1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יש מדינה שאפשר לסמוך על האסיד בה?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י פישי, ‏28/6/14.

1. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    אני מאוד מתעניין בכל הנושא הזה של פסיכדליים, אבל עד עכשיו לא עשיתי שום דבר שקשור לנושא חוץ מקנאביס
    הבעיה שאני לא רוצה להכניס לגוף שלי משהו שאני לא בטוח ב-100% מהו.

השאלה שלי בקיצור זה איזה מדינות ניתן לסמוך על כך שהאסיד בה הוא באמת אסיד ולא זבל מעורבב?
    הבנתי שגרמניה זאת מדינה שמזוהה עם אסיד אבל איך משיגים שם?

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    בגרמניה רוב הסמים טובים, אבל אחי..
    אין שום דרך להיות בטוח ב100% אם אתה בעצמך לא פתחת תגביש, אתה בחיים לא תדע אם הוסיפו לשם משהו, או מה הריכוז של האסיד בטיפה באמת.
    אני באופן אישי יכול להגיד לך שבארץ יש אסיד טוב. לא צריך לטוס לחו"ל.
    ויש דרך מאוד פשוטה להבדיל בין אסיד טוב לאסיד לא טוב. וזה מי שמוכר לך אותו.
    אל תקנה מערסים, תקנה רק מסטלנים שרואים עליהם שהם סטלנים.
    ואל תקנה קרטונים, כי האחוז של הקרטונים המזוייפים בארץ הוא גבוה והסיכוי ליפול עליהם הוא לא קטן.
    תלך למסיבת טבע, תסתובב קצת תשאל אנשים.. אל תקח מהסוחרים שמוכרים בכניסה, הם סתם באים לתפוס דגים שלא מבינים.
    כנס פנימה, תשאל אנשים למי יש אסיד טוב, ויפנו אותך טיק טק.
    הכי גרוע שיכול לקרות לך אם תאכל טיפה מהולה, זה שפשוט לא תהיה לך דלקה חזקה.
    אבל שום השפעות אחרות לא יהיו.
    נראה לי חסר פואנטה לטוס בחו"ל לעשות אסיד שזה הסם הכי זמין בארץ, יש הרבה חברה שמסתובבים עם בקבוקונים מפחידים, שטיפה אחת ממנו אתה 13 שעות מטייל בלי להבין כלום.

3. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    שכחת לציין שלאסיד טוב אין טעם אולי ממממממששש קצתתתת ....

4. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    זה מיתוס לא נכון, הרבה פעמים בשביל להפוך אסיד למנות אתה צריך להשתמש בחומרים שיתנו לו טעם מר. לפעמים חזק יותר ולפעמים פחות. (גם יש סיכוי שלדיו יהיה טעם) זה לא אומר שום דבר על האיכות של האסיד עצמו.
    מה שכן אפשר להגיד זה שאם אתה מרגיש שהפה שלך איבד תחושה (כמו הרדמה מקומית) ויש לך טעם מטאלי חזק בפה אז לקחת NBOME. שזה לא אמור להיות כזה נוראי למרות שזה סם לא צפוי ולהבנתי מרגיש יותר "ספידי" מאסיד.
    אתה יכול להזמין ערכה לבדיקת סמים, זה זמין אונליין וחוקי לגמרי. (http://www.eztestkits.com/en/ez-testing-kits/lsd-drug-testing-kit)

מלבד זאת יש לך בפורומים של סילק רואד חבר'ה שבודקים במעבדה מוצרים של מוכרים ומדרגים אותם לפי רמת טוהר, חוזק, אמינות המוכר (האם הנתונים שהוא סיפק בנוגע למוצר נכונים) ועוד נתונים שלא רלוונטיים לסם עצמו. לפי הממצאים נוצר מה שנקרא STAR VENDORS שיש להם ותק ואושרו בהרבה בדיקות מעבדה מהרבה קונים שונים. לLSD יש מעיין אליטה כזאת שנקראת הLSD AVENGERS ששמו להם מטרה להלחם בספקי אסיד גרועים, אפשר להגיד שהם מדללים את המדללים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!