1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חשיש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דודה, ‏22/6/16.

1. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אז ככה בערך אחרי 10 פעמים שעישנתי ניסיתי חשיש זה היה לפני קצת יותר מחצי שנה פעם הייתי מעשן גם לפני הרבה שנים ירוק לא עישנתי אף פעם לפני זה חשיש זה היה אצבע חשיש שהייתה גמישה יחסית ונראת טוב עם קריסטלים קטנים אז חיממתי בערך גרם על 2 גרם פארש שהיה חזק ואז שמתי ראש רבע מזה שזה אומר שזה רבע גרם חשיש הפלתי ובהתחלה לא היה כלום היה טעם מגעיל אחושרמוטה וסרחון מוזר ואז בום יש תחושה מוזרה של ניתוק והצלילים נשמעו רחוקים כאלו שנמשכו הרבה זמן בראש ממש הזיות ואני זוכר שמצאתי טראנס בטלפון ושמעתי אותו והוא נשמע הזוי ולא זזתי בכלל מרותק וזה היה ככה 4 שעות ורק התפללתי שאני יצא מזה בתיך תוכי כול תזוזה מגבירה את ההשפעה והטלפון מתי שאני מחזיק אותו וכותב למי שהביא לי את זה הוא זז אחורה קדימה ושוב ושאלתי מזה לעזעזעל החשיש הזה והוא אמר שיש בזה קצת קריסטל והיום אני חושב שהוא אמר את זה בצחוק והחזרתי לו אבל יש מצב שיש דבר כזה ?

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    לא, לדילר ובייחוד לקטנים לא שווה לערבב סמים יקרים בסמים זולים. לרוב מדובר בדילול זול כמו חרא פרות, סילאן\דבש, חול ושאר הזבל שאפשר לדחוף. אם מדובר בטעם לוואי חריג סביר להניח מדובר בדילול על דילול. אם מדובר בכמות גדולה אפשר לבצע סינון של כל דילול שממיס במים. (פירוק החשיש- להשים בכוס עם מים חמים, לערבב - לתת לחשיש להתפרק להעביר סינון דרך פילטר נייר של מכונת קפה פילטר. -ייבוש סופי וזה מוכן. -מניסיון שווה להוריד את כל החתיכות פלסטיק שיש על החשיש.)

בין היתר אפשר להעלות אופציות אחרות כמו ציוד לא תקין או טבק לא טוב.

במצבים כאלו לפני שיהפכו לרעים יותר, מומלץ לשתות בקבוק מים, בשביל להעביר את הטעם לוואי ולחדש כוחות.

ashahim1 ו-דודה אוהבים את זה.
  3. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    סתם זבל מאז לא נגעתי מחשיש אבל הזבל הזה חזק הרבה יותר מירוק זה פשוט הזוי עם זה הייתה השפעה של קנאביס מעורבב עם חרא מטורף דווקא חשיש חשבתי היה חלש בגלל זה שמתי הרבה בראש אחד שהעה בעצם ראש של חצי חשיש וחצי טבק ממש חזק ונדבק ונראה דווקא איכותי היה לו גמישות כמו בסרטוני פורנו של חשיש גמיש חחח והיה לו קריסטלים זוהרים…

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    לפי דעתי הכי טוב לעשות בדיקה עם מעט חשיש ולראות מה ההשפעה, גם כדי למנוע בחילות והרגשה רעה באופן כללי וגם לבחון את רמת הסטלה הרצויה. אם רוצים עוד ראש אפשר לעשות -אתה ממהר לאנשהוא?!
    אם המקור אמין ויציב מבחינת איכות ורמה של חשיש, אתה יכול סומך עליו בעיניים עצומות לגבי עד כמה הסטלה תהיה חזקה. אבל אם מדובר במקורות משתנים ומזדמנים אז הייתי עושה כמו שכתבתי בהתחלה. לא משנה איפה ולא משנה מתי. תמיד להתחיל עם כמות קטנה יותר.

5. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    מסכים עם הרוב המוחלט של הדברים שאומר לך nimrodg.
    וסתם הערת אגב ברוח טובה, זרוק כמה סימני פיסוק אחינו דודה, קשה מאוד להבין את מה שאתה כותב.

6. PsyConect

PsyConect חבר חדש

לייקים:
    1
    לא יודע מה להגיד לך אבל גם אני שמעתי מישהו אחר שקיבל חוויה מוזרה בחשיש ואמרו לו שזה עם קריסטל...

7. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    מאיפה שמעתה את זה

8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    שטויות במיץ, אז המחיר של החשיש היה עולה הרבה יותר, לא? אין שום כדאיות לערבב סמים יקרים בזולים אלא אם הדילר באמת טיפש. וכן עירבב קריסטל. יש יותר סיכוי שזה יהיה רעל עכברים או חרא מאשר קריסטל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!