1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

|יומן גידול#1| Automatic Blue mystic

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י מושבניק, ‏12/6/15.

1. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    אהלן ליידיז אנד ג'נטלמן,
    אחרי הצלחה גדולה בתחום הגידול שהניב לא פחות מ-115 יבש. החלטתי לרוץ על עוד אחד בודד מזן שאני מעוניין לנסות בגלל צבעו הכחול ;)

הזמנתי 5 זרעים של אוטומט מנירוואנה שהגיעו תוך 3 שבועות בלי שום פאדיחות בדרך, הנבטתי אחד שיצא לי תוך 3 ימים ופשוט לא מפסיק לגדול (אינדיקה דומיננטית)

5 ימים מרגע ההצצה 12.6.15:

גדל בעציץ של 12 ליטר איירפוט.

בנתיים זה המצב שלו נכון להיום, גידול אווטדור מכיוון שקיבלתי עליו המלצה לגידול חוץ כדי להפיק ממנו את המירב.
    קראתי על הזן הזה שהוא פשוט לא אוהב דשן, ובשיחה שעשיתי עם אחד אנשי הצוות של נירוואנה הוא אמר לי שעדיף לא לדשן אותו בכלל וככה הם עושים אצלהם.
    אני מחזיק בערכה של ביו-ביז (גרו, בלום, מקס) ומשתמש בהם על צמחים אחרים שגדלים בגרילה מ-2 זנים שונים.
    הגידול האחרון של האוטומט מסוג ג'ק הרר הביא לי 40 יבש (הופתעתי) והיה שימוש מועט מאוד בדשן והאיכות גבוה.

מה אתם אומרים, כן לדשן אותו? באיזה שלב להתחיל? מה דעתכם על המצב אחרי 5 ימים? למישהו יש התנסות עם הזן הזה?

אמשיך לעדכן ;)

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זן שלא צריך הרבה דשן? מה זה ההונאה הזאת.
    כל צמחי הקנאביס, אינדיקות, סאטיבות, אוטומטים, נקבות ואפילו המפ הינם בעלי אותם דרישות. אותם יחסי NPK ומינונים כמעט זהים.

יכולים להיות הבדלים, אך לא מעבר ל 5 - 10%.

בקיצור, תדשן.

Abu El Banat ו-מושבניק אוהבים את זה.
  3. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    בהצלחה בחור, מחכה לעדכונים.

4. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    תודה, ולגבי כמות דישון, אותם מינונים? כי מן הסתם שהגובה שלהם נמוך יותר בהרבה מהרגילות. עד עכשיו השתמשתי ב2 מ"ל לליטר מים, להמשיך במתכונת? ומה לגבי מזיקים? יש פתרון?

5. Abu El Banat

Abu El Banat חבר חדש

לייקים:
    3
    תמיד כדאי להתחיל מקצת פחות דשן בשלב הראשון ולהגדיל לאט לאט ממש כמו תינוק. אפילו שלפי התמונה, הוא כבר מספיק גדול לדישון מלא לפי הטבלה שבחרת(שלב ה-18H)
    למה הוא קשור, הוא נופל בלי השיפוד?

לגבי שיחות עם חברות הזרעים.
    אל תשכח שלהם אין בעיה שיצא להם 50 ג' מעציץ. הם יכולים לגדל כמה עציצים שהם רוצים ויכול להיות שהם התכוונו לכך שהזן הזה יוצא טוב יותר אורגני.

אתה לא רוצה 50 גרם, אתה רוצה 150 :)

#5 Abu El Banat, ‏14/6/15
    נערך לאחרונה ב: ‏14/6/15
  6. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    האמת, אם יוצא לי 50 מאוטומט אני מרוצה, אבל כל המרבה משובח ;)
    הקשירה שלו זה לא כי הוא לא מחזיק, אלא בגלל שהוא טיפה עקום משום מה, יצא ככה מהאדמה.. ויש הרבה רוח אז אני נותן לו עד שטיפה יגדל ויתחזק. וזה לא קשירה.. שמתי אזיקון שיתפוס אותו פשוט שלא יעוף לי, אין עליו לחץ על הגבעול

Abu El Banat אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!