1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב עזרה דחוף

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י speor4512, ‏6/2/15.

1. speor4512

speor4512 חבר חדש

לייקים:
    0
    תקשיבו אני קניתי מבן אדם לפני 4 ימים עישנתי גרם וזה עם חבר והכול טוב .
    עכשיו דיברתי איתו בוואטספ חופשי ובטלפון גרמים מריחאונה הכול כמו טיפש .
    הוא שלח לי הודעה שמישהו הלשין עליו והוא במשטרה ואמר לי מחק שיחות בהודעה
    והוא גם אמר שיקחו לו תפלאפון ואני דיי בטוח שיבדקו לו שיחות בוואטספ והכול ..
    מישהו בבקשה יכול להגיד לי אם נדפקתי או לא ?
    יבואו אליי לחיפוש או משהו בבקשה תעזרו לי אני דיי לחוץ
    ונגיד ויקרה אני בן 16 ויפתחו לי תיק זה יהווה לי בעיה?

2. speor4512

speor4512 חבר חדש

לייקים:
    0
    קניתי מהבן אדם לפני כמה ימים הכול טוב ויפה הביא לי גרם ב-120
    זה חבר מבית ספר אחר .
    אני דיי חושב שהוא חירטט אותי הוא אמר שהוא במשטרה והוא לא יכול לדבר , והבן אדם אחלה אני לא חושב שהוא דפק אותי אלא אם מישהו מבין פה יותר ממני

3. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    תעיף את הכל למקום אחר, לא בבית. צפה לחיפוש, הם יכולים לקבל צו חיפוש על בסיס שיחות והודעות. אם יגיעו, אתה לא מודה בכלום. מקסימום תגיד שפחדת ברגע האחרון וביטלת הכל. אם הבית נקי לא יכולים לעשות לך כלום. אבל בטוח ינסו להפחיד אותך... קח בקלות, זה קשקוש אם לא מוצאים כלום. קח בחש/בון שיכול לקחת גם חודש עד ש/יגיעו, אז אל תהפוך שאנן אחרי שבוע.

4. speor4512

speor4512 חבר חדש

לייקים:
    0
    ההורים זה הבעיה אבל בסדר הכול טוב יעבור , טוב הבנתי אני יצפה לחיפוש , אין לי כלום בבית והכול , אבל הקטע שדיברתי איתו בפלאפון ועישנתי לפני 4 ימים והכול , אז זאת אומרת שיקחו אותי לעשות בדיקת דם/שתן משהו כזה בשביל לדעת אם עישנתי

5. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    הם לא ישלחו אותך לבדיקות דם, זה לא שתפסו אותך נוהג, או שאתה בצבא. יהיה בסדר, תגיד להורים שתפסו כמה חברה בשכבה ומישהו זרק את השם שלך סתם כי הוא שונא אותך או משהו... אתה בן 16, בטוח אתה יודע לסובב את הורים קצת. אין להם שום סיבה לרדוף אחריך למעט רצון להפחיד אותך. רוצה לעשן ? תתמודד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!