1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חרדה מגראס :( מחפש פיתרון למה זה קורה לי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י yosi_hk, ‏1/12/14.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני לא איזה פילוסופ אבל נראה לי שכל התוכנות השליליות האלה שיש לגראס איכשהוא נוצרו ע"י אנשי ממסד!
    הרי ממה בנאדם יהפוך להיות פרנואיד ובחרדה? מיזה שזה לא חוקי! ישר קופץ לך סרטים בראש של שוטרים, מאסר, תיקים במשטרה.. בגלל זה רוצים שתיהיה כבר לגליזציה!

אחרי הלגליזציה אתה אוליי תיהי פראנואיד על זה שאתה לא זוכר איפה שמת את הבמבה ואת השוקולד חחחחחחחח.

2. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע בוא אני יספר לך בדיוק
    התחלתי לעשן גראס ואחרי כמה ישיבות הכל היה סבבה לגמרי באמת ואז נפלתי פעם אחת על נייס גאי והיה לי מה שקרה לך עזוב משהו מגעיל אחי
    זה ממש לא עשה לי טוב ואחרי זה עישנתי קצת וויד אחרי כאילו אחרי איזה שבוע שבועיים ובהתחלה היה לי סבבה ואז פתאום נזכרתי בסטלה המגעילה ההיא ופתאום בום אחי נכנסתי לזה שוב ללופ הזה אחי.
    קיצר קראתי קצת במחשב על כל מיני דברים וחקרתי על זה קצת דברים ובתכלס, לא מצאתי כלום, כל מה שמצאתי זה מחקרים ודברים שידעתי מקודם שוויד לא עושה לך כלום.
    במשך כמה חודשים הייתי חושב על ה"טראומה" ההיא מדי פעם.
    תוך כדי כמובן עישונים, הכל היה סבבה כל עוד לא חשבתי על זה, אם הייתי חושב קצת על השטות הייתי נכנס למין סרט קטן.
    אבל עם הזמן שמתי לב שכל פעם הסרט הוא הרבה יותר קטן ומינורי... ופחות מפריע לי.

לא זוכר איך אבל הבנתי בסופו של דבר שזה הכל בראש שלי תוך כדי כמה נסיונות, נרגעתי אחי וזהו.
    תכלס אם זה ממש ממש מציק לך אז קח הפסקה קטנה, תנסה פשוט להדחיק את זה מהראש, לא לחשוב על זה בכלל, הזמן הוא התרופה הכי טובה.
    וכל פעם שאתה מסטול ונזכר בזה ולא רוצה להיכנס ללופ הזה אז פשוט תזכור שזה הכל בראש שלך, והדרך היחידה שלך לעצור את זה זה פשוט לא לחשוב על זה..
    כעיקרון ברגע שאתה תשכח את זה ביום יום אז בזמן שתעשן ולא תהיה לחוץ ולא תהיה כלום אז אתה לא תחשוב על זה בכלל אחי ויהיה לך אחלה..

עוד עצה אם זה קורה לך אז פשוט תנסה להתחבר לזה, תפסיק לחשוב על המחשבות המוזרות האלה אחי ותהנה מהסטלה, זה בסך הכל מין מחשבה כזאת שעוברת ל2 שניות, אתה נכנס ללופ כשאתה חושב עליה מלא זמן, אתה פשוט צריך להמשיך כרגיל וזהו אחי..

תכלס בסופו של דבר ה"טראומה" הזאת היא די עזרה לי קצת להבין את השכל של האדם וגרמה לי לחשוב הרבה על כל הפסיכולוגיה והשיט מאחורי זה..

בסופו של דבר אחי, מכיר גם אנשים שנכנסו לשטויות כאלה גם מגראס, זה באמת הכל בראש ובגלל נטו לחץ.
    מה שאתה צריך לדאוג זה לשכוח מזה אחי שלא תשתגע לנו אחי שלא יאכל לך את הראש
    בסך הכל תבין שזה קרה בדיוק ל3 שעות אחי בגלל שטות בראש שלך
    תמשיך לחיות כרגיל אחי אל תחשוב על זה בכלל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!