1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יבוא קנביס רפואי מחו"ל

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י ג'רזיניו, ‏6/8/16.

1. ג'רזיניו

ג'רזיניו חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב

ברצוני ליבא לשימוש אישי שלי, גלולות קנביס רפואי לצורך שיכוך כאבים. אני סובל מפציעה כרונית שנקראת "מרפק טניס" בשני הידיים. היות ואני עוסק בקראטה, זה לא צפוי לחלוף. זה תמיד ברקע ואין ברפואה הקונבנציונאלית שום מרפא. אני מעוניין לדלג על כל הבירוקרטיה שדרושה בשביל הוצאת רישיון בארץ וליבא ישירות מחנות באירופה או בארה"ב. האם זה אפשרי? האם זה מומלץ מבחינת בדיקות מכס וכול' (בהנחה שאני רוכש בסכום שנמוך מ-75 דולר ואין על זה מס). האם תוכלו להפנות אותי לאתרי אינטרנט שמבצעים משלוחים. אם מדובר באתר שלא מבצע משלוחים בינלאומיים, זה לא קריטי כי אני יכול להעביר דרך כתובת בארה"ב (BUY2USA).
    נא עזרתכם,
    תודה רבה,
    עמית.

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    עדיף לך להימנע מזה. מסוכן. אתה עלול להיעצר על "ייבוא סם מסוכן"

גם אני מתאמן באומנויות לחימה (גם מאמן), וגם לי יש מרפק טניס ואוזן כרוב מהאגרופים שנותנים לי לשם.
    אני אישית מעשן קנאביס אז לא מפריע לי. זה יעזור לך
    אם אתה לא מעוניין לעשן, תעשה שמן.

לגבי מאיפה להשיג קנאביס. אתה יכול בארץ בשוק השחור ואתה יכול לגדל. אני ממליץ לך לגדל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!