1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יש חשיבות לאמת.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ניב, ‏18/7/15.

1. ניב

ניב חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם נגיד לכולם שלום.

לא כולנו אותו דבר .

בעברי הייתי סוחר , ישבתי שנה וחלטי להגיד תאמת.

לא כל מה שנראה זה נכון , ולא כל מה שטוב לאחד טוב לאחר, אני חושב שכל הסמים צרכים להיות מותרים.

כי מה לעשות מחשבה יוצרת מציאות , איסור גורם לעבודה קשה כדי להפוך אותו למותר,אנחנו לומדים רק על פי נסיונות, ובשביל לא להשתגע אתה צריך מטרה בחיים. ופגיעה באחר הורסת את אצמך כי כל מה שאנחנו רוצים זה לאהוב.

אז החלטי לספר קצת על עצמי סיפור של בריון מכור.

בתוך תוכי הייתי פחדן מת ,רק בהתסכלות על אנשים גמרו לי למות מפחד, ומה לעשות פחד זה לא רגש שאוהבים להרגיש.
    גם שברו אותי מכות בילדות.
    אז אתה מתחיל לשקר לאצמך , ומתחיל לפנטז איך אתה פוגע בדרכים הכי רעות שיש , ומספר לאנשים איך שברת לאנשים רגלים וידיים ומתחיל לקנות אנשים חזקים .

בן אדם אם ביצים, זה אדם שיכול לקבל השפלה בכיף, לא אדם ששולף סכין ודוקר בכיף, זה פחדן, מהירות = בהלה .
    חשיבה והסתכלות זה משהו שחייב לדעת.
    ושמור על המעמד שלך = כבוד, כי מה לעשות בן אדם צריך כבוד.
    אם אתה לא יודע להלחם תלמד (מה לעשות עולם אכזר)

אתה חיי תרגע ומקווה לעתיד טוב, וגם בונה לך, אותו ועובד אליו כי זה המטרה בחייך, להרגיש טוב.

סם = רוגע או בריחה אז תחשוב טוב מאוד מה אתה מנסה.

אסיד לא יהפוך אותך לגאון, כי אתה בחיים לא יכול להיות גאון, (אין גאון בעולם הזה) אבל אתה יכול לעשות משהו טוב בשביל העולם, וללמוד כמה שאתה יכול, ולהביא הברקה שכולם יאהבו אותה. ואם אתה עובד קשה אתה יכול להיות במשהו הכי טוב בעולם.
    אני לא רואה את הבדל בן מישהו בליגה העל בכדור רגל, או מישהו מדען שניהם ממלאים את מה שהם עבדו קשה בשבילו , זה לא בה להם חינם מה לעשות , אם אתה חיי תעתיד איך אתה רוצה לעשות משהו באמת
    זה הכל אתה

כמה שתנסה ללמוד בחיים לא תצליח לדעת הכל מה לעשות, ובחיים אתה לא יכול לדעת דברים בוודאות רק אמת לאמיתה.
    אז תלמד לשמוע עד הסוף.D
    אולי פעמים רבתי מכות בחיי ואנשים חשבו שאני אחד אנשים האכזרים בני אדם אוהבים לשקר , אולי 99% מהסיפורים ששמעתם שקרים , נהלתי קו שעשה עשר ביום. בלי לריב אם אף אחד והיה לי עובדים אכזרים שדיברו יותר משעשו.
    כי פחד זה הכלי הכי חזק להחזרת חוב.

ברגע שלקחת חוב מבן אדם אתה במוח שלו עד שתחזיר, תזהר.

סבלנות זה הדבר הכי חשוב שיש, כי אי שליטה מובילה אדם לשגעון אכזרי, סבל זה משהו שאתה צריך לעשות.

לבוש יכול להיות תחפושת מה לעשות

הלשנה זה האכזריות המושלמת, כי מה לעשות אנחנו לא מנאייק.

הצלת חיים זה דבר ראשון .

אם תסמוך על בן אדם ב100% הוא כמעט ולא יעשה לך דברים גרועים.

אבל חשד והכסף שלך צריך להיות משהו שצריך להפעיל שיקול דעת.

מה לעשות כולנו בני אדם גם ערבים גם נוצרים.

#1 ניב, ‏18/7/15
    נערך לאחרונה ב: ‏18/7/15
  2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!