1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול - Purple Punch Auto x Dos Si Dos Auto - UPLUX 240w Q Board IP65

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י SinCity, ‏18/6/22.

1. SinCity

SinCity חבר חדש

לייקים:
    15
    אני איתך שמודבר בעודף דשן לפי איך שהעלים נשרפים מהשקייה אחרונה שלי, אפשר לראות בתמונות שהעלה עכשיו. בדרך כלל לא עושה שטיפות אבל אני יעשה להם שטיפה קטנה מחר. כן אני זוכר שהערת על קצוות שרופים מה שבדרך כלל מעיד על עודף דשן לפני בערך 3-4 השקיות ונתתי להם השקייה אחת חסרת npk חשבתי זה יסדר את זה אבל אז העלים היותר בוגרים הצהיבו וחשבתי שזה חוסר בחנקן והפצצתי אתמול ועכשיו שטיפה, אמרו לי שאוטומטים רגישים אבל מראה כזה מ2ml/l biogrow ו4ml/l biobloom לא ראיתי עם רגילים, בכל מקרה טעות שלי. לגבי ghe כן ניסיתי תסדרה שלהם כמה גידולים ואהבתי אפילו יצא לי לנסות את החצי אורגני שלהם שמורכב מ2 חלקים אבל קיבלתי תמיד תגובות חיוביות יותר לגבי הסטלה מאורגני של ביוביז, לא יודע למה אבל יוצא איתם פרחים מכפכפים. בכל מקרה מעתה ישקה רק עם מים בלי דשן בכלל ויעשה שטיפה.
    כבר לא אבל שהייתי מודד בסביבות ה7.0, לא אידיאלי אבל באדמה זה בסדר.

#41 SinCity, ‏12/9/22
    נערך לאחרונה ב: ‏12/9/22
  2. SinCity

SinCity חבר חדש

לייקים:
    15
    10/9/2022 שבוע 8 יום 5 לפריחה - יום 91 מזרע שבוע 13.

11/9/2022 שבוע 8 יום 6 לפריחה - יום 92 מזרע:
    השקייה
    1ml/l calmag, 2ml/l BioGrow, 4ml/l BioBloom, 4ml/l TopMax, 1.5ml/l BioHaven, 4ml/l Alg-a-Mic.

12/9/22: תמונות גם תטעויות מצלמים, עודף דשן, מחר שטיפה והשקייה רק עם מים מעת זאת:

Purple Punch 1

Purple Punch 2

הפוך קצר אוהב/ת את זה.
  3. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    הגידול הזה לא כזה רלוונטי כי זה כבר הסוף אבל כדאי לא לחזור על הטעויות. חומציות של מי ברז היא יותר מ7 בד"כ וגם ככה 7 לא כזה טוב. יש מצב שפה הייתה הבעיה כי זה גורם לנעילת נוטריינטים. יש ערכה עם טיפות ממש לא יקרה וככה אתה יודע שהצמח יכול "לאכול" את הדשן שאתה נותן לו. דבר שני אני במקומך הייתי עושה תיקונים יותר בעדינות. נתת בלי npk ואז הפצצת ואז שטפת, נשמע אגרסיבי. אפשר יותר בעדינות.

SinCity אוהב/ת את זה.
  4. SinCity

SinCity חבר חדש

לייקים:
    15
    17/9/2022 שבוע 9 יום 5 לפריחה - יום 98 מזרע שבוע 14

18/9/2022 שבוע 9 יום 7 לפריחה - יום 100 מזרע: השקייה - מים בלבד + תמונות

תמונה אחרונה לפני קציר - אני יתן עוד שבוע בערך 10 אחוז מהזרעים לא מוכנים השאר עוד שנייה נופלים מהפרחים

דגימה:

Purple Punch x Dos Si Dos #1

Purple Punch x Dos Si Dos #2

הפוך קצר אוהב/ת את זה.
  5. SinCity

SinCity חבר חדש

לייקים:
    15
    צודק, עכשיו שאני מכיר איך האוטומטים האלה מתנהגים קצת אני ישתדל לא לחזור על הטעויות מחזור הבא. נקווה לטוב ושלא יצא זרעים hermie

הפוך קצר אוהב/ת את זה.
  6. SinCity

SinCity חבר חדש

לייקים:
    15
    עדכון: קצרתי את הצמחים, היומן ימשיך עוד חודש, טס לחופשה קטנה בחול

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!