1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול - מספר זנים משולבים

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י bobbon, ‏1/4/17.

1. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    4 איחורים מכמה אמהות-אחת קריטיקל,c99ועוד 2 שאני לא סגור מה הזן אבל כניראה שגם אידיקות.
    האיחורים עברו ימים לא פשוטים, של הפסקות חשמל, תאורה לא מספיק טובה. אני חושש שיהיו מוטציות כאלה ואחרות אבל לקחתי אותם כפרוייקט וממש מסקרן אותי לאן אוכל להגיע איתם. מאמין שאוכל לתקן נזקים שנגרמו.אבל הייתי שמח לשמוע אם מישהו חושב שיש איזושהי בעייתיות .בקרוב אצרף תמונה...
    אני מתלבט בין עציצים של 7-8 ליטר לבין כאלה של 11-12 בערך.המטרה למלא את כל החלל כמובן..שאלה נוספת היא מה הגובה שבו אני צריך כבר לפרוס את הרשת.תודה לעוזרים ואחלה של שבת :)
    חלל 90* 90
    מטל הליד 400לצמיחה, דואל 400 פריחה מוקדמת ו600 HPSלפריחה מתקדמת
    סקרוג פלוס טופינג וקיטומים.
    דישון של הסי +הומוס +קאל מאג
    מצע קוקוס..שיהיה בכיף:)

#1 bobbon, ‏1/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏15/5/17
  2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    עציצים גדולים יותר = ייבול גדול יותר.
    רשת במקסימום 30 ס"מ מעל האדמה.

לא יצאו מוטציות, הצמח מתאושש ואתה דואג לכך לפני שאתה מכניס לפריחה.

בהצלחה!

3. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    אהלן עמיתוס..
    אני אחדד את השאלה
    אני יודע שעציץ גדול יותר=יותר שורשים-יותר תפרחת
    השאלה שלי היא בהתאם לחלל הגידול שלי שהוא 90 על 90.עד עכשיו הכנסתי 2 עציצים גדולים של 20 ליטר
    ועכשיו אני מכניס 4 כשהמטרה היא לקצר את זמן הצימוח ולגדל בשיטה של סקרוג.. אני מפחד שעציץ גדול מידי גם יגרום ליותר מידי צמיחה וחוסר מקום בחלל וגם הזמן צמיחה יעלה
    ובקשר למוטציות -הפחד העיקרי הוא חשש מכך שהאיחורים נכנסו למצב של פריחה בגלל הפסקות החשמל הרבות שעברו..אבל אקח תסיכון ונקווה לטוב:)

4. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    עציץ של 20 ליטר לא יקח אותך למקומות כאלה כמו שאתה חושב .. הרוב פה בין 10 ל25 ליטר
    וזה לא יותר מידי פשוט יהיה יותר קל.
    עלים מיותרים שלא מקבלים אור מורידים.

תמיד עושים קשירות ומתיחות ומעקמים ומפצלים וכל הזמן משחקים ככה שזה לא יגיע לגג כל כך מהר אם תטפל .

5. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    אהלן חברים..טוב לאחר מספר ימי השקייה עם מאיץ שורשים ועוד כמה דשנים לצמיחה הצמחים מעט הזדקפו והתחזקו, אך עדיין לא במצב הכי טוב
    בחלקם אני רואה כמה שערות לבנות שבדרכ יוצאות קרוב לפריחה לפי ניסיוני
    מצרף תמונות מקווה שיהיה אפשר לראות משהו
    דבר נוסף- מה האי סי המומלץ לאיחורים בני שבועיים שלוש?בהשקייה..הגעתי ל1350 ואני חושש שזה מעט גבוה מידי
    תווודה
    https://anonimag.es/image/JT9sN56
    https://anonimag.es/image/JT9sN54
    https://anonimag.es/image/JT9sN5y

6. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    כעקרון ההמלצה למוליכות חשמלית עבור ייחורים היא נמוכה למדי (בין 0.2 ל-0.6). אבל אתה
    יכול להיות בטוח שהם יצליחו להשריש גם עם EC גבוה יותר.

