1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ייבוש

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י thedevilmaycry, ‏3/6/14.

1. thedevilmaycry

thedevilmaycry חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, חבר של חבר של אח של בן דוד שלי שואל האם אפשר לייבש במחסן, חשוך שיידלק בו האור פעם אחת בשבוע של הייבוש ל5 דקות בערך, אך אין סירקולציה גדולה של אוויר, יש פתח אוורור אחד במחסן הזה והאם האבק מהווה בעיה? (למרות שב תאכלס יש אבק בכל מקום)

2. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    אהלן.
    תמסור לחבר של בן דודה של החתול שהיה איתו פעם במילואים שמכיר את החבר של האקסית שבאמת צריך חושך, כי האור פוגע ב- thc, אבל 5 דק' בשבוע לא ייגרמו נזק מורגש, אם בכלל.
    הבעיה היא בסירקולציה. האוויר צריך לזרום ולא לעמוד, אז אני מציע לך, כלומר לדודה של הילדה מהגן של השכן שלך לשעבר, לפתוח את דלת המחסן לזמן מסוים כל ערב (אחרי שמחשיך) כדי שהאוויר יתחלף, או לשים מאוורר או משאבת אוויר או את אח שלך הקטן שינפנף ביידים, או כל דבר אחר שיגרום לסירקולציה של אוויר.
    בעיית האבק נתונה לשיקולך. אתה מרגיש שיש שם הרבה מדי אבק? אל תשכח שאתה עומד להכניס את זה לריאות שלך. תפעיל שיקול דעת.

3. thedevilmaycry

thedevilmaycry חבר חדש

לייקים:
    0
    הייפיואן, תודה רבה על התשובה.
    מכמה דברים שקראתי אחרי שפתחתי את האשכול עלה לבן דודה של השכן שלי רעיון, להכניס ארון קטן ריק בצורת קוביה ששימש כארונית לאחסון חפצים של הבן של הדודה של אח שלי
    ולהכניס אליו מאוור שיפעל מול הדופן של הארונית (לא בצורה ישירה לפרחים) ופעם ביום הוא יפתח את הארון לרבע שעה אוורור. האם זה יהיה מועיל? ככה גם ה10 דק אור האלה לא יהיו וגם לא יהיה אבק כי הארון יהיה נקי. צריך לעשות גם חורים בארון או מספיק ה15 דק האלה ביום?

#3 thedevilmaycry, ‏3/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏3/6/14
  4. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    נשמע מצויין.
    מהניסיון של סבא של אדם שאני בכלל לא מכיר, המאוורר והפתיחות יספיקו. לעשות חורים זה כבר מעל ומעבר, כנראה יקצר את זמן הייבוש עוד יותר.

5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    ככה בדיוק אני ייבשתי בחמשת הימים האחרונים; היום מסיים ומכניס ליישון בצנצנת.
    מספיק מאוורר קטן רק צריך שתהיה קצת זרימה של אוויר שלא ייתפתח עובש

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!