1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
  הסר התראה
 2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
  הסר התראה
 3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
  הסר התראה

חיפוש לא חוקי של שוטרים. דעתכם?!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י GiladErdan123, ‏13/10/17.

 1. GiladErdan123

  GiladErdan123 חבר חדש

  הצטרף:
  ‏5/3/17
  הודעות:
  45
  לייקים:
  4
  המקרה קרה בנתניה ביום חמישי ב 12 בלילה (שישי כאילו).
  אני וחבר ישבנו בפארק ציבורי בשעה 00:00 ביום שישי 13.10 מבלי שראו שעשינו שום עברה השוטרים החליטו שעישנו סמים רק בגלל שיש ריח של סמים הם כיוונו לנו פנסים לעיניים והתנהגו כלפינו בזלזול וצעקו עלינו למרות שדיברנו אליהם בכבוד.
  לאחר מכן אחד מאיתנו הוציא את הטלפון על מנת לצלם את האירוע ובנוסף הודיע לשוטרים שזוהי זכותו המלאה לצלם שוטר בעת מילוי תפקידו. אחד מאיתנו הרים את הפלאפון מהספסל והשוטר העיף אותו מידו בכוח על הרצפה מה שגרם לסדק במסך. לאחר סירוב השוטר לצילומו נ' ביקש לראות את תג השוטר ותגובת השוטר הייתה "אני לא חייב לך כלום אני יודע שיש פה סמים ושאתם עישנתם" ונגמר בזה שלא הראה תג שוטר.
  השוטר לקח ל נ' את הפלאפון ושם אותו רחוק ממנו השוטר לקח לו את התיק והחל לחפש מבלי לבקש רשות מ ר' או מנ', נ' בזמן החיפוש מהצד אומר לשוטר כמה וכמה פעמים שיפסיק את החיפוש כי הוא נעשה בצורה לא חוקית וביקש עשרות פעמים שידבר עם המפקד שלו לשאול אם אכן חוקי מה שהוא עושה ותגובתו הייתה "אני המנהל אני עושה מה שאני מחליט".
  לאחר מכן מצאו שני השוטרים בחיפוש שאינו חוקי שתי גרם של קנאביס. בחיפוש של התיק השני נמצא באנג ודף עם שאריות שדבוקות לדף למרות מספר הפעמים שנ' אמר לשוטרים שמה שעושים אינו חוקי השוטרים השתיקו אותו ואף שוטר אחד איים להעיף לנ' כאפה על כך שהקריא לו את זכויותיו נ' ור' בתור אזרחים פשוטים נבהלו מהשוטר והחליטו לשתוק כי פחדו לקבל מכות מהשוטרים.
  השוטרים תפסו לנ' ולר' ביד בחוזקה שלא לצורך הכוונה היא שישבנו על הספסל בלי לזוז ורק הסברנו להם את הזכויות שלנו ועל כך הם החליטו לצעוק עלינו בזלזול להשפיל אותנו ולהכאיב לנו יותר כאשר דיברנו. השוטרים עברו על מספר סעיפים בחוק:
  1. חיפוש ללא צו מבית משפט וללא חשד סביר. לטענתם החשד הסביר היה ריח של סמים.
  חשד סביר צריך להוכיח ריח אי אפשר להוכיח לכן ריח אינו נחשב לחשד סביר.
  2. איום- שוטר איים על קטין (שנינו בני 17) בכך שיתבעו אותנו ואת ההורים שלנו במאות אלפי שקלים בנוסף איים מספר פעמים שיעיף לנו כאפה אם נמשיך לדבר.
  3. אלימות שלא לצורך- שני הנאשמים לא הרימו קול לא עשו תנועות חדות ולא הראו שום כוונה לפגוע או לברוח מהאיזור. למרות זאת, השוטרים תפסו את ידינו בכוח ביקשנו מהם להפסיק מספר פעמים כי זה מכאיב לנו והם המשיכו.
  4. השוטר שעשה חיפוש על נ' הכניס אגודל מתחת לגומי של הבוקסר והעביר את ידו מצד אחד לשני, הרים את חולצתו וזאת ללא חשד סביר לביצוע חיפוש והתנגדות של נ' לביצוע החיפוש מספר פעמים.
  5. סירוב שוטר להראות תג בעת תפקידו למרות שביקשנו מספר פעמים. אחד מהשוטרים הסכים להגיד רק את שמו הפרטי בלבד וגם את השם שלו אני לא זוכר כי הוא חזר עליו רק פעם אחת.
  השוטרים הזמינו אותנו לחקירה ביום ראשון 15.10.
  מה יש לכם לומר על המקרה?
  אני אישית חושב על לתבוע את שני השוטרים האלו ויש לי 5 סעיפים.
   
 2. Baba kush

  Baba kush חבר חדש

  הצטרף:
  ‏25/9/17
  הודעות:
  9
  לייקים:
  2
  מה עשו איתכם אחרי שמצאו תעניינים ?
   
 3. Admin

  Admin מנהל
  מנהל

  הצטרף:
  ‏4/5/13
  הודעות:
  6,763
  לייקים:
  301
  שלח לנו את הסרטון והפרטים במייל בבקשה
  admin@cannabis.org.il
   
 4. GiladErdan123

  GiladErdan123 חבר חדש

  הצטרף:
  ‏5/3/17
  הודעות:
  45
  לייקים:
  4
  אין שום צילום! תקרא את זה.
  "לאחר מכן אחד מאיתנו הוציא את הטלפון על מנת לצלם את האירוע ובנוסף הודיע לשוטרים שזוהי זכותו המלאה לצלם שוטר בעת מילוי תפקידו. אחד מאיתנו הרים את הפלאפון מהספסל והשוטר העיף אותו מידו בכוח על הרצפה מה שגרם לסדק במסך. לאחר סירוב השוטר לצילומו "
  הייתי בחקירה והחוקרת פשוט השפילה אותי אמרתי לה שקר לי ושתכבה תמזגן היא אמרה לי מי אתה בכלל שתגיד לי מה לעשות את ילד קטן ומסכן שלא מבין כלום מהחיים שלו וחושב שהוא יודע הכל מכמה שטויות שהוא קרא באינטרנט.
  היא אמרה שברגע ששוטר מעכב אותי אין לי זכויות ושאין לי זכות לצלם שוטר שאני מעוכב.
  יש לי כמה שאלות.
  1.ששאלתי מה החשד הסביר אמרו לי ריח של סמים (גראס). ריח של סמים נחשב כחשד סביר?
  2.לקחו לי את הטלפון והספקתי לנקות אותו מכל הדברים המפלילים. זה נחשב העלמת ראיות?
  3.להגיש תלונה במחש באמת תעזור? הבנתי שלא ממש
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!