1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חלומות צלולים

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י vvasili, ‏4/8/16.

1. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    איזה טכניקות יש לזכור חלומות?
    מאז שאני זוכר את עצמי בערך אני לא זוכר את החלומות שלי, תמיד חשבתי שזה בגלל העישון(אני לא יכול להרדם אם אני לא מעוך) אבל אני מבין שלא אצל כולם זה מכבה את החלומות..
    איך עושים את זה? חח רק אל תגיד לי לא לעשן לפני השינה

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    תקנה תוסף שנקרא מלטונין מחו"ל, אם תרצה אצרף קישור.

הוא יכול לעזור להירדם במקרים של ג'ט לג. או סתם שקשה להירדם. הוא לא מסוכן ובטיחותי ביותר.

פעם אחת תקח את הכדור הזה חצי שעה לפני השינה. יהיו לך יותר חלומות מאי פעם ושינה משמעותית מאוד.

3. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    בדרך כלל עם אני מעשן לפני השינה אין לי חלומות ומתי שיש לי סיוטים זה בגלל שאני לא מעשן הרבה זמן

hydrotony אוהב/ת את זה.
  4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני מפחד להתחיל עם כל הכדורי שינה האלה.. בינתיים וויד עובד לי יופי חחח
    חשבתי אולי משהו יותר טבעי או איזו סוג של מדיטציה חחח

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אני שונא את העניין של טבעי ולא טבעי. זה שמשהו "טבעי" לא הופך אותו לבטוח לשימוש, ובטח לא ליעיל.
    זה כמו הומאיפותיה "טבעית" היא באמת טבעית אבל זה פלצבו טהור. לא יעיל.

מלטונין זה הורמון שמופק לך במוח, הוא עבר בערך מיליון ואחד מחקרים וזה אחד התוספי תזונה (נחשב לתוסף תזונה, לא כדור שינה) הכי נחקרים בעולם. הוא יותר בטוח כנראה מאקמול אספירין ועוד הרבה שלא היית מהסס לקחת.

תאמין לי, שזה אחד התוספים הכי בטוחים כיום. עם שלל רחב של פוטנציאל טיפולי. מעבר לזה הוא גם עולה ממש גרושים בחו"ל. משהו כמו 20 שקל לקופסה שמספיקה לשנה

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    לא התכוונתי לטבעי כמו תרופה הומאופתית, התכוונתי למשהו טבעי שאתה עושה כמו לישון בתנוחה מסויימת נניח או נשימות בצורה כזו או אחרת.. (סתם זורק דברים שניסיתי חח)
    תאמת אקמול ואספירין אני לא זוכר מתי לקחתי פעם אחרונה... וגם אם נגיד הייתי צריך הייתי חושב עשר פעמים קודם ובסוף עושה שאכטה או שותה מים חח
    הייתה לי פעם תקופה של אופיום בחו''ל, אם אתה רוצה לחלום באמת לך לישון עם בול אופיום בבטן 0: חחחחחחח

vvasili אוהב/ת את זה.
  7. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    תקשיב יש לזה פיתרון.
    אני בידיוק כמוך לא מנסה אפילו להירדם בלי להיות מסטול כי אני יודע שאני לא ירדם. אבל יש פה פרדוקס למה כי בכל המדריכים שקראתי כולם אומרים שאסור לעשן סמים לפני השינה כי יהיה הרבה יותר קשה להתאמן על חלומות צלולים, וזה באמת ככה. לנו זה ינתן ביותר קושי.
    אבל זה אפשרי.

אם באמת בא לך לנסות השלב הראשון הוא חשיבה אתה צריך לחשוב על זה הרבה

ברגע שתתחיל לחשוב על זה שאתה רוצה לזכור את החלומות ותילך לישון עם מחשבה שאתה חייב לזכור את החלום בבוקר אתה תיראה שזה עובד אתה תתחיל לזכור מין פלשבקים מהחלום איך שזה מתחיל לקרות אתה חייב לרשום אותם, יעני תכין לאצמחה יומן ועוד במיטה איך שאתה פותח תעיינים ישר אתה כותב תאריך ואת מה שאתה זוכר אפילו אם זה משהו ממש קטן תרשום! כי אתה אחרי 3 דקות תשכח הכול ככה זה עם חלומות. וגם אם אתה לא זוכר כלום גם תרשום " תאריך... היום אני לא זוכר מה חלמתי אבל מחר אני בטוח יזכור "
    ולעט לעט אתה תתחיל לזכור את החלומות שלך וזה כיף הכושרמוטה.
    אני מלא מלאא שנים לא ראיתי חלומות בכלל ואחרי שהתחלתי לעשות את זה אין לילה בלי שאני זוכר כימעט את כל החלום בשלמותו.
    זה השלב הראשון.

