1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כבר לא מקבל את ההיי של פעם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י redbong, ‏14/4/16.

1. redbong

redbong חבר חדש

לייקים:
    2
    אהלן חבר'ה,

בתחילת דרכי הסטלנית היה לי מאוד כיף בכל ישיבה ותמיד קיבלתי היי ובאז חיובי וכיפי, לפעמים יותר ולפעמים פחות אבל תמיד הרגשתי את זה חזק בצורה שאני מאבד כל תחושה ופשוט פועל בלי לחשוב, מסטול.

בזמן האחרון כשאני מעשן אז זה פשוט עובר לידי.
    אני כן חווה תסמינים של עישון כמו רעב, פה יבש, בלבול, מחשבות עמוקות וכו', אבל פחות חווה את הכאפה הזו של הסטלה שהייתי חווה בהתחלה. מתחיל לחשוב לפני שאני עושה דברים, שזה מאוד שונה ממה שהיה לי בעבר שהייתי פועל ספונטנית.

ברור שכמו כל דבר, הפעמים הראשונות ובעצם כל תחילת התהליך שונה מהמשכו, אבל האם עוד מישהו חווה את זה בצורה כזו?
    אני ממש אוהב לעשן, אפילו מרגיש מדי פעם 'מכור' לזה וממש מחכה לשאחטה, אבל האם זה רק אני שפחות נהנה מהצמח הנפלא הזה?

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לוקח הפסקה של שבוע עד חודש
    או מעלה כמויות/משנה זנים

3. T-REX CO

T-REX CO קנאביסט

לייקים:
    21
    אחי אין דבר כזה "עובר לידי"... היום כבר מגיעים לזנים עם כמויות של THC30% צפונה....המלצה תחליף זן (לא חסר) וגם הפסקה מדורגת לחודש...ואז תקבל את מה ששכחת ...מובטח יאח.

4. redbong

redbong חבר חדש

לייקים:
    2
    כן הבעיה שאני תקוע על גראס רחוב וכיוונים חלשים. פעם ב.. נופלים על איזה משהו שעושה טוב בלב.

5. T-REX CO

T-REX CO קנאביסט

לייקים:
    21
    גנן גידל דגן בגן.....:):):):)

6. redbong

redbong חבר חדש

לייקים:
    2
    אני על זה :)

7. MegadelMathil

MegadelMathil חבר חדש

לייקים:
    20
    לדעתי זה בגלל שאתה כבר רגיל לסטלות, אתה יודע לקבל אותן,
    יש לי מין תאוריה כזו שבפעם הראשונה אתה לא יודע בדיוק למה לצפות,
    יש בזה משהו קצת מפחיד, מרגש, אבל אחרי כמה פעמים כבר אתה יודע למה לצפות,
    בכל אופן, קראתי לא מזמן מחקר שאומר שאחרי יומיים הפסקה רמת הסבילות שלך תרד משמעותית,
    ואחרי 4 שבועות זה יעבור כמעט לחלוטין, אני חושב שראיתי את המחקר באתר קאנה .

flox אוהב/ת את זה.
  8. T-REX CO

T-REX CO קנאביסט

לייקים:
    21
    הכי יפה לא לדעת מה תקבל...איזה כיף זה לפתוח מתנה סגורה ולהיות בשוק?....ככה סטלה חדשה:eek::eek::eek:

9. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    רק בהתחלה מקבלים כפות ורעות עד שלומדים מה זה גראס איך להתמודד איתו מה ההשפעות שלו..
    יש חומרים שמורידים את הסיבולת אבל אני דווקא ממליץ לעשן כמות יותר גדולה יותר בריא מלקחת כל מיני כדורים למינהם..

אם אתה מרגיש שאתה מתחיל לפתח תלות אולי כדי לקחת הפסקה לשבוע- חודש ולחזור בצורה מבוקרת ואחריית יותר, למשל לקבוע לך שתעשן רק בסופשים ועד חצי גרם, עדיין לא יהיה לך סטלות כמו הראשונות, אבל הסיבולת שלך תרד ותתמסטל מפחות..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!