1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ישראל לא מתאימה לגדל גראס נקודה.

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Annie93, ‏14/8/19.

1. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    שיתחילו לייבאות נמאס מהחומר הזבל שלהם. האקלים פה גרוע. הישראלים הם עם מסריח של צהובים ויוצאי עדות של פראי אדם. . מוכנה להתערב איתכם ששום דבר לא הןלך להשתנות פה לטובה. הפרחים ישארו אותו זבל. החברות ימשיכו להתקמצן על זנים. קחו לדוגמא את רומא של imc, מביאים אותו רק לחולים ממש סופניים.. כמו סרטן מתקדם או קטועי יד. בשביל המדינת המסריחה הזאת רומא הוא כמו אוקסיקודון . מתקמצנים עליו כאילן מה זה בכלל.. ואם תשימו לב בכל חברות הגראס הרפואי פה יש רק בעיות אין שום סיפוק מהם שתבינו רגע זה לא שביקשנו שיתחילו להביא לנו דאבים ווקסים ומחסניות של 80% . כולה ביקשנו שתפסיקו להביא זנים מגעילים וחלשים, תתחילו להתקין מזגנים ומאוורר בחממות המסריחות שלכם .אגב לא ממש הבנתי למה גירשו מפה את הפיליפינים. והשאירו פה אנשים אלימים שפורצים לבתים כל היום כמו אתיופים ובוכרים

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    האקלים כאן מצוין לגידול קנאביס. אם את רוצה להאשים מישהו בכל הדברים הלא נכונים שרשמת כדאי שתתחילי ברגולטור. בחוות יש אנשי מקצוע מקצועיים שיודעים את העבודה ולמדו את התחום. הם קצת פחות סטלנים מ-Annie93 שיודעת מה טוב. הבעיה היא הרגולציה הכבדה והקשיים שהיא מרעיפה על אותן חוות של מקצוענים.

Bullbazman אוהב/ת את זה.
  3. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    לבתול הראשי של הפורום שלום, קודם כל יש לך שם של בת, דבר שני אם האקלים פה כלכך טוב איך זה שהפרחים לא יוצאים כמו הרפואי של קליפורניה?? אתה סתם רושם מגילה אבל ז לא ישנה את העובדה שהרפואי פה רקוב. סטלנית עלק
    יש לי פוסט טראומה יא ילד מתוכנת לך תאכל שווארמה ותגור בדרום עם שאר השלובים שמעשנים את החומר הכימי שלך

4. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    לי יש פוסט טראומה מהגיזענות שלך והדיבור הנגוע שלך. לא מגיע לך לקבל את התרופה שלך עם כזה דיבור מגעיל.לכי חפשי ת'חברים הערסים שלך יא אישה מגעילה

#4 יעקב הלוי, ‏14/8/19
    נערך לאחרונה ב: ‏14/8/19
  5. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    שלום גם לפרוצה הראשית, הייתי נותן לך טיפ לגבי מה אני חושב על ההערה המטומטמת שלך, אבל א' אני לא נוהג לתת טיפ לפרוצות, ב' ההערה המטומטמת שלך כנראה פחות מטומטמת ממך. חבל לך להכנס למשחקי מילים ואינטליגנציה במקום בו תוכיחי לכולם כמה את פחות אינטליגנטית (זה "מטומטמת" בשפה יפה), כמו בהודעתך הראשונה והלאה.

אני סבור שהטמטום העלה במוחך את המחשבה השגויה שאני משתמש ב"שם" ולא בכינוי. אבל גם אם את בוחרת בדרך הזו אתן לך שיעור קטן במקרא - מקור השם "עמית" הוא בספר ויקרא -
    "לֹא תִּגְנֹבוּ וְלֹא-תְכַחֲשׁוּ וְלֹא-תְשַׁקְּרוּ אִישׁ בַּעֲמִיתוֹ." (ויקרא יט, פסוק יא);
    "הוֹכֵחַ תּוֹכִיחַ אֶת-עֲמִיתֶךָ וְלֹא-תִשָּׂא עָלָיו חֵטְא." (ויקרא יט, פסוק יז).
    והוא כמובן מתייחס למילה שאת כנראה גם לא מכירה בעברית - "זולתו" - חבר.
    אני יודע שאת לא אקדמאית, אחרת היית פונה לאקדמיה ללשון העברית לפני שהיית בוחרת להציג בפרהסיה את טמטומך, והיית בודקת את מגדר הביטויים הבאים: "עמית", "חבר" ו-"זולת". אם היית עושה כן, כנראה שלא היית מאששת את מה שכולם חשבו עוד לפני שהתחלת לכתוב טעות כזו - ואני כמובן מדבר על העובדה שאת מטומטמת, וחוזר להערה א', כנראה גם "נערה עובדת", שיש לה כבר שני טעויות בזיהוי בפוסט אחד.

6. אלי 230

אלי 230 חבר חדש

לייקים:
    1
    עצוב ממש עצוב ...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!