1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טיפ: תקלה שהיתה לי בהנבטה נבעה ככל הנראה מקור

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י גוזון, ‏21/8/14.

1. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אני מנביט זרעים לא בפעם הראשונה ולא השנייה, ותמיד היתה לי הצלחה של 100%. כך גם במשלוח האחרון שקניתי, בפעם הראשונה הנבטתי 5 זרעים וכולם נבטו תוך יום יומיים במגבות נייר לחות. ואז בפעם השנייה ניסיתי להנביט ויק - לא יצא זנב לבן גם אחרי שבוע במגבות הנייר. כך גם בזרע השני והשלישי - ס"ה 5 זרעים שניסיתי להנביט, באותה שיטה בדיוק בה הנבטתי בהצלחה בעבר, נכשלו.

לא נשארו לי הרבה זרעים ונכנסתי לסרטים.מה עשיתי לא בסדר?

הוצאתי את האחרונים מהמקרר, ופתאום זה היכה בי. הם היו בשקית אטומה בתוך צנצנת זכוכית, כדי לשמור עליהם. ושמתי לב שהם מאוד קרים. אז הבנתי: את הזרעים עד כה הנבטתי ישיר מהחבילה. כל אלה שנכשלו היו במקרר קודם, והם היו קרים לאללה. שמתי אותם במגבות נייר רטובות עם כל הקור הזה, זה לא עשה להם טוב.

אז הוצאתי את הזרעים האחרונים מהצנצנת ופתחתי את השקית שלהם. השארתי אותם בחוץ ל-5-6 שעות ואז הנבטתי במגבות הנייר הרטובות. הצלחה של 100%.

שימו לב !!! אם אתם שומרים זרעים במקרר, תנו להם להפשיר כמה שעות לפני שאתם שמים אותם במגבות נייר או במים כמה שעות בטמפרטורת החדר.

מקווה שמנעתי עגמת לב מהניסיון הכואב שלי :)

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    תודה על החידוד והשיתוף.

3. פרחירוק

פרחירוק קנאביסט

לייקים:
    0
    למה לשמור בלל זרעים במקרר...

עדיף לשמור זרעים בטמפרטורת החדר במקום חשוך ויבש

(איפה ששמים בדרך כלל קופסאות שימורים)

4. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אומרים שלאורך זמן הם נשמרים יותר טוב במקרר אנא עארף...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!