1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ידיעות אחרונות פוגעת בדרך שלנו ללגליזציה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י yomtov, ‏27/11/15.

1. yomtov

yomtov חבר חדש

לייקים:
    12
    ככה זה נראה לי. ואני אסביר.
    חהר הכנסת ינון מגל תקף לאחרונה את "ידיעות אחרונות" ואמר להם שהשלטון שלהם נגמר. לאחא מכן בזמן קצר מאוד בynet (שזה ידיעות אחרונות) הגיע פרשת המין המדוברת. בעיתון ידיעות אחרונות למחרת, היה בכותרת הראשית את הפרשה ותמונה גדולה של פרצופו של חבר הכנסת ינון מגל. עד כאן זה נראה אישי, אך באותו היום הייתה גם כתבה באותו העיתון (או יום למחרת) כתבה שהיא פשוט רצח אופי לקנאביס. אישה במצב קשה מ"הרעלת קנאביס" ויש לציין שזה רק בידיעות אחרונות פורסם.
    אז אני כבר מאוכזב מהעיתון ידעות אחרונות שזה כבר לא נהיה סגירת חשבון נגד ינון מגל על רקע אישי, אלא שקרים והסתה גם נגד צמח הקנאביס וגרימת מידע שגוי לאנשים שלא מכירים את סגולות ונפלאות הצמח.

אני באמת מקווה שהמהלך הזה שעושה מרכת עיתון ידיעות אחרונות לא ייפגע בהצעת החוק של ינון מגל. ולא ייפגע גם בחבר כנסת עצמו, כי הוא היחיד שבא ופעל למען אוכליסיה גדולה בארץ, שפשוט מקוטלגת כ"עבריינים". אנחנו לא עבריינים!

2. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    הרעלת קנאביסססס ???!?!?! שמאלנים מסריחים ..
    מתי אנשים יבינו שעד שהם לא יעשנו 20 ומשהו קילו של קנאביס בשעתיים אין דבר כזה הרעלת קנאביס .
    אף אחד לא מת מזה עד היום , והכי באסה זה שכל האנשים המפגרים האלה שלא פותחים אינטרנט ולומדים על זה משהו עכשיו יתפסו בזה .

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לא קורא ידיעות, לא נכנס לynet כבר שנים.

4. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    שטויות במיץ חרטא! הרעלת קנאביס לא קיימת.
    וודאי שהאישה הזאת נטלה תרופות או משהו אחר במקביל שיצר תנועת נגד כשנפגש עם הקנאביס.

5. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    הסתבר בסוף שהיא לקחה עוד כדור מאוד חזק שכנראה גרם לזה, אבל הרופא לא ראה את הנתון הזה כרלוונטי

6. aviramz

aviramz חבר חדש

לייקים:
    0
    כן מסתבר שהיא נטלה ליריקה (הייתי מטופל גם ב"תרופה" הזאת) ויש לה תופעות לוואי מגעילות.
    מה שמצחיק שחבילה של ליריקה בלי הנחה עולה בערך 500-700 שקל וצריך בקשות מיוחדות בשביל זה.. בגלל זה לא יזכירו אותה.

7. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    תאמין לי שאני לא מופתע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!