1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ייחורים בפריחה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י GanjaFarmer, ‏28/2/15.

1. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    אז ככה יש לי 5 גרעינים ששתלתי בבית שהולכים לצאת השבוע בחוץ השאלות שלי הן כאלה מתי מתחילה הפריחה בחוץ ( זן של סטיבה), אם אני יקח ייחורים על השבוע שבועיים הראשונים של הפריחה?

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אי אפשר לקחת יחרים מצמח שכבר בפריחה

3. Kasper

Kasper חבר חדש

לייקים:
    0
    אפשרי אם אתה ממש ממש זקוק להם, זה תהליך שלוקח קצת זמן להחזיר את הצמח לשלב צמחים,תגגל אתזה

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אי אפשר לקחת בפריחה הם לא ישתרשו

5. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    זהו ראיתי איפושהו שכן אפשר לקחת ייחורים בפריחה המקדימה והייחורים פשוט יחזרו למצב צמיחה(שזה יקח זמן) בגלל זה אני מוודא את זה יש מישהו פו שיודע להגיד ב100 אחוז שאני לא ידפק סתם

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני אומר לך שאתה תידפק סתם.

7. slick

slick חבר חדש

לייקים:
    1
    ראיתי פעם סרטון ביוטיוב שמישהו אומר שזה בסדר לקחת ייחור מצמח בפריחה עד עשרה ימים מהמעבר ולא יותר והגדילה שלו אמורה להיות משוגעת. תנסה, תעדכן.

8. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    תודה לעונים, אני ינסה נראה מה יהיה ואני יעדכן

9. bushbush

bushbush חבר חדש

לייקים:
    15
    איך אני "אוהב" את הביטחון שבו עונים כאן...
    ייחורים עדיף לקחת בצמיחה.
    כמובן שניתן לקחת ייחורים בפריחה ובשבועיים הראשונים גם הסיכויי השרשה שלהם דיי זהים.
    ניתן לקחת גם בהמשך הפריחה אבל ככל שהיא תתקדם אחוזיי ההשרשה יירדו. ברמה האישית רק בשביל ניסיון השרשתי גם ייחורים שנלקחו בשבוע 7 לפריחה.
    יותר מזה יש בכלל טכניקת גידול בקנביס שמבוססת על לקיחת ייחורים קרוב למחצית הפריחה. תקיש ביוטיוב שילוב של monster cropping marijuana ותראה דווקא דיי מעניין.
    ושוב עדיין נעדיף לקחת ייחורים בצמיחה גם כי אחוזיי ההשרשה גבוהים יותר (אם אתם לא מתקרבים ל100% אתם עושים משהו לא בסדר). וגם נעדיף לא לקחת בפריחה פשוט כי אנחנו מעדיפים להימנע מסטרס כמה שאפשר בפריחה ולקיחת ייחורים עלולה לגרום לסטרס כמו כל קיטום.

10. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    תודה רבה אחי על העזרה הרגעתה אותי לגמרי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!