אחרי שזה עובד לך טוב אתה ממשיך לחלומות הצלולים,
    שעליהם אתה צריך להיתאמן במציאות לעשות
    " בדיקות מציאות " ברגע שתאמן את המוח שלך לעשות בדיקות מציאות כל הזמן.
    אתה תמצע תצמך עןשה בדיקה כאזות בחלום ובום!!!! אתה מבין שאתה לא במציאות!! ומשם רק להתאמן על להחזיק את הצמך בפנים בלי להתעורר.
    יש מדריכים שלמים להכל אחי תחפש זה חוויה הכי חוויתית בחיים שלנו!

TurboWin אוהב/ת את זה.
  8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    מעניין מאוד אחי.
    מקווה לזכור את זה היום בלילה, תודה

vvasili אוהב/ת את זה.
  9. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    בדרך כלל זה ככה אחי

10. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אני הצלחתי כמה פעמים בwild היה לי אולי חלום או 2 ארוכים, אבל לא עבד יותר מידיי והתיאשתי מזה

אם אתה באמת רוצה הרבה חלומות צלולים תעשה כל שעה עגולה בדיקת מציאות ותעשה גם יומן חלומות
    ממליץ גם ללכת לישון סאחי, הקנאביס מקצר את שנת החלום - אתה תחלום פחות...

אגב להבאה אם אתה רוצה להישאר בחלום יותר זמן אל תתרגש, תשתדל להיות כמה שיותר אדיש, אחרת אתה תתעורר..

11. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    לא רוצה לבאס את כולכם אבל עישון קנאביס משפיע בצורה ישירה על הREM ועל הזיכרון. מה שזה אומר זה שלישון מסטולים יגרום לכם לשכוח את החלומות שלכם ותרגישו שבכלל לא חלמתם וזה גם יגרום לכם לחלום הרבה פחות.

12. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    אני זוכר שהיתי קטן (בגיל של בית ספר יסודי), היה לי חלום שאני בבית הספר שלי ואז פתאום באיזשהו שלב הבנתי שאני נמצא בתוך חלום, ושבוודאות ידעתי שאני חולם, חחח ומה שמצחיק שעכשיו כשאני מנסה להיזכר בזה אני מתחיל להיזכר בפרטים שהיו בחולם שמוכיחים שכן ידעתי שאני נמצא בחלום.
    דבר ראשון אמרתי לעצמי שאני יודע שאני בחלום, ואני גם בוודאות יודע שניסיתי לשלוט בו, אני זוכר שניסיתי משהו עם מיטה או להגיע לחדר עם מיטה, כנראה היתי ילד קטן וחרמן שרצה להגיע למיטה עם המורה שלו,
    ועכשיו תוך כדי שאני כותב ונזכר בכל החלום אני גם יכול לדעת באיזה גיל זה היה בגלל המורה הזאת, וזה היה בגיל 7.
    אני לא זוכר אם הצלחתי לשולט בחלום, אבל אני זוכר שלא התעוררתי מייד, אלה שהחלום המשיך (יכול להיות שזה באמת כמו ש"flox" כתב שצריך להשאר אדיש כי אני באמת נשארתי אדיש כלפי המצב.
    אני חושב שאמרתי לחבר שהיה בחלום שאני יודע שאני בחולם, אבל מה שאני זוכר במיליון אחוז זה שהיה רגע בחלום כבר אחרי שהבנתי שאני בחלום, שהייתי לייד השער של בית הספר ואז הגיע אותה המורה שלי ואמרה לי להכנס לכיתה, ואני זוכר שפשוט עניתי לה "אני יודע שאני בחולם" כי לא רציתי להכנס לכיתה, ומשם תאמת אני כבר לא זוכר כלום.

vvasili אוהב/ת את זה.
  13. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    יש מצב זה נקרא ריחוף אסטרלי אנערף משו זה...
    אני כל יום זוכר תחלומות - חלקם אני שונא חלקם אני אוהב
    בחלקם אני ממש שולט - עף במהירות - עובר דרך קירות וגלקסיות
    כל פעם יש איזה מוסר השכל אחר בחלום
    לקום ליישם ולבצע את מה שאנחנו צריכים זה החלק הקשה חחחח... תאלכלסס.. יש לי מלא מקומות בחלומות שאני חולם שאני נמצא שם עולם שונה לגמרי ואני מכיר כל פניה וקיצור דרך
    מכירים את זה בחלום שאתם נוסעים באוטו ופתאום הכביש נהיה רחוק מכם ואתם אתם מנסים לשלוט על הרכב וכבר לא רואים לאיפה נוסעים? זה חזקקקקקק

14. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מסע אוסטרלי זה כביכול שאתה יוצא מהגוף ויכול להגיע לכל מקום בעולם יש אנשים שטוענים שזה אמיתי יש כאלה שאומרים שזה חלק מהחלום
    בכל מקרה אחד השיטות להגיע למסע אוסטראלי אם אני זוכר נכון זה דרך חלום צלול בכך שאתה עף למעלה מהר או משהו כזה.. לא ממש זוכר

15. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

זה המתרה בחלום הצלול! יציאה מהגוף למסע אוסטרלי. ריפואי ולימוד אצמי

16. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    קרה לי מדי פעם, בעיקר אם אני הולך לישון בהשפעה או כשהפסקתי.
    וכן. זו חוויה יותר חזקה מהמציאות. כמו טריפ כזה.

17. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    הגעתי למסקנה שהשינה שלי חשובה לי מדי בשביל להתחיל לשחק איתה חחח אבל זה מעניין רצח, אולי אני יחזור לזה בתקופת עישונים קצת פחות אינטנסיבית..כרגע בעייתי לי אבל בהחלט סקרנתם אותי, תודה

18. d3bug

d3bug חבר חדש

לייקים:
    0
    יצא לי בתקופת התיכון והצבא לקרוא על זה הרבה מאמרים, וגם לקחתי כמה קורסים באוניברסיטה בנושא.

1. תעשו יומן חלומות. זה לא קשור לחלימה צלולה, זה קשור לזכרון של חלומות. אנשים זוכרים בדרך כלל את החלום האחרון שלהם כי צריך להתעורר בזמן חלום כדי לזכור אותו. שווה לקרוא מדריכים על שנת rem, ומה זה אומר, וכנל על מחזורי שינה. אם תכתבו כל פעם שאתם מתעוררים בלילה או בבוקר ישר את החלום שחלמתם, אתם לאט לאט תהיו יותר מיומנים בזה ואתם גם תזכרו יותר חלומות כל לילה.

2. שיטת השעון או שיטת הקריאה:
    יש קטע שהמוח שלנו מאוד עמוס בזמן חלום. קשה לו לעשות דברים כמו קריאה. מי מכם שניסה להסתכל במראה פעם בחלום - אתם לא רואים את עצמכם בדרך כלל.
    אז שתי השיטות:
    שעון - כל פעם שאתם מסתכלים בשעון ביום יום תסתכלו פעם אחת, תזיזו את הראש ותסתכלו שוב. השעה לא תהיה אותה השעה אם אתם בחלום.
    קריאה - בשלטי חוצות או כתוביות בסדרה או בעיתון, נסו פעם בכמה שעות לקרוא משהו, ואז להסיט את הראש ולהסתכל שוב. יהיה כתוב משהו אחר.
    למה זה חשוב? אחלה דרך לדעת אם אתם בחלום. ברגע שאתם רגילים לעשות את זה כל הזמן ביום יום, אתם תעשו את זה גם בזמן חלום, ותדעו לזהות שאתם חולמים.

3.עכשיו כשזיהיתם שאתם בחלום, איך אפשר להשפיע עליו? אימון אימון ואימון. תקראו מדריכים באינטרנט, לא אהרוס לכם עם כל השיטות.

4. החלום מטשטש לכם? יש טכניקות להבהרה שלו כמו שפשוף ידיים במהירות וכו' - גם על זה אפשר לקרוא.

למי שצריך עזרה - מוזמנים לפנות בפרטי.
    אני הגעתי למצב שאני שם שעונים מעוררים לאמצע הלילה, גם כדי להתעורר באמצע חלום ולזכור אותו, ובעיקר כדי להסתובב חצי שעה עד שעה ער, ואז כשחוזרים לישון יש טכניקה שנכנסים אוטומטית למחזור שינה ולחלום צלול, כי המוח ערני.
    נסו לא להתמכר :)

19. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    כן פעם ניסיתי להקשיב לטיקטוק של השעון ואז לקח לי כמה ימים עד שהפסקתי שוב לשמוע את זה..

זה בעייתי חלומות צלולים עם גראס..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!