1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חרדות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ינון, ‏29/4/15.

1. ינון

ינון חבר חדש

לייקים:
    0
    היי

אני מאובחן כסובל מפוסט טראומה (PTSD) וממאניה דיפרסייה (Bipolar)
    אני על תרופות פסיכיאטריות נוגדות דיכאון וחרדה וגם תרופות נגד אפילפסייה ומייצבי מצב רוח
    אני בנאדם חרדתי מטבעי ואני סובל ביום יום מחרדות
    בכל הפעמים שעישנתי ירוק זה עשה חרדות קשות והרגשתי שאני הולך למות
    למה זה קורה לי ? אני מעשן יותר מידי ? זה בגלל התרופות שלי ?
    כדאי לי להפסיק לעשן ?
    אני מטובל במרפאה של משרד הבטחון ואני מדבר עם כל מיני מטופלים שלוקחים קנאביס רפואי והם אומרים שזה עוזר להם לחיות ומקל עליהם במהלך היום יום למה לי זה לא קורה?
    אני מעשן OG KUSH :weed-3:

תודה לעוזרים

2. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    תנסה זן פחות דומיננטי לפי המלצת הרופא (או מישהו שאתה סומך עליו) ותברר פעם אחת עם הקאנביס יכול גם להשפיע עליך גם לטובה..אחרי הכל זה הגוף של כל אחד מגיב אחרת ולפעמים הגוף לא מקבל את ההשפעה כמו שאנחנו רוצים שהוא..ואני מאמין שערבוב של עישון עם תרופות עלול רק להזיק ממליץ לך לנסות לא בזמן נטילת התרופות מה שלא מלווה בסיכון

3. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    שמע חביבי אף אחד בפורום פה לא רופא ולא מוסמך לייעץ לך בדברים האלה

ממליץ לך בחום להיפגש עם איש מקצוע (רופא !! ) ולא לחפש פתרונות בפורום סטלנים

בהצלחה ורפואה שלמה

4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אל תיקח תרופות פסיכיאטריות!!

אני ממש מקווה שאתה לא לוקח ריספרדל או סרוקסט ששתיי התרופות האלה גורמות להשמנה בצורה חריגה.. הם פשוט מרימות את האחוזים של הקליטה של השומן והגלוקוז בדם.

אני גם לקחתי 3 חודשים רסיטל, ועכשיו סיימתי לקחת שלושה חודשים לוסטרל ששתיי הם תרופות נגד דיכאון ובזמן הזה העליתי איזה 5 קילו, סלבתי פה ושם מריעדות, ביום יום הרגשתי סחרחורות ותשישות.. ניסתי לעבוד בעובדות פיזיות ובכולם פיטרו אותי ואל הבינו למה אני עובד לאט ותמיד נראה תשוש. גם הקטע הזה שיש לך המון מחשבות בראש שמטרידות אותך, הכדורים האלה בקטע הזה בכלל לא עוזרים. בקיצר כל התרופות האלה לי בכל אופן לא ממש עזרו.. רק עשו אותי רגוע תשוש, ואני לא בנאדם שאוהב להיות רגוע יותר מידיי.

הכדור היחידי שעזר לי זה הלוריוון או הקסנקס שממש משתיקים את הראש, לדעתי דווקא הם הכדורים שהכי טובים הבעיה שהם סופר ממכרים וצריך להיזהר איתם.

#4 LarryOG, ‏30/4/15
    נערך לאחרונה ב: ‏30/4/15
  5. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    1. כל חומר שמשפיע על גוף האדם, משפיע על כל אחד בצורה שונה.
    2. אם יש לך אפשרות לבחור, נסה זני אינדיקה, או זנים עם cbd גבוה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!