1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ירושלים: שוטרים עצרו עם גז מדמיע 3 חשודים בעישון ג'וינט

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏9/2/17.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    296
    מחנה יהודה, ירושלים: שוטרים עצרו במהלך הלילה שבין רביעי לחמישי שני צעירים וצעירה שחשדו כי עישנו ג'וינט, זאת לאחר שהגיעו למקום כדי לערוך בדיקות לשימוש בסמים. מהומה פרצה במקום ועל פי הדיווח השתמשו השוטרים בגז מדמיע.

אי הפללה? שוטרים שהגיעו במהלך הלילה שבין רביעי לחמישי למתחם מחנה יהודה בירושלים דרשו לערוך בדיקות למציאת סמים אצל צעירים ששהו במקום.

במהלך הבדיקה סרב אחד מהצעירים להזדהות בפני השוטרים ובמקום התעוררה מהומה. תוך זמן קצר הצטרפו אליו עוד צעיר וצעירה ובמקום החלה התקהלות והתגודדות.

צוות משטרה נוסף הוזעק למקום ויחד השתלטו השוטרים על הצעירים ועצרו שלושה, אחת מהן בחורה, בגין 'תקיפת השוטרים ושימוש בסמים'. כמו כן עוכב לחקירה אחראי המשמרת במקום הבילוי.

אדם שהיה באזור סיפר כי השוטרים השתמשו בגז מדמיע.

כלל הצעירים יובאו בסיום חקירתם בפני בית המשפט לדיון בעניינם.

ממשטרת ישראל נמסר כי "משטרת ישראל רואה בחומרה תקיפה של שוטרים שפועלים לילות כימים במטרה לשמור על שלומם , בטחונם וחייהם של התושבים והמבלים ותמצה הדין עם החשודים."

הפוסט ירושלים: שוטרים עצרו עם גז מדמיע 3 חשודים בעישון ג'וינט הופיע ראשון בקנאביס - מגזין עם כיוון

המשך לקרוא...

2. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    לא הבנתי..מה הקשר של הכותרת לכתבה?
    עצרו על חשד לג'וינט אוקיי..זה ידוע במשטר הרשע- אבל השימוש בגז מדמיע נעשה כשהיה חשד לתקיפת שוטרים..
    לא חורץ דעתי כי לא הייתי שם ולא יודע מה היה הכח הסביר שהופעל וכנגד מי אבל גם לא צריך להתסיס סתם כדי לייצר כותרות, לא מספיק יש בינינו שנאת חינם?

3. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    כן, שמע כל צד מציג את הטיעון שלו בדרך שלו. המשטרה אמרה שהמעשנים היו אלימים ומסוכנים והציבור אומר שהמשטרה הייתה אלימה.. ככה זה פוליטיקה..
    אבל במציאות? הביאו לשם 20-30 שוטרים והכניסו מכות לכל מי שהתקרב.. סביבות 10-20 אנשים נפצעו שם מאלימות משטרתית על מה? על איזה ירוק שתוך כמה שנים יהיה חוקי בכל העולם?
    השוטרים מתוסכלים אז הם מוציאים עצבים על עציצים לפני שזה כבר יהיה לא חוקי לתקוף אזרחים.
    שורה תחתונה, אם אני הייתי שם. אני הייתי לוקחת את כל המשפחה שלי ובורחת משם..

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    703
    נו באמת, אתה כזה תמים?
    תקיפת שוטר זה 99% מהמקרים סעיף ששוטרים מוסיפים כשבא להם לדפוק מישהו. אם שוטר יבוא אלייך ותיגע לו בכתף בעדינות הוא יכול לטעון על תקיפת שוטר.

5. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אני לא תמים בגלל זה אני לא נוקט צדדים- לא חסרים ערסים שיכולים לתקוף אותך היום על שלא הבאת להם סיגריה אז תקיפת שוטר שבא לעצור אותך לא נשמעת לי מופרכת אחי..
    ערסים- בעייתים- משטרה-לא פחות.... בכל אופן
    התנגדתי לכתבה שמתיחסת לגז מדמיע על ג'וינט שהחשד בכלל אחר.. מילא היו מביאים מקור ממישהו שהיה באירוע שטען שהשוטרים תקפו את החשודים הייתי מקבל, בנתים זה סתם גורם לשנאת חינם..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!