1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן הגידול שלי.

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י eli.cohen.totah, ‏29/4/14.

1. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    עדכון יומן הגידול הראשון שלי:
    תאריך 18.6.14 והנה כל הבנות במלוא הדרן.

2. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0

העברתי את כל הנסיכות לעציצים של 12 ליטר...... היו כמה נכים שמתו, איזה 3.... שלא צמחו מההתחלה והיו בעייתיים...
    אני באמצע ההכנות לשרשר את האוהל פריחה ולסדר שם את כל המכשירים......

מה אומרים? להכניס לפריחה? ואיך הם נראים ?

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    יפה מאוד!

אם יש לך עוד מקום בארון, הייתי משאיר אותם בגדילה.

4. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי מקום, עוד כמה זמן גדילה הם צריכים בערך עד להכנסה להפרחה ? יש כמה שגדלו ובגובה של 40 סנטימטר, לא להכניס אותם לפריחה את אלה שממש גדולים ?

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כשהם מגיעים בערך ל 40% מגובה חלל הגידול.

6. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    אלי היי,
    הצמחים נראים מצויין לפחות הגדולים שביניהם.
    אני מבין שהתמונה הראשונה זה לפני שהוצאת חלק,(או שאני טועה?),
    תראה ידידי, אם תפריח עכשיו נראה לי שתצטער על זה אח"כ. חלקם קטנים יחסית, ורובם לא פוצלו או כופפו ליצירת מצב של ריבוי פריחות.
    לכן עדיף (לדעתי האישית בלבד), שתקדיש את השבועות הקרובים להכנה של הצמחים לפריחה. כלומר תבצע טופינג איפה שנראה לך רצוי, תעשה קשירות וכיפופים. בינתיים בזמן הזה הצמחים יגדלו עוד מעט וכשהם יגיעו לגודל של בערך חצי מחלל הגידול או אפילו קצת פחות מזה, תוכל להפריח.
    קח בחשבון שבשלב הראשון הצמחים יעשו סטרצ'ינג רציני שעלול כמעט להכפיל את גובה הצמח(לפעמים אפילו יותר תלוי בגיל הצמח בזמן ההפרחה - צמח בוגר יותר נמתח פחות), אז תוודא שהם לא יתנגשו לך בכל אמצעי העזר שבאוהל (נורות וכדומה) ותוודא שבזמן הגדילה המהירה הם לא יהפכו לצפופים מדי מה שיפגע ביבול ובעבודה.
    חוץ מזה בהצלחה.

7. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אלי כהן יא תותח !!! ניראים מעולה :) -
    בנוגע לקשירות ושיטות אחרות למינהם אני אישית הייתי דופק שם scrog מטורף !

8. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    בחיאאת אלי איך אתה מצליח לטפל בצמחים שבסוף כאילו אתה לא מגיע אליהם אז איך אתה משקה ומוריד עלים צהובים נגיד לא בעיה?

אשמח להסבר גם ממישהו אחר..:] ואגב אלי ישר כח אחינו כל הכבוד..

9. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה לכולם, אני שמח לקבל פידבקים :) (גם אם שליליים כי ככה לומדים אבל בעיקר חיוביים חחח )
    אז ככה:
    Drflower - לא הוצאתי צמחים למרות שזה נראה שחסרים 3 (הם פשוט לא הצליחו להתפתח ועשיתי להם המתת חסד, כרגע יש בשלב פלורסנט 3 צמחים של purple kush :) הם הוציאו צומת שנייה ובעוד כמה ימים הם יצטרפו באוהל לשאר הנסיכות....

Alechko- אין לי נסיון בקשירות בכלל ולא ב scrog ... אם תוכל להסביר לי את ההבדלים, יתרונות וחסרונות של כל אחד. קח בחשבון שאני אמור להעביר את כל הצמחים לאוהל צמוד שנועד להפרחה שהוא בגודל פי 2 מהאוהל הקטנציק הזה וגם בגובה של 2 מטר, אני כבר יומיים מאבזר אותו ומכין אותו מכל כיוון אפשרי.... אעלה תמונות שלו בימים הקרובים כנראה :)

mr.weed - השיטה הכי טובה זה להוציא 2-3 צמחים ואז אם יש לך מוטת ידיים ארוכה כמו שלי אז אתה יכול להגיע לכל מקום, לגבי הסרת עלים צהובים אז האמת שבזה אני קצת מתעצל להגיע עד הסוף.... אבל בכל הנוגע להשקייה כמובן אגיע לכל אחד גם אם תהיה עוד שורה...

אני אחכה עד שיגיעו לגובה של 40% כמו שאגרונום רשם כלומר 40% מ-2 מטר יוצא 80 ס"מ דהיינו אם אני מוריד את הגובה של העציץ אז הצמח צריך להיות בערך בגובה של 55-60 ס"מ נראה לי..... (מיכל אייר פוט של 12 ליטר, אני אבדוק את הגובה שלו במטר מחר).
    אני מקפיד למלא באוהל כל יום 10 ליטר מים לאדים קרים מינימום.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!