתן גם "לעשות" (לקחת ייחורים) מזרע אחד מספר שתילים.

אחרי כל זה אני מחזיר אותך להערה בסעיף שלוש ומחזק את אגרונום.
    אולי בכלל כדאי שתחפש מקום בחוץ באיזו חורשה רחוקה או משהו. אבל זה כבר יקרה שנה הבאה.
    היעדר סידור ראוי או הסכמה מבעלי השטח זה מתכון לבעיות. הצמח לא יקבל תנאים טובים, אתה תבצע אילתורים ועוד. וזה עוד בלי להיכנס לצרות שיכולות להיגרם.

4. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    זה לא שאני מסתיר את זה או משהוא אבא שלי לא אכפת לו הוא רק לא רוצה להיות קשור לזה
    נראלי אני יוותר על זה ויגדל בחוץ יותר מדי כסף ואין לי איך להשקיע בזה עכשיו עם אני יגדל באילת זה אפשרי לגדל עכשוי ? יש שם שמש חזקה גם בחורף

5. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אילת מלאה משטרה. אבל כנראה שאתה גר שם אז אתה מכיר את השטח הכי טוב מבין משתמשי הפורום.
    אני חושב שזה מאוד גבולי. אולי הפרחים לא יספיקו להבשיל ואולי כן. מה שבטוח לא מדובר על כמות יבול ששווה את הסיכון לטעמי.
    העונשים בארץ הם לפי כמות הצמחים ולא לפי כמה יפים ומוצלחים הפרחים.

בכל אופן, זה לא עניין של עוצמת השמש (עוצמה עוזרת לתהליך) אלא בזמן התאורה - ככה שזה לא משנה שאתה גם באילת או ברמת הגולן. זה לא מרחיק או מקרב אותך באופן קיצוני לאף אחד מהקטבים של כדור הארץ באופן משמעותי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!