1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב יעוץ עם העישון מתאים לי או לא...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י saba raba, ‏13/12/15.

1. saba raba

saba raba חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני ר' אני מעשן ירוק כבר שנה וחצי לא בתדירות קבוע.
    אני חייב יעוץ ממכם בנוגע אם להמשיך או לא...
    אחרי העישון אני מקבל סטלה לפעמים יש לי סטלות טובות הכול סבבה צחוקים, רוב הפעמים אני לא זורם עם הסטלה,
    אלא חושב עליה מתי היא תרד, מה נדפקתי, למה הוא(חבר) צוחק ככה, למה ההרגשה(קור -400) לא עוברת לי...
    העישון האחרון שלי היה נקי עישנתי כמות קטנה והגעתי להרגשה שאני קופא שחותכים אותי עם דיסק שעוד שניה חבר בא להביא לי מכות שאני בתגובה איטית בשונה מאחרים כאילו אני סרט במהירות של חצי ולא 1. אני לא נותן לסטלה לזרום אלא אני חושב על הסטלה.
    השאלה שלי, אולי העישון לא מתאים לי?
    זו רמת סטלה גבוהה?
    אשמח אם אקבל תשובות עיניניות.

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    187
    תנסה לעשן פחות, כמו שתי שאיפות.
    אם לא נעים לך אל תעשה את זה.

3. ganja2dream

ganja2dream חבר חדש

לייקים:
    1
    בחיים לא היה לי משהו כזה אם זה לא טוב לך אל תעשן...כשאני מעושן אני מרגיש שיש לי את הרעיונות הכי גאוניים בעולם ויושב לראות סדרות טובות ומצחיקות כמו איך פגשתי את אמא ואריזה משפחתית/FAMLY METTERS ופשוט נקרע מצחוק נהנה מאיבוד התחושה ומהבאזזז אוכל משהו וישן כמו מלך.

קיצר אולי זה תלוי בפעולות שלך... גם לי יצא כמה פעמים להתעמק במחשבות אבל זה טוב.

4. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    יש לי חתול מת מזה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!