1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חידוש רישיון של הקנאביס

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י קארין חיה, ‏5/5/16.

1. קארין חיה

קארין חיה חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום ,

אני פונה מתוך תסכול בעקבות התנערות של הרופאים בעזרה למילוי השאלון לקבלת הקנאביס.
    עברתי תאונת דרכים קשה שבעקבותיה נפגעה לי מערכת העצבים ואני סובלת מכאבים נוריופתים כרוניים.
    לפני 5 שנים אישרו לי את קבלת הקנאביס לאחר תגובות לא טובות לכדורים שהייתי מקבלת.
    בטיפשותי, ביטלתי את הרישיון לאחר חודש מאחר והייתי ב PTSD והתגובה לא הייתה טובה.
    נכון לשנתיים האחרונות אני צורכת מידיי פעם קנאביס והיום ההשפעה טובה מאחר ויצאתי מהטראומה.
    חזרתי למרפאת כאב שהייתי מטופלת בה באיכילוב ורציתי להעביר בקשה לחידוש הרישיון אך הרופא אמר שההנהלה באיכילוב אינה מאפשרת להם יותר להעביר את הבקשות ושעליי לפנות לאורטופד שלי. האורטופד נתן לי רק המלצה. פניתי לרופא מומחה לכאב בקופת החולים וגם הוא התנער ואמר שהקופה אינה מאפשרת לו למלא את הבקשה.
    אני כבר ממש מתוסכלת ולא יודעת מה לעשות. כל אחד מתנער וזורק אותי לאחר.
    אני חייבת עזרה.
    מי יודע למי אני אמורה לפנות בכדי להעביר את הבקשה לחידוש הרישיון לקנאביס הרפואי????

2. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    תפני למרפאת כאב שכן תומכת בקנאביס.
    איזה קופ"ח את?

3. קארין חיה

קארין חיה חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בקופ"ח כללית.
    אני ממש חייבת עזרה. למה מסננים אותי?

4. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    הי קארין,
    יכול להיות שאת זכאית לקבלת אישור לקנאביס רפואי דווקא בגלל הפוסט טראומה, ואז - עליך לבקש המלצה מפסיכיאטר מומחה ולא ממרפאת כאב.
    אם תרצי שאעבור על התיק הרפואי שלך ואלווה אותך בתהליך עד לקבלת האישור ממשרד הבריאות, טלפני בבקשה 054-9753003 (מיום א'. זה הטלפון של מאיר, הוא עובד איתי ומתאם לי את הפגישות. מאיר יתן לך את כל הפרטים)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!