1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כאבים נוירופטיים לאחר הסרת גידול מחוט השידרה

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י נירית א, ‏2/5/16.

1. נירית א

נירית א חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, אשמח לכל עצה / הכוונה. עברתי ניתוח להסרת גידול (שפיר) שישב על גבי חוט השידרה עצמו. כרגע בבית לאחר אשפוז של כמה חודשים (כולל מח' שיקום). בבית החולים הלעיטו אותי בתרופות, שאותן הקטנתי בהדרגה. אני עדיין נזקקת לתרופה שדי מטשטשת אותי - ליריקה, למי שמכיר. הבעיה היא שהתרופה משפיעה למשך כל היום, מה שמשבש מאד את היכולת שלי לעבוד, לנהוג, לשמור על שיווי משקל, וכו', והיא גם לא לגמרי יעילה בלילות. לעומת זאת, כמות קטנה מאד של קנאביס עושה את העבודה נפלא, ובבוקר אין שום תופעות לואי שמפריעות לי לחזור לתפקוד נורמאלי. מה הסיכויים שלי לקבל אישור? איך בכלל עושים את זה (אני חברת קופ"ח כללית, אבל יכולה גם להגיע באופן פרטי לרופא)? האם העובדה שזה ארוע "חדש" שוללת ממני את האפשרות לקבל רשיון? למי כדאי לגשת? בקיצור - HELP!!!!
    ותודה, כמובן!

2. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    הי נירית,
    קנאביס רפואי ניתן כיום רק למקרים כרונים. ז"א שאת תוכלי לקבל קנאביס רפואי רק אם נגרם נזק קבוע כלשהו. בואי נקווה שזה לא המצב ושבקרוב יפסקו הכאבים ולא יהיה לך עוד צורך בכדורים. במידה וחלילה זה לא יקרה צרי איתי שוב קשר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!