1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חחח יש מצב שיש לי אלרגיה לקנאביס?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י zombie, ‏17/3/15.

1. zombie

zombie חבר חדש

לייקים:
    0
    חחח אני חייב להבין דבר כזה. כשאני מעשן פתאום מתחילים לכאוב לי האוזניים, מין לחץ פנימי כזה בתוך האוזניים כמו בטיסה למשל. שיש את הלחץ בסינוסים או בתוף של האוזן. מישהו חווה או מכיר את ההרגשה? חשוב להזכיר שיש גם כאבי ראש אבל אין תופעות לוואי אחרות. יש סחרחורת. פה יבש. בעיות זיכרון. לחץ דם נמוך והרגשה לא תמיד הכי נעימה. וכו'. חחח למומחים בלבד!

2. slick

slick חבר חדש

לייקים:
    1
    תראה בגדול כל אחד מגיב אחרת.. אני למשל נסתם לי האף כשאני מעשן כאילו אני מצונן חחח
    בגדול גם אל תשכח שיש הרבה פרחים בחוץ שמוסיפים להם דברים לא עלינו שגורמים למצב לא נעים בכלל.. יכול להיות שנפלת על אחד כזה או שבאמת אתה אלרגי במידה מסוימת.

3. zombie

zombie חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחח תשמע אחי אכלתי סטלה רעה ולא הבנתי למה האוזניים שלי כואבות ככה והראש. חחח איזה זין זה להיות אלרגי הקטע הוא שבא לי לעשן למרות שאני אלרגי אבל לך תדע יש מצב פתאום זה יהיה קטלני ואני אעלה השמיימה ואהיה ז"ל חס וחלילה. וואלק לא יודע מה לעשות. אולי הבאבא קוש פשוט לא מתאים לי ואני צריך לנסות זן אחר. חחחחחחח אני משחק לעצמי בגורל אין לי מושג מה לעשות אכלתי טריפ מה זה רע פרנויות גם אבל זה בגלל שעישנתי יותר מדיי וכאב לי הראש תוך כדיי.

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לא חושב שאתה אלרגי
    כאב אוזניים זה לא סימנים של אלרגיה
    משהו אחר גרם לך לכאב אוזניים

5. zombie

zombie חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חושב שאני כן אלרגי, מהסיבה שניסיתי כמה פעמים ובכל פעם זה קרה. עכשיו לאחר חיפוש קצר באינטרנט קראתי שכמובן יש אלרגיה לאבקני פרחים. שיכולים לגרום לפריחה צינון וכו' וכו' אבל אין לי את הסימפטומים האלה.
    אבל עכשיו מצאתי גם כתבה על זה שכשיש תגובה אלרגית מופעל לחץ על האוזניים. אז מה שניסיתי זה פשוט להריח את הפרחים של הקנאביס והתחילו לכאוב לי האוזניים אחריי כמה דקות. חחחחחחחחחחחחחח איזה מצחיק ואני תמיד חשבתי שזה מהסטלה. פשוט הרחתי את הפרחים וזאת התגובה, כאבי אוזניים ראש וסחרחורת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!