לא יודע עד כמה היא מדויקת, אבל כאן יש לך טבלה בשביל אינדיקציה כללית:

https://www.420magazine.com/gallery/data/500/CCH2O-Recommendations-Graph-1024x743.jpg

7. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    בנוגע לשיערות, זה קורה לפעמים שלוקחים יחור מאמא בוגרת שכבר מראה פריחה מוקדמת (שתי שיערות לצומת לפני ה-12 12), גם הייחורים יראו את התכונה הזאת מהתחלה, כמו כן גם הצימוח של היחור יהיה לפי האיזור שממנו נחתך באמא.

8. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    תודה חברים.
    מישהו אולי התנסה בסקרוג עם 2 רשתות האחת מעל השניה? ויכול לפרט לגביה

9. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    התנסיתי עם מספיק סקרוג בשביל להמליץ לך לא לעשות סקרוג עם כמה זמין שונים ביחד, ברשת אחת. זה יגביל אותך לגבי הכנסה לפריחה ( בטוח שהם לא יגדלו באותו קצב ולא יגיעו לאותו גובה, זמני פריחה שונים בין הזנים, ועוד צרות.
    אם אתה מתחיל עם ארבעה, תעשה פיצולים וקיטומים, אבל לא הייתי קושר את כולם ברשת אחת.

Amitos אוהב/ת את זה.
  10. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    תודה על העצה חבר..
    אין לי כל כך מה לעשות כרגע..קיבלתי 4 איחורים שכבר גדלו יפה ואני רוצה לגדל את כולם
    ובלי רשת יהיה לי אפילו קשה יותר..עם זמני הפריחה השונים אסתדר ומקסימום אגזור חלק מהרשת ואוציא עציץ או 2 לקציר לפני השאר אם זה מה שידרש.
    בכל מיקרה..השאלה שלי הייתה לגבי סקרוג עם 2 רשתות אחת מעל השניה.שמעתי שיש שיטה כזו.
    פרסתי עכשיו את הרשת, והאמת שפעם ראשונה שאני מתנסה בשיטה הזו..קראתי עליה קצת אבל אשמח לחיזוקים. למשל מתי אני מוריד את כל הלמטה יש לי שם המון המון צמיחה בכל אחת מהארבעת הנקבות .

https://anonimag.es/image/JT9s9oE
    https://anonimag.es/image/JT9s9oZ
    https://anonimag.es/image/JT9s9oA

#10 bobbon, ‏19/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏19/4/17
  11. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    שאלה
    אני מחפש תוספת תאורה לפריחה ..כרגע יש לי מטל הליד 400 וואט ובפריחה דואל 400 וואט.
    ההתלבטות היא בין החלפת הדואל 400 ל600 וואט HPS
    לבין השארת ה400, והוספת לד 140 וואט לחלל. מה אומרים?

12. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    מישהו???

13. Dr Greenthumb

Dr Greenthumb חבר חדש

לייקים:
    13
    זה scrog בהגדרתו - רשת ראשונה אתה פורס את כל הצמח שיכסה חופה שלמה עליונה ואז לעבור למשטר פריחה.
    בשבועיים הראשונה יש התמתחות עצבנית של הצמח - שמים את הרשת השניה בין 10 ל 20 סנטים גבוה יותר כדי לתמוך בבאדים הגדולים שממשיכים לצמוח . . .
    הרשת העליונה היא מאין תמיכה לגבוהים
    התחתונה היא לפריסה שווה.
    הרשת השניה לא הכרחית איך יכולה לעזור.

14. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    בגדול אני בעד קדמת הלדים אך אני חושב שלהחליף ל 600 יהיה יותר יעיל מאשר להוסיף לקיים את ה 140..
    ה 140 זה עוד מקור לייצור חום (שלא מאפשר חיבור וקולטיוב) וההספק הכללי של שתיהן (400+140) עדיין יותר נמוך מה 600...

15. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    bobbon אחי הסתכלתי על התמונות וזה בהחלט נראה נחמד ביותר - אבל כיצד
    אתה מתכוון לרוקן את הנגר כל פעם בסיום ההשקיה כאשר הצמחים כבר יהיו
    שזורים ברשת?

16. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    אהלן אחי! ניסיתי כמה דברים, בניית שולחן קטן עם מרזב שלא כלכך הסתדר בסוף ואז הבאתי איזה משאבה קטנה אבל זה גם היה די מסורבל..עכשיו פשוט הבאתי גיגית גדולה והגבתי אותה מהצד האחורי..ככה שכל הנגר זורם לכיוון אחד ששם יש חור וגיגית קטנה מתחת. חוסך לי כלכך הרבה התעסקות !
    כרגע אין לי בעיה של חום ..עומד על סביבות ה24 מעלות ביום..בלי קולטיוב. אבל בהמשך באמת הטמפ תעלה, ולפי מה שאני יודע לגבי לד , 140 וואט שלה לא שווה ל140 וואט של HPS .היא מפיקה יותר ככה שניראלי שזה ייהיה פחות או יותר אותו דבר..אבל עדיין קיימת בי התלבטות כי גם מבחינה כספית אם אצטרך לרכוש משנק של 600 וואט וגם את המנורה זה יצא לי כמעט את אותו סכום
    וואלה תודה רבה אחי ..אז זאת התכונית שלי בגדול ניראה איך נתקדם. הרשת מתחילה להתמלות בינתיים

Dr Greenthumb אוהב/ת את זה.
  17. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    נצילות האור תעשה לך בעיה בשילוב לד עם נל"ג. למשל הנל"ג פורס X*X בצד ימין והלד X*X בצד שמאל.
    600 לעומת זאת פורס באופן שווה מגובה שווה אז הייתי הולך על האופציה הזאת.
    תשקול בעתיד לשדרג ללד מינימום 280 ועוד חיזוקית CFL לפחות לחלל שלם בשביל לקבל תוצאה דומה.

לגבי דאבל סקרוג, עשיתי את זה לפני כמה מחזורים, חוץ מתמיכה בתפרחת זה לא היה כ"כ רלוונטי והיה עוד יותר מסורבל בקציר.
    סקרוג עם זנים שונים זה סיוט ומנסיון בגידול זנים שונים באותו חלל עדיף בלי רשת.

בהצלחה !

Dr Greenthumb אוהב/ת את זה.
  18. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    היה גידול שהייתה לי מנורת דואל 250 והוספתי לה מנורת לד קטנה סביבות ה70 וואט..שמתי אותה בהטייה כלשהי וככה האור התפזר פחות או יותר בכל החלל וקיבלתי אחלה תוצאה
    אבל כרגע אני באמת יותר נוטה לכיוון ה600 וואט כניראה שזה מה שאעשה...תודה:)
    לגביי הזנים..אכן לא האידיאל ואצטרך להיות קרוב מאוד לצמחים ולנסות כמה שאפשר לסדר אותם כל הזמן.לפחות מדובר באינדיקות, אז אני מקווה שלא יהיו יותר מידי הבדלים בינהם

19. Dr Greenthumb

Dr Greenthumb חבר חדש

לייקים:
    13
    @Amitos לצערי אני חווה את זה עכשיו - עניין הזנים השונים עם סקרוג.
    למזלי קצב צמיחה יחסית זהה אבל נהיה לי באלגן בסקרוג חח .. מקווה שלא יסתבך יותר מדי

@bobbon
    בפוסט שפרסמתי המליצו לי לחכות לראות אילו קולות מתחילות להכנע למשקל ולקשור אותם למוטות בגג האוהל.
    רעיון זול מקורי ומתאים לסקרוג אחד. :)

20. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    עידכון..
    היפות התחילו להתפרס ברשת בצורה יפה..היו כמה ימים של חוסר השקיה לצערי אבל עכשיו הם קיבלו מים דשן פלוס קצת הומוס שקיבלתי..
    הרמתי את המנורה מעט גם כדי שיצמחו יותר לגובה
    התיכנון הוא לתת עוד כמה ימים לענפים הקטנים לצמוח ולכסות עוד מספר משבצות מהרשת ואז לעשות גיזום מלמטה. או שאת הגיזום אני יעשה מחר ואז עוד כמה ימים של צימוח והתאוששות והפרחה..אשמח לכמה תגובות בנושא..כמה זמן עוד כדי לי למשוך את הצמיחה?אני רוצה שהם יתמתחו קצת כלפי מעלה..אבל הרשת כבר כמעט מלאה לגמרי
    https://anonimag.es/image/JT9sXdq
    https://anonimag.es/image/JT9sXdo

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!