1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כאבי גב חזקים - מה הצעד הבא שלי לקבלת אישור ?

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י koby, ‏3/10/13.

1. koby

koby חבר חדש

לייקים:
    0
    לא מזמן השתחררתי מהצבא עם כאבי גב תחתון חזקים מאוד שמונעים ממני תפקוד מלא - לא יכול לעבוד וכו..
    עד עכשיו - כל תרופה שנתנו לי לא עזרה , טיפולי פיזיוטרפיה גם כן. אני מאוד סולד מכל מה שקשור לכדורים ,תרופות כימיות או התערבות כירורגית.
    לעומת זאת מריחואנה היא טבעית, לא חודרנית ונתנה לי שקט מהכאב לכמה שעות, כמובן שהשתמשתי במריחואנת "רחוב" לא איכותית, יקרה מאוד ובשבילי גם קשה להשגה.
    אני ממשיך בטיפול פיזיוטרפי ויש לי תור למרפאת כאב חודש הבאה. מה הצעד הבא שלי לקבלת אישור רפואי ? מה אני צריך לעשות ואיך לעשות את זה הכי נכון ?
    תודה לעוזרים !

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    מרפאת הכאב היא ללא ספק הכתובת.

3. koby

koby חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מודע שאני צריך לעבור במרפאת הכאב - אבל מה הולך לקרות שם ? מה צריך לקרות בשביל שרופא יפנה אותי לקבלת אישור ? איך אני מכוון לרפואי ?
    ועד כמה זה אפשרי בכלל לבחור בן 20 ?

4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    99% מהרופאים לא יפנו אותך. צריך לבקש, לדרוש. במידה וקיבלת טיפול מקיף, והרופא מסכים למלא טופס המלצה, בין אם וירטואלי במחשב או מודפס שיש להדפיס ולפקסס, מגיש את הטופס ויש תשובה, בין אם שלילית או חיובית, תוך שבועיים-שלושה. במידה ולא קיבלת טיפול תרופתי מקיף, תידרש להשלימו קדם לפניה נוספת. אין שום קשר לגיל.

5. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    זה תהליך ארוך ואפילו מתיש
    במרפאת כאב ידחפו לך את כל סוגי הכדורים האפשריים לפני שתגיע לקנאביס הרפואי , אתה צריך לעמוד על שלך וגם אם הכדור עוזר לך תמשיך להתלונן ולא להרפות , בסופו של דבר תקבל את האישור.
    [ככה לפחות קרה אם חבר שלי]

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!