1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב עזרה משהו מוזר אגרונום ביחיאת אגרונום כנס תראה תשאלה שלי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י VAN DAAM, ‏11/4/15.

1. VAN DAAM

VAN DAAM חבר חדש

לייקים:
    1
    הנבטתי 3 זרעים יצא קצת שורש שתלתי אותם ואחרי כמה ימים יצאו מ2 קטנים ו1 משום מה לא אז הזזתי קצת את האדמה וראיתי שנעלם לו השורש והוא באותו מצב כמה מלפני שבוע רק בלי שורש איך זה יכול להיות הלך לי הזרע?זה חשוב לי כי זה אוטומטי נורטן לייט שהגיע מזרע ישראל מה אתם אומרים ?יש מצב להנביט אותו עוד פעם?

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    תמונה תעזור. מה הכוונה "נעלם" לו השורש? הזרע ישנו אבל לא יצא לו "זנב" כמו לאחרים?

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    סביר להניח שאם חיטטת באדמה פגעת בזרע ושברת את השורשון. במצב כזה הצמח מת ולא ניתן לעשות דבר כדי לשקמו.
    לא עושים כאלה דברים.

4. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    פשש איזה שאלות אינטליגנטיות וכשחשבתי שראיתי הכל

5. VAN DAAM

VAN DAAM חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה חבר'ה אבל נראה לי שזה קרה כי זה גידול ראשון ועשיתי טעות שמתי יותר מידי מים בעציץ כנראה הוא נרקב הבנתי שהאדמה צריכה להיות לחה לא רטובה לגמרי אולי זה בגלל זה לא נורא תודה בכל מקרה הייתם מאמינים זרקתי נורטן לייט לפח אחרי שהגיע מלונדון איזה טעות כוס אמק

6. VAN DAAM

VAN DAAM חבר חדש

לייקים:
    1
    GanjaFarmer אתה מדבר בציניות או מה ?עם כן לומדים בטעיות חביבי מה לעשות חוץ מי "ראש דשא" (מי שזוכר היה להיט פעם שהייתי בכיתה ג') לא גידלתי כלום בחיים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!