1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפ ריפורט LSD-25 125ug

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י קנבינואיד, ‏22/7/16.

1. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    שבת שלום לחברי הפורום!
    אפתח בתקציר.
    אני התעניינתי מאוד בפסיכודליים עוד מגיל צעיר, בערך מגיל 17 שמעתי על לסד ופטריות... הרעיון שיש חוויה פסיכודלית יוצאת דופן וכל המסביב לה מחתיכת קרטון הספוגה בנוזל מאוד הקסימה אותי, וכן פטריות קסם שגורמות לאפקט פסיכודלי גרם לי לחשוב לנסות את זה פעם...
    אני כמובן מעשן ירוק וחום כמו כולם בערך. אבל לקח לי 17 שנה אחרי להגשים את הרצון הזה ולנסות סמים פסיכודליים.

בשנה הזאת ניסיתי פטריות מקסיקניות כמה פעמים. התחלתי הפוך והלכתי על 2.5 גרם של פטריות יבשות שזה נחשב לטריפ חזק. ואכן חוויתי חוויה לא רגילה בעליל... חלקה נחמדה וגם מפחידה.

לא אפרט על החוויה של הפטריות יותר מדי כי אני כותב טריפ ריפורט על LSD
    כמו כן ניסיתי גם DMT ו MDMA

כל הרעיון שלי הוא להתנסות ולסמן V על החומרים האלה. ולדעת על מה מדובר.

שנתחיל:
    אז בדרכי לפארק גדול במרכז לקחתי איתי בקבוק מים, טלפון למוזיקה, וקרטון שנקרא Elephant
    הכמות לבול הייתה 125ug
    החלטתי לקחת לבד בלי אף אחד ובלי הפרעות. רק אני והטיול בפארק... ישבתי בספסל במקום נוח וכיפי, הסתכלתי על הקרטון ואמרתי נתחיל עם חצי. אני יודע ש LSD הוא חומר חזק וחשוב להתחיל לאט בכדי להכיר.
    אז חתכתי לחצי עם השיניים לאחר קיפול לחצי, ושמתי על הלשון עם חיוך קל... יהיה מה שיהיה.

לאחר חצי שעה, לא ממש הרגשתי משהו חוץ משינוי קל בפרספקטיבה וכבדות קלה... הסתכלתי מסביב ושמתי לב שאני שם לב קצת לפרטים אבל לא ממש מסתכל כאילו מחכה שמשהו יזוז לי או ישנה את צבעו... הרגשתי קצת רגוע אבל עם כל זה גם קצת לחוץ בקטנה... הבנתי שיכול להיות שזה קשור...
    אחרי שעה שלא ממש הבנתי מה והאם זה מה שאמור לקרות מחצי קרטון התחלתי ללכת לטיול בפארק. התיישבתי בספסל אחר ולא הבנתי למה לא ממש קורה כלום.
    החלטתי להשלים את החוויה עם החצי השני, לא קיבלתי על עצמי שחצי קרטון לא עושה לי כלום.

אז. חוץ מקצת כבדות מוחית והרגשה מוזרה בשעה הראשונה, הרגשתי שאני לא יכול לשבת, התחלתי ללכת והייתה לי הרגשה שקצת בא לי להקיא... ניסיתי להקיא אבל לא ממש הצלחתי גם לא ממש רציתי אבל זרמתי... קניתי קולה זירו והמשכתי בטיול בפארק.

באיזה שהוא שלב ניסיתי לדבר לעצמי ולומר שיכול להיות שזה משהו אחר? או שהוא לא ממש טהור או שזאת לא כמות מספקת... התבאסתי קצת ישבתי על הדשא ואמרתי לעצמי טוב. יאללה. תמשיך

אני מסתכל על השעון. עברו כמעט שעתיים ואני מרגיש שמשהו מתרחש אבל לא בדיוק מבין מה. הרגשתי שאני צריך לנשום ששכחתי לנשום אז נשמתי ואז הסתכלתי על הדשא וראיתי אותו ירוק ירוק ירוק מאוד, אמרתי שזה בטח "השיא" שאפילו הפטריות גרמו לי להזיות קשות... טוב המשכתי ללכת! הגעתי להמשך הפארק ואז נפתח לי האסיד

אוקיי אמרתי לעצמי. עכשיו זה מתחיל להיות פסיכודלי... הסתכלתי על השעון ועברו שעתיים... נראה היה שהייתי שם לפחות 4. הסתכלתי על האגם והאורות ההיקפיים שבמקום האירו חזק ופתחו לי את העיניים... לא ממש יצא לי למצמץ פשוט התחיל לעלות לי הטריפ והבנתי שזה קורה רק עכשיו וכל השעתיים האלה התבאסתי שכלום לא קרה.
    טוב התיישבתי במקום שהיה שם מוזיקה והדשא והאורות והצבעים זזו בצורה מוזרה... הלכתי להשתין ליד עץ והעץ הרגיש לי כאילו הוא מתייחס אליי וגם העצים האחרים מסביב... היה לי מן כאב ראש קטן שליווה אותי במשך החוויה וגם קצת תסכול שהגיע איתו.. אמרתי לעצמי יאללה עכשיו עלה לך? תתמודד. קבל אותו באהבה וזרום!
    יצאתי לעוד סיבוב... הפעם הכל זז בהתאם... נראה כאילו אני הולך קצת עקום (עוד מישהו חווה את זה?) ודי נעלמתי עם החוויה. העיניים והראש די היו מנותקים מ "העצמי" והייתי בטריפ. היה קצת קשה לחשוב על אנשים אחרים הם היו בתודעה רחוקים מאוד מהמציאות העכשווית והיה לי קשה לחשוב עליהם כמו ביום רגיל, אז זרמתי והשתדלתי לא להיתקע בשום דבר במחשבה פשוט לזרום ולחשוב על דברים טובים וכייפים! אז נפתחו לי העיניים והכאב ראש נחלש מעט... התחלתי להרגיש את הגוף בעיקר את הידיים, רכות כזאת וחולשה. אבל הייתי יכול ללכת שעות בפארק אם לא היה לי משעמם...
    טוב! אז חזרתי הביתה ונכנסתי לשירותים להשתין. הסתכלתי על הקיר והכל התערבב... לרצפה היו שכבות של שכבות של ציורים זזים. הסתכלתי על תמונה יפה של ידידה שלי והתמונה השתנתה כל הזמן השיער האור הרקע ממש מגניב...

