1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב עזרה דחופה בקשר לצהל כמה שיותר מהר!!!!!!!!!!!!בבקשה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י kanalove22234, ‏10/2/17.

1. kanalove22234

kanalove22234 חבר חדש

לייקים:
    0
    התגייסתי לפהי כשבוע ובצבא לקחו אותנו לשיחה אם המפקדת מחלקה או לא יודע איך קוראים לה ודיברנו על הרבה נושאים בהקשר לצבא באחד הנושאים עלה נושא הסמים ואני חייב להודות שדי הפחידו אותנו בקשר לכך דיברו איתנו על אלכוהול נייס גאי וגראס לאלכוהול אמרו שמותר לשתות אך לא לבוא בהנגאובר לבסיס בנוגע לנייס גאי עשו לנו סרטון שמראה את הסכנות בו אבל הנושא שהכי חשוב לי לדבר עליו הוא השימוש בגראס הם אמרו שאסור לעשן בזמן השירות ומי שייתפס על ידי מצ ייענש עכשיו השאלה שלי היא כזו יש לי פרח מלפני שהתגייסתי ורציתי לדעת אם אני יכול לשבת בבית שלי לעשן בסופש לפני שאני חוזר חוזר לבסיס (נשארה לי חתיכה לפייסל) תכננתי לעשן אותה היום אבל אני צריך עצות מה באמת הסיכונים והאם צהל לא התיר עישון עד 5 פעמים האם אני יכול לעשן? אני לא חובב גדול של אלכוהול אני מעדיף את הרוגע בבית אבל אני לא יכול להיות רגוע חייב עצות כמה שיותר מהר בבקשההה אני בדילמה נורא קשה

2. kanalove22234

kanalove22234 חבר חדש

לייקים:
    0
    האם הם יעשו בזבוז משאבים על בדיקות שתן לחיילים עד כדי כך? יש לציין ששאלתי הרבה שאלות בנוגע לכך בזמן ההרצאה וקיבלתי תשובות שליליות אמרתי בהרצאה למפקדת מחלקה (שוב לא זוכר אם זאת מפקדת מחלקה או מפקדת פלוגתית אני לא כול כך בקיא אבל זה לא רלוונטי)שצהל התיר עישון עד 5 פעמים וקראתי את זה בפורום קנאביס אך קיבלתי תשובה שלילית שאומרת שהעישון אסור ודיברתי אם חלק מהחיילים מהפלוגה על עישון אך לא אמרתי להם שאני מתכוון לעשן בזמן הצבא רק על כך שעישנתי לפני הגיוס בתקופתי מלשב
    בבקשה עזרה כמה שיותר מהר אני לחוץ בטירוף

3. kanalove22234

kanalove22234 חבר חדש

לייקים:
    0
    בקיצור ולעניין למי שלא הבין השאלה היא כזו
    האם סתם מנסים להפחיד אותנו או שהאם הם כן יכולים לעשות לנו בדיקת שתן בבסיס? הבנתי שאם מ"צ תופס אותך עם חומר עליך,גוינט זה כן מפליל אך האם עדיין צהל הולך בגישת הפללת חיילים דרך בדיקות?

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אתה בצבא. אל תעשן.
    תשתחרר תגדל שיח על הראש.

בנוגע לשאלה שלך? לא ממהרים לעשות בדיקות שתן בצבא. חשד הכי קטן והם עושים.
    יתפסו אותך? תיק פלילי באותו רגע ויש מצב בעיטה מהצבא.
    ילדים בגיל שלך לא אמורים לעשן.

5. שניצל מטוגן

שניצל מטוגן חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יגיד לך מה, בתור חייל שמשתחרר שבוע הבא ושעישן במהלך השירות שלו (גם בבסיס, פחות מומלץ) אני יכול להגיד לך שמעולם לא ראיתי שעשו בדיקות מדגמיות לכל הגדוד/פלוגה.
    לעומת זאת האנשים שכן ראיתי שנתפסו זה אנשים שאו שתפסו אותם בשעת מעשה בבסיס או שהלשינו עליהם. ולכן כל עוד אתה מעשן בבית ולא משתף את חברים שלך בצבא לגבי זה עד שאתה סומך עליהם מספיק, הסיכון הוא אפסי.
    אני אישית הייתי מפקד בפלוגה לוחמת ויצא לי לעשן בצבא עם חיילים שלי ואפילו קצינים, ומספר האנשים שראיתי מופללים הוא נמוך מאוד ורק לאנשים שהפילו ראשים בחדר והרסר בדיוק עבר ליד והריח.
    הסיכון הוא נמוך אבל לדעתי לפחות בהתחלה עדיף לך לא לעשן, זה גם ככה תקופה קשה ומבלבלת, תבין איפה אתה נמצא, תעשה את המקסימום ותנסה אפילו להנות מזה...בהצלחה:)

6. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אל תעשן עד שתגיע לסדיר, וגם אז אתה צריך להבין מי נגדך ומי בעדך בבסיס הסדיר שלך.
    אפשר לעבור חופשי על חוקים (לא ממליץ אם מדובר בתפקיד שמחייב סאחיות או שאתה במהלך פעילות מבצעית או כל שמירה ועבודות רס"ר למיניהם) אבל צריך גם לדעת לעשות את זה בטאקט ולא קרוב מדי לסכנות כאלו ואחרות..
    תזכור לא שווה להיתפס, כי אז אתה "אוכל אותה"..
    אם תעשן רק בבית לא נראה לי שמישו ידע אבל גם אי אפשר לדעת מתי תהיה בדיקה "מדגמית" ביחידה שלך..
    וזה בעצם מחזיר אותי למשפט שהתחלתי איתו, אתה צריך לדעת מי נגדך ומי בעדך.. תזהר ממלשינים ומאנשים שאתה לא מכיר.. אל תפתח שיחה בנושא..

7. kanalove22234

kanalove22234 חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל קראתי כאן כתבה שאומרת שצהל מתיר עישון עד 5 פעמים עכשיו לא כול כך הבנתי את העניין הזה למישהו יש פירוט יותר מדוייק? ואם אני מעשן ותופסים אותי זה כלא ישר או ישר בועטים אותי מצהל? איך הולך כול התהליך הזה?

8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    נראה לי אתה מחפש אישור לעשן... רוצה לעשן, תעשן אבל דע שאתה לוקח סיכון. אם מגלים שיש לך שאריות סמים בבדיקה אקראית לכל היחידה, מה שיקרה זה שיחקרו אותך וישפטו אותך על שימוש בסמים ויכניסו אותך למעצר (זה מה שקרה לפני ששינו את החוק).

9. kanalove22234

kanalove22234 חבר חדש

לייקים:
    0
    חחח יש לי חתיכת גאנגה מפנקת שאני באמת פשוט מחכה לאישור לעשן פשוט אני פוחד נורא תודה רבה על העזרה חברה למרות שזה נותר נושא די מעורפל שאי אפשר באמת לדעת אם יעשו בדיקת שתן או לא
    נ.ב הייתי מעשן על בסיס יום יומי עד יום הגיוס שלי (ככה שאני שבוע וקצת נקי) אם יעשו וייתפסו שאריות מזה אומר, יכולים לעשות משהו בנוגע לכך?

10. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    כרגע אתה מלוכלך. אז לא משנה אם תעשן או לא.. בכדי לצאת נקי בבדיקה צריך שלא תעשן במהלך 3 חודשים עד שהשאריות יוצאות מהגוף...
    אני לא מכיר אותך וגם לא מכיר את הסביבה שלך וגם לא יודע מתי יקפצו עלייך לבדיקה.אז אם אתה רוצה לעשן, תעשן אבל אחרי זה תתחיל להתנקות מהסם הזה. לא הכי טוב שתעשן סמים. כל עוד אתה לא יודע בוודאות מהם הנהלים של החוק הזה שיצא. אתה יכול לבדוק במשרד רס"ר.שם אמורים להיות כל הנהלים. אפשר לשאול על עישון סיגריות בבסיס. ממליץ לא להגיע שוקיסט.. תעשה את זה בטאקט..

11. Skipper

Skipper חבר חדש

לייקים:
    1
    אני צורך קנאביס ברמה היומית, גרם ביום (אני עם רשיון).
    אני בצבא, בקבע.

ביחידה שלי, לא זכור לי שנעשתה בדיקת שתן בשנים האחרונות.
    לא שזה מדאיג אותי באופן אישי, כי לי יש אישור חוקי לכך.
    ביחידה הקודמת, משטרה צבאית היתה מגיעה פעם בשבוע לבדיקות שתן.

לך תבין..

12. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא יודע איפה קראת את זה או איזה פטריה מקולקלת אכל מי שרשם את זה. לא נכון בעליל.

לא.
    בהתאם לכמות החומרים הפעילים במחזור הדם - בצריכה יומיומית, קנאביס מתנקה מהגוף לאחר חודש.

חייל? רוצה לעשן? גלגל.
    כל הפרנויות האלה לפני העישון יעצימו את עצמן בזמן העישון. חבל.

13. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    בתור אחד שיש לקראת השחרור בכלא על שימוש(3 חודש קבלתי והייתי חודשיים לפני השחרור)יצא לי לעשן כמעט שנתיים במהלך השירות..
    כל עוד תעשה את זה חכם ולא תדבר כמוני עם אנשים ותשתף תמונות ופוסטים שמועדדים שימוש או מראים שאתה בעד אז הכל טוב
    הייתי מעשן בכל מקום אם זה בבית או בדרך לבסיס או בבסיס עצמו
    הייתי עושה את זה חכם היינו חבורה קטנה ומאוחדת עד שהתחילו עוד ועוד אנשים להצטרף והופ מצח בא ולקח אותנו..
    בכל מקרה כל עוד לא יפלילו אותך מצח לא יבוא אלייך סתם כי כל התהליך הזה עולה להם הרבה כסף והצבא לא אוהב לבזבז כסף עלינו בוא נגיד ככה..
    אם תעשן בבית או בבסיס פשוט אל תדבר עם אף אחד על זה לא משנה עד כמה אתה סומך עליו ואם עשנת בבסיס תנסה לא להסגיר את עצמך ואל תעשה שטויות
    תזכור בצבא כל אחד דואג לתחת של עצמו ויש אנשים שמוכנים להפיל אחרים ושישבו בכלא ושיפתח להם תיק העיקר בשביל לקצר לעצמם שבוע שבועיים דפוק(במקרה הטוב)
    למדתי את זה על בשרי.

14. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    אדבר על הניסיון שלי עם סמים בין חיילים.
    1. יש יחידות שלא נבדקות בכלל כי אנשים פשוט ממש ילדים טובים.
    2. יש יחידות שנבדקות יותר (בדרך כלל מקומות של חיל לוגיסטיקה או כאלו, או אפילו יחידות קרבי של.. דפ"רים או מקומות שיש בהם הרבה בני מיעוטים או אנשים ממקומות של קושי מחיה)
    3. פעם בשנה היו סוגרים את כל היחידה בחדר ועושים לנו הרצאה על סמים, ואחריה היה נכנסים מ"צ לחדר ומתחילים לבחון את כל החיילים. מי שנראה קצת עקום בזוית של העין (בדרך כלל חייל לא מדוגם, בעל חזות מזרחית, בעל מראה עייף או עצבני) היו מבקשים ממנו בדיקת שתן.
    4. אם דיברת על גראס עם חיילים אחרים שגם מעשנים, אתה על הכוונת. מ"צ יודעים לגרום לחיילים לזמר בחקירות..

Bamba Boy ו-goga אוהבים את זה.
  15. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    אומנם אצלי בבסיס במהלך כל השירות שלי לא עשו אפילו פעם אחת שיחה כזאת שאחריה נכנס מ"צ
    אבל מה שכן גם אם באים אלייך ולא יודע מה קרה
    בחיים אבל בחיים אל תשתף פעולה ואל תיתן להם שתן אם אתה מלוכלך!
    יהיה קשה ולא כיף והאווירה בחקירה תיהיה מסריחה אבל עדיף לשתוק ובסוף החקירה יעבירו אותך למעצר או לכלא אבל תאמין לי עדיף לקבל 7 14 21 כלא(לאו דווקא תקבל כלא) מאשר לשתף פעולה כמו טמבל(כמוני) ולהמשיך להיות שם בחקירה עד הלילה ומשם ישר לכלא 6 למאסר של 3 חודש..
    תשחק אותה טמבל תענה להם לא יודע לא מכיר לא שמעתי ובטח שאל תזכיר שמות
    ואם הם באים אלייך עם שמות ואומרים משה אבל אמר שאתמול ישבתם ועישנתם ביחד
    תגיד להם אז משה אמר אז מה?זה לא אומר שהייתי שם..
    כל עוד אתה מכחיש הכל טוב אבל כשתענה להם על שאלה אחת אתה מכניס את עצמך לעוד 20 שאלות מפלילות
    ותזכור! הכי חשוב למחוק תמונות ושיחות בוואצאפ
    גם בשביל לא להפיל אחרים וגם בשביל לחסוך לעצמך כאב ראש
    אומנם זה לא תפס כראייה בבית משפט אבל עדיין אם הם ימצאו משהו הם ימשיכו לחקור אותך עוד ועוד ועוד..

