1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן לפני היומן שיהיה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Bazilio, ‏26/3/17.

1. Bazilio

Bazilio קנאביסט

לייקים:
    32
    שלום לכל השפיצים כאן ..אני בקצרה יכניס אותכם לתמונה ... אני חייב לגדל כי חייב ...
    מרוב המנורות והציוד השונה וכל הדעות שיש כאן זה מביא מלא לבטים.. תכל'ס מה שאני רוצה זה זן חזק , חזק מאוד , שהסטיבה החזקה אם Thc דומיננטי עובד לי על הכאב ואני מרגיש נפלה , אין לי גם בעיה אם ואינדיקה חזקה באמת..
    על הבית : מקום אין הרבה אבל נמצא , אני רוצה לגדל עציץ אחד אם הוא כבר אחד אז צריך שיהיה גדול וזו חזק כמו שרשמתי אז לא ברור איזה גודל אוהל לקחת ( ..לא רוצה אוטומתי עדיף נקבה יפה חזקה וגם להתפנק בגידול , כי זה גידול ראשון ..יש עוד דבר שצריך לקחת בחשבון לפני בניית המקדש , אני גר באיזור דרום , מאוד מואד חם פה , אז צריך לדעת איך לשמור על הטמפרטורה באוהל , כי גם בתוך הבית החום מגיע להיהיות מאוד כבד , וחצי יום אין אף אחד בבית ..אז בכלל צריך לשאול מה החודש המתאים לזרוע ..
    ועכשיו אם יש משהוא שירים את הכפפה ויתן לי מרשם נכון ..חברים זה התחלה של יומן , מבטיח יהיה מעניין ...קיצר תעזרו לי

2. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    תתחיל משם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!