אחרי שעה שאני במיטה בוהה בעצמים וחושב מחשבות כל הזמן החלטתי שאני רוצה לישון.
    אי אפשר לישון... אני שוכב במיטה מסתובב מצד לצד... גם כשעצמתי עיניים המוח שלי עבד שעות נוספות ולא נתן לי מנוחה. אז לקחתי קסנאגיס 0.5 נחמד שהרדים אותי תוך חצי שעה... וקמתי בבוקר כמו חדש עם החוויה.

מסקנה:
    אני לא ממש יודע מה התובנות מכל זה. מנסה לחשוב אבל חוץ מהזיות ודברים זזים וחידוד וצבעים ושינוי פרספקטיבה וזמן, זה גרם לי לחשוב... הממ... על כל מיני דברים. אבל זה קצת מתסבך ומעיק

אז זהו אני הולך לנסות 250ug בזמן מתאים אחר, מקווה שנהניתם!

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    נשמע מעניין :). ולפעמים אסיד עולה "מכוער", יכול להתבטא במעט בחילות. טוב תלוי עד כמה הבטן שלך רגישה, אצלי היא מאוד רגישה.
    @שולגין
    מה דעתך? האם זה היה באמת LSD-25.?

קנבינואיד אוהב/ת את זה.
  3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא, זה לא 25. אני מכיר את הקרטון הזה וניסיתי אותו יותר מפעם אחת. הוא מגיע מהולנד מאותה קבוצה שהפיצה בעבר את האורנג' סאנשיין. הבאץ' הנוכחי הרבה פחות טוב מהבאצ'ים של שנה שעברה, הרבה מתלוננים על ה-Purity והתחושות הלא נעימות בגוף.

אני מניח שהוא הזמין את הקרטונים בדארקנט דרך KittenHuffer או מרקוביץ' או Petch, שלושתם עובדים עם אותו מקור בהולנד. מלבד זה שהמחיר שלהם יקר בצורה מגוחכת, האיכות של הבאץ' הנוכחי ממש מאכזבת. לא רואה סיבה להזמין מהם. אפשר להשיג דברים הרבה יותר איכותיים.

קנבינואיד אוהב/ת את זה.
  4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677

לא ממליץ על 250ug מהקרטון הזה. בכל מקרה לא הייתי קופץ במדרגות כאלה. כשהחומר איכותי כל 50ug הם קפיצה משמעותית.

קנבינואיד אוהב/ת את זה.
  5. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    ובכן, אני די התאכזבתי למען האמת
    תמיד תיארתי שלסד הרבה יותר מעניין מזה
    אם זה לא לסד, מה זה?

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הבאץ' הקודם היה LSD, לא המקורי של הופמן אבל LSD. אני באופן אישי שלחתי קרטון של אורנג' סאנשיין לפני שנה למעבדה וקיבלתי תשובה חיובית, LSD 265ug, בקרטון שקיבלתי ממרקוביץ' ונמכר כ-300ug. הבאץ' הנוכחי יכול להיות המון דברים, לא בדקתי אותו, לא חושב שמישהו בדק אותו, אבל זה מרגיש כמו ALD-52 או LSD באחוז Purity מאוד נמוך.

7. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    לא יאומן

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הזמנת ממרקט או מפורום?

9. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    פטצ'
    כמו שאומרים, פתי מאמין לכל דבר, לחתול ולעכבר

10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כן, Petch הוא האופציה האחרונה מבחינתי, כל עוד יש את מרקוביץ' ואת החתול. אבל הם לא אשמים, אני בספק אם הם יודעים מה הם מוכרים לך. הם פשוט מציינים בעמוד המוצר את האינפורמציה שהעבירו להם. מרקוביץ' בחור מקסים ופינק אותי באקסטרות יותר מפעם אחת, כנ"ל לגבי KittenHuffer.

בכל מקרה, ממליץ לך להתרחק ממרקטים ולעבוד רק דרך TMG, לפחות שם הונדורים יותר קרובים למקור ואתה יודע פחות או יותר מה אתה מקבל.

11. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    יסלח לי כבודו! מה זה TMG?

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    פורום שמוקדש נטו לפסיכדליים.

http://bm26rwk32m7u7rec.onion

ONE-DROP-TO-THE-TOP ו-קנבינואיד אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!