1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יש זן כזה?

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י ganja ben, ‏8/1/15.

1. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    יש זן כזה שעושה הרגשה של ממש ריחוף, זאת אומרת שמרגיע כמו אינדיקה אבל בלי שאתה כבד ודבוק לרצפה, ובלי העייפות והרגשה שאתה נשאב לרצפה וכאלה...אלה שאתה שוכב במיטה ואתה ממש מרגיש בריחוף ?

מקווה שאני מובן חח

2. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    סופר סילבר הייז
    סופר למון הייז
    סינדרלה 99 (קשה למצוא את הזן הזה, אז אפשר ללכת על ג'יליבין של tga שיש בוא 30% סינדרלה נדמה לי..)
    יש גם את הג'ק הרר של סנסי אבל הוא יקר, מגיע רק בחבילה של 10 זרעים.. והכי מבאס זה שאין לו זרעים נקביים.

סאטיבות דומיננטיות שגדולו בצורה נכונה ומספיק חזקה יתנו תחושה עצומה של ריחוף.. מהסופר למון הייז של חבר שלי הרגשתי איזה כמה מטרים מעל הריצפה!!
    הרגשתי את כל הבית שלו מרחף כאילו הבית שלו זה מטוס שממריא לשמיים, היה לי גם תחושה עצומה של צבעים דומיננטיים.. הכול היה נראה חד וזוהר.

#2 LarryOG, ‏8/1/15
    נערך לאחרונה ב: ‏8/1/15
  3. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    סאטיבות דומיננטיות שגדולו בצורה נכונה ומספיק חזקה יתנו תחושה עצומה של ריחוף.. מהסופר למון הייז של חבר שלי הרגשתי איזה כמה מטרים מעל הריצפה!!
    הרגשתי את כל הבית שלו מרחף כאילו הבית שלו זה מטוס שממריא לשמיים, היה לי גם תחושה עצומה של צבעים דומיננטיים.. הכול היה נראה חד וזוהר.[/QUOTE]

נשמע חלום :smoking-smiley-face

אתה אומר סאטיבות...חשבתי אינדיקה דווקא...
    זה נשמע כיף כמו אופיום חחח

4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    חחח וואלה כל האינדיקות שניסיתי עד היום עשו לי תחושה של כאילו הדביקו אותי עם טונות של דבק מגע לספה ואני מרגיש שקשה לי לזוז..

מעניין אותי איך הצ'יזים.. הבלו צ'יז למשל, נראה לי שהוא אינדיקה פחות מועכת מהאפגן קוש והנורתן לייטס.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!