1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חי: מפגינים מול ביתו של גלעד ארדן [מתעדכן]

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏12/6/16.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    295
    שידור ישיר ועדכונים חיים מההפגנה הנערכת בשעה זו מול ביתו של השר לבטחון פנים. עשרות מפגינים מחזיקים שלטים ודורשים שיתמוך בהצעת החוק לאי הפללת צרכני הקנאביס שתעמוד מחר (ב') להצבעה בממשלה. צפו:

לקראת הצבעת הממשלה מחר (ב') על הצעת החוק לאי הפללת צרכני הקנאביס, מתכנסים בשעה זו עשרות מפגינים מול ביתו של השר גלעד ארדן – החסם האחרון בדרך לאישור החוק.

הפוסט חי: מפגינים מול ביתו של גלעד ארדן [מתעדכן] הופיע ראשון בקנאביס - מגזין עם כיוון

המשך לקרוא...

2. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    407
    נראה באסה כי ההיסטוריה חוזרת שוב ושוב. גם בהקמת עלה ירוק חשבו שזה מגניב לתת לקאמל קומדי קלאב להוביל. המסקנה? סטריאוטיפ הסטלן המצחיקן לא עובד. זה נראה כמו חבורת תיכוניסטים על ברזלים...

ככה זה, חליפה לא מבינה שרוול...

3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אם הצליחו לשנות בעולם את המצב וגם פה יצליחו. יש פעילות אזרחית ופעילות פוליטית. זו פעילות אזרחית אז זה אמור להיות כך. מה אתה חושב שקרה ב20.4.16? היו שם ממגוון הקשת באוכלוסיה. היו צעירים והיו מבוגרים היו סאחים והיו סטלנים. היום יש סטלנים אל תשכח שאירגנו את הפגנה תוך שבוע..

השידור נעצר לפני כמה דקות, גם בפייסבוק וגם בשידור היותר איכותי שהיה באתר.

4. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    407
    jחליפה מדברת עם חליפה.

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    702
    אל תראו את זה ככה, היום היה מאוד מרגש והמסר הועבר. אם לא לארדן אז לפחות לכוחות הביטחון הקרובים ולשכנים.

גרייס אוהב/ת את זה.
  6. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    407
    אני בטוח וחלילה אל תבין אותי לא נכון. אני מעריך את האנשים שעומדים מאחורי זה. אני פשוט חושב שכבר ניסינו את זה. הדוברים של ארדן יעשו מזה מטעמים לטובתם וחבל.

הדף הראשי של YNET מעכשיו

#6 גרייס, ‏12/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏12/6/16
  7. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    טמקא זה לא המדד לכמה הצליחה הפגנה X על נושא Y. אם נסתכל על מחאת האוהלים, אנחנו עדיין רואים ריקושטים מהמחאה שהיתה לפני 4 שנים בערך.(ע"ע סתיו שפיר, ועד שוכרי דירות וכדומה) אז לקחת אירוע שקרה רק לפני כמה שעות ולהתחיל לחפש כתבות בשביל לבדוק עד כמה זה משפיע בציבור או עד כמה הציבור מכיר את הנושא, לפי דעתי זו לא הדרך כאשר מדובר על הצעת החוק שהוגשה ורק רוצים לדעת למה הוא מסרב להצעת חוק, אם ראית היתה מצלמה של המשטרה וסביר להניח גם כמה מצלמות נייחות על עמודים -בכל אופן שר המשטרה..
    אז אל תדאג גלעד אולי לא יצא אבל לראות את ה3 שעות הללו הוא יראה..ואולי גלעד גולש ורואה את הודעה הזו. או שזה בכלל אני גלעד ארדון או שזה בכלל אתה.. נוו טוב כנראה שהדילר יודע מה הוא עושה..;).
    נהיה כנים ההצבעה כנראה תיפול כי זה ארדון, חבר של טבע, יפיל אותה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!