1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טכניקות גידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י omerm, ‏8/4/14.

1. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    מה השיטה המומלצת לגידול במקום שאין בו בעיית גובה( 1.70 ) fim, hts, lst ? ואיזה שיטה תניב יותר יבול ?

2. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    השיטה המומלצת במקום שאין בעיית גובה היא שלא צריך בעצם שום טכניקה כל שלושת האופציות זה בישביל למנוע מהציץ לגבוה.. ועל הדרך יש גם כמה פלוסים בזה כמו יותר אור לשאר ענפים..
    אולי השיטה שתניב לך יותר יבול זה lst או fim אבל הייתי ממליץ על lst כי בישביל לעשות חיתוך fim כמו שצריך צריך לגדל חמישים עציצים ולהיתלמד עליהם כי זה לא פשוט.. לפי דעתי.. לא הגיוני שאתה בנאדם מתחיל בלי נסיון בא מוריד תראש של הצמח והופלה יש לך שניים שלוש או ארבעה ראשים חדשים.. בקיצור תלמד תקרא תגדל ותבין בעצמך כי ואאלה התחום לא קשה בכלל..בהצלחה :)

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אין טעם להשתמש בשום שיטה, פשוט תגדל את זה רגיל אם אין לך בעיה של מקום.
    הרבה מהשיטות יכולות לפגוע לך ביבול.
    אם אתה רוצה להוסיף אז אני ממליץ לחזק את התחום של האיוורור והאור.

4. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    האוורור והאור בסדר גמור השאלה היא האם הצמח יניב יותר יבול אם אשתמש באחת מהשיטות ?

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ב - lst ו - scrog אתה חושף חלקים של הצמח לאור שבלי זה לא היו מקבלים את אותה כמות אור,
    הרעיון המרכזי שעומד מאחורי הגדלת יבול הוא לתת אור לחלקים של הצמח שבדרך הטבעית היו מקבלים מעט אור .
    הצמח בנוי בערך בצורת קונוס כשהוא כבר בוגר וככה הבסיס של הקונוס לא מקבל הרבה אור כשמקור האור הוא מלמעלה,
    אתה יכול לאלתר בעיקרון כל דבר כל עוד העיקרון שמנחה אותך זה לתת אור לכל הצמח, כמו לדוגמה להאיר את החלק התחתון מבלי לעשות lst או scrog וכו' ..
    בהצלחה

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אם יש לך מנורה של 600 וואט ותחליף ל1000 אתה תעלה את היבול הרבה יותר מכל שיטה אחרת.
    השיטות האלו הם לאנשים עם מחסור במקום והרבה פעמים בגידול לא מקצועי ולא נכון השיטות האלו יצמצמו משמעותית את היבול שלך.
    אני ממש ממליץ לך לא לעשות משהו מעבר לפיצול בקטנה של הענפים.

7. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    אממ אני מגדל פעם ראשונה ויש לי אוהל בדיוק בגובה הזה גם, אממ שילבתי בין lst וhst. מה שהlst עשה אצלי זה ליצור תחרות מטורפת בין הבאצות, גם אם אתה לא מתכוון להשתמש בשום שיטה תעשה בקטנה lst רק להוריד את הקולה הראשית שתיהיה בגובה של האחרות כי הבת זונה משחררת הורמון שמדכא את החברות מלמטה...

8. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    לפי דעתי הכיפוף של הקולה הראשית כן תניב לך יותר ייבול, אני אומנם קראתי הרבה אבל שוב פעם ראשונה הגידול....

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!