1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חמאת קיף

הנושא בפורום 'מטבח 420' פורסם ע"י Rapper, ‏18/4/16.

1. Rapper

Rapper חבר חדש

לייקים:
    6
    קניתי לפני חודשיים גריינדר ארבעה חלקים, מה שהניב לי קרוב לגרם של קיף. רציתי להכין חמאה ואז עוגיות, רק לא סגור על מינונים נכונים.
    מישהו יכול לתת לי קנה מידה בבקשה?
    מדובר בקיף טהור(השתמשתי בגריינדר רק לקנאביס), ובקנאאביס רפואי איכותי. אשמח לתגובות. תודה

2. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אתה מגדיר את עצמך בעל סיבולת ? אני למשל מגדיר את עצמי כזה וכשאני מכין מאכלים אני משתמש בערך ב2 גרם של חשיש רחוב (אין לי מרשם אז האיכות של הפרחים משתנה מהתארגנות להתארגנות והחשיש הערבי בארץ הוא לרוב באותה איכות אז זה כדי שיהיה לך קנה מידה) במקומך הייתי שם חצי גרם של קיף ומכין את עצמי ליום מחושמל וארוך. אם אתה לא מחפש את הסטלה החזקה אז אני יותר ממליץ לך לעשות משהו שאני קורה לו מיקרודוזינג של אדיבלס זה לא בדיוק מיקרו דוזינג אבל הרעיון של זה זה לצרוך כמות יחסית קטנה של thc באכילה ומה שזה עושה פשוט זה משרה עלייך מין תחושה אופורית אנרגטית כזאת רגועה קלילה פשוט כל היום שלך לא משנה מה התוכניות שלך בו הופך להיות יותר זורם ונעים וללא תחושת היי אם זה נשמע לך מעניין אז במקרה כזה תשים 0.15 גרם קיף המלצה שלי בקפה של הבוקר (כמובן עם חמאה ועל פי המדריכים) תהנה :)

אשליי אוהב/ת את זה.
  3. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    גם אם אתה מחפש סטלות חזקות תתחיל לאט עם המאכלים יש דבר כזה להיות מסטול מידי וגם אם זה נשמע מזמין זה לא כיף כמו שאפשר לדמיין במאכלים בחיים לא היה לי סטלה שארכה פחות מ8 שעות והיו גם כאלה שהחזיקו 36 שעות ! אתה לא רוצה להיות בסטלה קשה לכזאת תקופה ארוכה

4. Rapper

Rapper חבר חדש

לייקים:
    6
    תכלס, אני לא מחפש סטלות קשות.. מחפש מינון סבבה שישחק קצת עם הראש, אבל לא יפיל לגמרי.
    אני מנוסה באכילה, זה בסדר, יודע למה לצפות(למרות שזה קיף..)
    אז אתה אומר חצי גרם על 200 גרם חמאה? זה לא מעט מדי?

5. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    זה בהחלט מעט מידי ! אני דיברתי על מנה אחת (כוס קפה , מאפין , בראוניז קטן ) לא על מגש שלם של עוגה . בגדול בניסיונות העבר שלי לא הקפדתי על כמות מדוייקת של חמאה ולא שקלתי אותה אני אוהב לצרוך דרך הקפה לפי העין אני חושב שאני שם בערך 30-40 גרם חמאה על סיר קפה קטן (2 כוסות קרטון בערך)

6. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    בוא נצא מנקודת הנחה שהקיף שלך מכיל פחות או יותר 50 אחוז thc זה אומר שבחצי גרם קיף קיים 250 מיליגרם thc כוס קפה עם 250 מיליגרם thc תיקח אותך לצד ה"טריפי" של קנאביס

7. Rapper

Rapper חבר חדש

לייקים:
    6
    למה 50%?
    ממה שקראתי ברשת, קיף מכיל בסביבות 70%, ומדובר בפרחים איכותיים.. הייתי אומר שיש טיפה יותר מ-50% thc. לא חושב?
    יש לי מתכון לבראוניז, עם 200 גרם חמאה. לפי מתכון לחמאת קיף שמצאתי ביוטיוב, צריך 3-5 גרם של קיף לשלוש כוסות חמאה(כ-600 גרם). רציתי לראות אם הכמויות נשמעות הגיוניות.. כנראה שכן. תודה

8. Rapper

Rapper חבר חדש

לייקים:
    6
    בכל מקרה, כל עניין האפייה וההתעסקות יהיו אחרי פסח.. ככה שיש קצת זמן לאסוף עוד...

9. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    תלוי באיזה תנאים שמרת את הקיף ומה הצפיפות של רשת הסינון בגורס שלך

10. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    שמע לי אחי תכין בראוניז עגיות בקפה מה שבאלך לא משנה נגיד מתכון ל12 עגיות מצריך 50 גרם חמאה אז תשים על 12 עגיות גרם אחד של הקיף ותאכל חצי עוגיה תראה מה זה עושה עם זה סבבה תשאר עם זה עם ההשפעה ממש אבל ממש חלשה אז תאכל עוגיה בעקרון הכי חשוב לערבב את התערובת טוב טוב שהיה שווה בשווה בכול התערובת .

Rapper אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!