16. kanalove22234

kanalove22234 חבר חדש

לייקים:
    0
    במקרה הכי גרוע של חס וחלילה חקירה מותר לי לבקש עורך דין לפני שאדבר איתם או שאני נחשב רכוש כביכול ואין באפשרותי לעשות זאת? (חשוב לדעת את זכויותיי)

17. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    אתה לא רק זכאי לדבר עם עורך דין אלא הם גם חייבים להציע לך בתחילת החקירה
    בכל מקרה אתה זכיי לדבר בטלפון דרכם עם עורך דין אם הוא שלך או מהפרקליטות הצבאית
    (חינם) בעיקרון הוא לא יגיד לך משהו מיוחד חוץ מלהכחיש הכל ולא לשתף פעולה אבל עדיין אם יגיע מצב כזה שיקחו אותך תתקשר ותתייעץ זה לא יזיק לך אלא רק יועיל ואם צריך תתקשר מליון פעם בזמן החקירה..
    ואם תדבר עם העורך דין אל תקפוץ ותגיד שמע עישנתי והם חוקרים אותי על זה תדבר ברמיזות למרות שאתה לבד בטלפון ולבד בחדר רוב הסיכויים שעדיין מצוטטים לך בטלפון וזה..
    אגב אני ממליץ לך לקרוא טיפה באינטרנט איך כל העסק של החקירות עובדת

18. Bamba Boy

Bamba Boy חבר חדש

לייקים:
    8
    בין אם אתה בוחר לעשן או לא לעשן במהלך השירות הצבאי שלך לפחות תתאפק עוד קצת אחרי הטירונות.. בטירונות סתם מחפשים אותך על כל תזוזה שאתה עושה

אני לא חושב שלשאול את המפקדת מול כל המחלקה למה וכמה אסור זה רעיון טוב..
    אתה סתם מסמן את עצמך בתור אחד שמתעניין בנושא.
    הכי טוב זכה תחכה להגיע לסדיר, תראה על איזה בסיס תיפול..
    לפי מה שאני יודע בדרך תומכי לחימה וכל הלוגיסטיקה למיניהם מקבלים קצת יותר התייחסות.. תלוי גם במיקום הבסיס וגודלו..
    אצלי בבסיס נתפסו שלושה חיילים -
    1. נתפס אחרי שזוהה בתמונה עם אחלה שקית של 10 גרם בפלאפון של חבר שלו שנעצר ע״י בלשים.
    פשוט באו לבסיס ולקחו אותו באזיקים חח..
    2. נתפס מעשן במשרד בבסיס
    3. נתפס בבדיקה ראנדומלית של מצ״ח
    כולם קיבלו אותו עונש - 3 חודשים מאסר והורדה בדרגה לטוראי. אחר כך הם חזרו לתפקידם הקודם בבסיס (אעפ שזה בסיס מודעיני)

אישית, אני חזרתי מאמסטרדם 3 ימים לפני שהתגייסתי ובשבוע הראשון שהגעתי לסדיר (אחרי כמעט חודש וחצי מהגיוס) עשו לי בדיקת שתן אז ניצלתי בנס כמובן שאחרי זה החלטתי לא לעשן במשך השירות הצבאי שלי אבל נשברתי שנה לפני שהשתחררתי.
    כמה חודשים אחרי זה אני ועוד 9 אנשים ( מתוך 1000~ )נבחרנו לבצע בדיקת פוליגרף. מצחיק אה?
    למזלי הקב״ה היה לצדי ועזר לי להתחמק מזה באופן די מפתיע.
    לכן אני לא אמליץ לך לעשן במהלך השירות סתם כי זה לא שווה את זה..
    אם בכל זאת כן תבחר לעשן אני הייתי עושה את זכה ברגילות / ימי חופש /חגים וכו.. כמה שיותר ימים מחוץ לצבא והכי חשוב, שמור את זה לעצמך.. אין צורך לאנשים אחרים לדעת.

goga אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!